swietokrzyskie.info


Wtorek, 23 czerwca 2026, Do końca roku 191 dni Imieniny: Albina, Wandy, Zenona

Wiadomosci

34 sesja Rady Miejskiej - retransmisja w Ponidzie.TV

Dodane: Agnieszka Data: 2014-01-06 11:17:48 (czytane: 42435)  Wersja do druku

30 grudnia 2013 r. w sali konferencyjnej Urzędu Miasta i Gminy w Busku-Zdroju, przy ul. Mickiewicza, odbyła się XXXIV Sesja Rady Miejskiej w Busku-Zdroju. Na prośbę naszych czytelników retransmitujemy sesję w Ponidzie.TV.

Porządek XXXIV sesji Rady Miejskiej w Busku-Zdroju.

Sesja XXXIV - projekty uchwał Rady Miejskiej.


Podczas sesji uchwalono budżet na rok 2014 - 16 radnych głosowało za, przeciw było 5 radnych, głosów wstrzymujących nie było.

 

Retransmisja sesji Rady Miejskiej dzisiaj (6 stycznia) o godzinie 14.00 w Telewizji Ponidzie.

 


ponidzieTVlogo5_200.png
KLIKNIJ I OGLĄDAJ!!!

 

Zapraszamy do oglądania!

 

  • Wiadomości z regionu
  • Aktualności
  • Sport
  • Kultura, rozrywka
  • Polityka

Uwaga: Redakcja nie ponosi odpowiedzialności za treść komentarzy.

  Komentarze (183)
     

- (2014-01-03 08:31:10 - IP: ***.181.56.241)

Na burmistrza każdy tylko nie Sikora!!!!

- (2014-01-03 08:29:07 - IP: ***.158.217.239)

Haha przygladam się tej dyskusji i co widzę że blady strach padł na otoczenie obecnego burmistrza, czyli dni jego są policzone :-P zostało parę miesięcy i zegnajcie....

-- (2014-01-03 08:28:31 - IP: ***48.67.191)

nie rozumie kto te wynalazki do miasta sprowadza i za czyje pieniądze? Kibel w Zdroju faktycznie kuracjusze mają o nim złe zdanie.Ciągle się coś w nim zacina. Prawie nikt z tego przybytku już nie korzysta.Po co było ten przybytek robić skoro wiadomo było,że będzie rewitalizacja rynku?

-- (2014-01-03 08:17:54 - IP: ***48.67.191)

Oj tak tak Witos nie był pseudo profesorem
filologii ani AWF nie kończył i był 3 razy Premierem.Słuszne słowa ZB traci grunt pod nogami i nie długo odpłynie w niebyt nie posiada tez zdolności koalicyjnej mając takie trio.Gospodarna gmina to co innego trzyma się i współrządzi.

-do xyz (2014-01-02 23:35:08 - IP: ***48.67.191)

Masz rację masz wielka rację. Sikora bez walki się nie podda a wie dużo.Sikora nie jest uczniem i jedynki się nie boi,sprawowania też mu nie obniżą do kozy nie zamkną a póki co to on jest Burmistrzem Buska. ZB traci poparcie i w nadchodzących wyborach nie odegra żadnej znaczącej roli. Myśle,że najmniej błędów na tym etapie popełniają stare partie tj PSL i SLD.PO na terenie powiatu oddała wszystko co miała łącznie z Uzdrowiskiem i jej działacze o tym pamiętają.

-xyz (2014-01-02 23:05:13 - IP: ***6.134.69)

Jacy magistrzy nauczeciele przecież w szkołach kazali i każą do siebie mówić per profesorze niemając takowego wykształcenia.Najgorsze że nawyki "że to tylko my mamy racje "jak to w szkole bywało wprowadzali za swojej kadencji i ją pielengnują co mozna było zaobserwować na sesjii.Tyle ze trafili na przeciwnika który majac władze jest w stanie im wytknąc błędy i nie podda się bez walki jesli ma racje w przeciwienstwie do uczniów którzy nie byli w stanie nic zrobic.Dlatego nie ma się czemu dziwić ze chcą być burmistrzami szeryfami majac tylko stołek radnego.Tyle że nie mają argumentów do podwarzenia tego co robi Sikora ani udowodnić ze ich projekty są niezbędne i potrzebne.Radni z Ziemi Buskiej z tego co widze za wszelką cenę chcą skłócić swoich sąsiadów a zarazem mieszkańców gminy mówiąc ze brak inwestycji spowodowany jest zamieszkiwaniem przez radnych poszczególnych rejonów.Według mnie to podburzanie do buntu za pomocą rady sesji.A moze niech ci sąsiedzi się obudzą i zastanowią bo może faktycznie przeszkodą są własnie ci sasiedzi radni którzy blokują inwestycje bo ich projekty dotyczące tych że rejonów są za bardzo wyuzdane tak jak zapmniany TOYTOY w rynku którego już nie ma i ciekawy jestem co się z nim stało.Tak ze sąsiedi mieszkańcy radnych ZB zastanówcie sie cz warto w przyszłosci głosować na waszego sąsiada radnego

