swietokrzyskie.info


Wtorek, 23 czerwca 2026, Do końca roku 191 dni Imieniny: Albina, Wandy, Zenona

Wiadomosci

34 sesja Rady Miejskiej - retransmisja w Ponidzie.TV

Dodane: Agnieszka Data: 2014-01-06 11:17:48 (czytane: 42432)  Wersja do druku

30 grudnia 2013 r. w sali konferencyjnej Urzędu Miasta i Gminy w Busku-Zdroju, przy ul. Mickiewicza, odbyła się XXXIV Sesja Rady Miejskiej w Busku-Zdroju. Na prośbę naszych czytelników retransmitujemy sesję w Ponidzie.TV.

Porządek XXXIV sesji Rady Miejskiej w Busku-Zdroju.

Sesja XXXIV - projekty uchwał Rady Miejskiej.


Podczas sesji uchwalono budżet na rok 2014 - 16 radnych głosowało za, przeciw było 5 radnych, głosów wstrzymujących nie było.

 

Retransmisja sesji Rady Miejskiej dzisiaj (6 stycznia) o godzinie 14.00 w Telewizji Ponidzie.

 


ponidzieTVlogo5_200.png
KLIKNIJ I OGLĄDAJ!!!

 

Zapraszamy do oglądania!

 

  • Wiadomości z regionu
  • Aktualności
  • Sport
  • Kultura, rozrywka
  • Polityka

Uwaga: Redakcja nie ponosi odpowiedzialności za treść komentarzy.

  Komentarze (183)
     

- (2014-01-04 17:28:39 - IP: ***.181.94.14)

Żaden Sikora!!!

- (2014-01-04 17:28:27 - IP: ***.181.94.14)

Żaden Sikora!!!

-zz (2014-01-04 14:43:18 - IP: ***6.42.59)

Żaden zapieniaczony gość . Tylko Pan Waldemar Sikora może dalej sprawować funkcę Burmistrza Buska zdroju. Tak jak do tej pory bądź normalny ,a także my jako społeczeństwo będziemy normalni.Dziwią mnie IP pana C.

- (2014-01-04 14:01:55 - IP: ***9.127.211)

Tylko nie Sikora

-Xxxx (2014-01-04 13:38:32 - IP: ***.158.216.192)

Ją też jestem za radnymi z ZB bo mają rację, obecny burmistrz to pieniacz, nie mający pomysłu na Busko , przez swoją kadencję nic swojego nie wymyślił tylko psioczyl na ZB.Nie chce takiego burmistrza i nie będę na niego głosować!!!!

-DO OLI I H (2014-01-04 12:27:24 - IP: ***17.36.49)

ZAPAMIETAJ RAZ NA ZAWSZE -TYLKO SIKORA I NIKT INNY. NAJLEPSZY CZLOWIEK NA STANOWISKU JAKIEGO ZNALAM

-xyz do Ola (2014-01-04 11:48:03 - IP: ***6.134.69)

jak widac nie umilkły tylko aby ciągnąc temat trzeba by dalej pisac na temat radnych z ZB ich zachowaniu ,umiejątnościach, przygotowaniu do sesji , prywacie jaką poraz kolejny zrobili sobie z sesji aby pokazac jacy są pokrzywdzeni.
Zadam i tobie pytanie skoro komentarze dotyczą tematu retransmisji z Rady sesji i tego co tam się działo a główne role odgrywali radni z ZB to jak sądzisz czyje wystąpienia mamy komentować pozostałych 14 radnych, którzy tak naprawdę zgłosili swoje postulaty w cywilizowany i kultularny sposób w imieniu mieszkańców.Nie domagali się niczego nie chcieli czegoś za coś bo tylko wtedy jest szansa na 100 % poparcia jak twierdził pan Gajski bo to dopiero jest wynik satsfakcjonujący a tak naprawde 100 % nie jst potrzebne (jak stwierdził zawsze będą przeciw czyli wynika z tego że równierz przy inwestycjach własciwych będą je blokować zatem po co nam tacy radni)
Zatem o czym o kim pisac jesli nie o tych incydentach jakie sie odbyły.Zapewne padną stwirdzenia że to nie prawda tak jak to wciskał kit radny Gajski że nie mówił pewnych słów a jednak wsio się nagrało i jak ktos sobie to obejrzy to sam stwierdzi że mówił. Pytanie " KŁAMAŁ W ŻYWE OCZY"
Kto wie może ZB adminowi każe wyciąc ten kawalek materiału.Dodam równierz że nie jestem zwolennikiem Sikory tak dla wyjasnienia patrze słucham oceniam ot tyle a skoro są osoby które się wychylają nie do konca wiedząc co chcą co mówią i robią no to przepraszam,nie wiem mamy równierz za radą pani przewodniczącej nabrać wody w usta i nic nie mówic wytykać komentować ? Czekam na twoje odpowiedzi na moje pytania może potwiedzisz te faky a może zaprzeczych ja radny Z ZB zaobaczymy