- (2014-01-02 22:57:23 - IP: ***31.187.220)

Sikora się już skończył :-)

-uuuah (2014-01-02 22:53:04 - IP: ***48.67.191)

Przewodnicząca Rady powinna zdecydowanie przecinać zdarzające się radosne podjazdowe dyskusje tak jak to robi Pani Marszałek Kopacz w Sejmie.

- (2014-01-02 22:24:33 - IP: ***6.150.81)

A jakie to znaczenie czy jest magistrem? Widzimy jak magistrzy nauczyciele się zachowują na sesji hi hi

- (2014-01-02 22:23:30 - IP: ***6.44.197)

A jakie studia skończył Sikora ? Jest magistrem czego ? Kto był jego promotorem ?

-dyn (2014-01-02 21:37:06 - IP: ***48.67.191)

.Sikora jest i będzie burmistrzem buska- ,jest jednym z nas.Wyborca jest za nim inteligentny,kulturalny,przedsiębiorczy,dobry gospodarz, mądry,uczciwy,nie konfliktowy nie łapowniki nie nawiedzony,pięknie się prezentuje.Jest doskonałym negocjatorem. Ludzie lgną do niego-każdemu stara się pomóc i co tu chcieć. Przecież nie zagłosuje na jakiegoś rozrabiakę czy pyszałka a na swojego mądrego i sprawdzonego
człowieka.

-- (2014-01-02 21:18:25 - IP: ***48.67.191)

Kompromitacja wstyd żenua.

-- (2014-01-02 20:48:08 - IP: ***174.152.29)

Czy, a to może pamiętasz kto w dniu żałoby narodowej chodził po targu z orkiestrą i robił kampanię wyborczą. Nie lubiłem Wąsowicza ale jak teraz straciłem źródło dochodu mojej rodziny bo nie mogę prowadzić działalności, bo zamknięto targowisko i pomimo, że mam umowę cywilno prawną na wynajem terenu od osoby prywatnej obok targowiska to nakłada się na minie opłatę karną 50zł to mnie i wielu innych po prostu szlag trafia. Przecież na czas tego remontu można było zawiesić te opłaty, dać nam sprzedawać, a mieszkańcom szczególnie starszym, bez samochodu kupować. A tak to 50 zł x26 dni =1300zł plus normalna opłata za dzierżawę, zarób to na marchwi, pietruszce,i innych warzywach.

- (2014-01-02 20:29:20 - IP: ***48.67.223)

Odpowiadam Komenda

-Czy (2014-01-02 20:07:22 - IP: ***6.141.133)

Mam pytanie kiedy to gmina buska zapłaciła karę 2 milionów złotych za wytarcie ryb w Gorkach kto tego nie dopilnowal kto był burmistrzem jeśli pamiętacie kto wtedy był burmistrźem napiszcie bo ciekaw jestem co to za gospodarzy włodarz był?

<< poprzednie 15

Nasz patronat

Data: 2026-06-27, godz:

Międzynarodowy Festiwal Muzyczny im. Krystyny Jamroz w Busku-Zdroju

Buskie Samorządowe Centrum Kultury zaprasza na XXXII Międzynarodowy Festiwal Muzyczny im. Krystyny Jamroz, który odbędzie się w dniach od 27 czerwca do 5 lipca w Busku-Zdroju. Wydarzenie od lat przyciąga miłośników muzyki klasycznej i stanowi jedno z najważniejszych wydarzeń kulturalnych w regionie. Sprawdźcie program tegorocznego festiwalu.




Wróć do góry