-sprawa prosta... (2014-01-04 10:55:26 - IP: ***.47.71.209)

Czy poprzedni burmistrz przeprosił się ze społacznością Buska?
Pamiętacie jaki był obrażony, że nie został wybrany ponownie (zresztą na własne życzenie)?

-do poniżej (2014-01-04 09:47:30 - IP: ***.126.24.113)

Ola jak to umilkły,skoro ostatnie trzy to twoje.A głosować możesz na kogo zechcesz,wszak mamy demokrację.

-Ola (2014-01-04 09:21:58 - IP: ***.180.118.50)

Pokazało się IP i umilkly komentarze niezadowolonych z ZB, najłatwiej być anonimowym i opluwac innych, popieram działania ludzi z ZB i o ile wcześnie głosowałam na Sikore tak teraz będę za ZB.

-H (2014-01-03 23:34:06 - IP: ***.180.118.50)

Tylko nie Sikora!!!

-mgr Sumienie (2014-01-03 17:01:43 - IP: ***191.132.179)

Panie Burmistrzu serdeczne życznia reelekcji.

-xyz do IP: ***49.0.205) oraz admina MC (2014-01-03 16:22:28 - IP: ***6.134.69)

i co tak wielkiego odkryliśmy ze jakiś numer 191 podtrzymuje rozmowe tak jak i np ja z osobami które wyrażaja swoją opine na tym forum.Być może ty potrafisz wyrazić swoje mysli w jednym komentarzu lub masz nie za wiele do powiedzenia bo piszą akurat nie na temat który wolisz.Według mnie twoje żałośne podejrzenia nie potwierdziły się a udowodniły że jadenak liczba przeciwników ZB rośnie tak jak liczba zwolenników Sikory.
Panie MC admine osmieszasz sie tak jak sami radni. Zadam szanownemu adminowi MC pytanie jak również pani Przewodniczacej N jak prowadzić dialog słowny pisany jak rozliczyć niepwaidłowosci wytknąc błędy wyrazić swoją opinię kiedy druga stona po kilku słowach dostaje białej goraczki tak jak np radni z ZB .Nie mówić nie pisać może na migi.Adminie jesli masz trochę godnosci i twój portal nie ma powiązań politycznych a ty nie ponosisz odpowiedzialnosći tak jak piszej wyżej wyłącz IP albo wolnośc słowa albo usun całkowicie komentarze
profesjinali dziennikarze nie ujawniają zródeł ani jakiejkolwiek informacji która przyczyniła by się do zdemaskowania osoby wypowiadającej swoje zdanie.

- (2014-01-03 15:38:53 - IP: ***49.0.205)

Tak jak myślałem, sporo nr IP się powtarza pod różnymi podpisami - szczególnie zaciekle wypowiada się z końcówką 191
Czyżby sam W.S. ??? :)

Pozdrawiam wszystkich niezależnie od poglądów politycznych i życzę szczęśliwego nowego roku.

-a jakie wykształcenie trzeba mieć... (2014-01-03 15:16:34 - IP: ***.47.64.102)

... by kazać się tytułować profesorem?

<< poprzednie 15

Nasz patronat

Data: 2026-06-27, godz:

Międzynarodowy Festiwal Muzyczny im. Krystyny Jamroz w Busku-Zdroju

Buskie Samorządowe Centrum Kultury zaprasza na XXXII Międzynarodowy Festiwal Muzyczny im. Krystyny Jamroz, który odbędzie się w dniach od 27 czerwca do 5 lipca w Busku-Zdroju. Wydarzenie od lat przyciąga miłośników muzyki klasycznej i stanowi jedno z najważniejszych wydarzeń kulturalnych w regionie. Sprawdźcie program tegorocznego festiwalu.




Wróć do góry