swietokrzyskie.info

Wtorek, 23 czerwca 2026, Do końca roku 191 dni Imieniny: Albina, Wandy, Zenona

Wiadomosci

34 sesja Rady Miejskiej - retransmisja w Ponidzie.TV

Dodane: Agnieszka Data: 2014-01-06 11:17:48 (czytane: 42431)  Wersja do druku

30 grudnia 2013 r. w sali konferencyjnej Urzędu Miasta i Gminy w Busku-Zdroju, przy ul. Mickiewicza, odbyła się XXXIV Sesja Rady Miejskiej w Busku-Zdroju. Na prośbę naszych czytelników retransmitujemy sesję w Ponidzie.TV.

Porządek XXXIV sesji Rady Miejskiej w Busku-Zdroju.

Sesja XXXIV - projekty uchwał Rady Miejskiej.


Podczas sesji uchwalono budżet na rok 2014 - 16 radnych głosowało za, przeciw było 5 radnych, głosów wstrzymujących nie było.

 

Retransmisja sesji Rady Miejskiej dzisiaj (6 stycznia) o godzinie 14.00 w Telewizji Ponidzie.

 


ponidzieTVlogo5_200.png
KLIKNIJ I OGLĄDAJ!!!

 

Zapraszamy do oglądania!

 

  • Wiadomości z regionu
  • Aktualności
  • Sport
  • Kultura, rozrywka
  • Polityka

Uwaga: Redakcja nie ponosi odpowiedzialności za treść komentarzy.

  Komentarze (183)
     

-popieram (2014-01-05 20:18:37 - IP: ***.126.242.157)

popieram Twoją wypowiedź.my jesteśmy potrzebni tylko w czasie wyborów. ja też proponuję piszmy wszystko co łączy się z kolesiostwem,układem, kliką,darmowymi libacjami w podejrzanych knajpach "naszych" wybrańców,obecnie pracujących person w Kielcach i wieloma innymi gołym okiem widocznym przekrętom.Może jakaś gazeta z innego województwa znajdzie nasze wpisy i nam mieszkańcom pomoże nagłośnić co w tym buskim bagnie się dzieje.Pojedyńczego mieszkańca Buska wykończą.

-wywalony (2014-01-05 20:01:34 - IP: ***185.39.194)

ktoś kpi sobie z Buskiego narodku .A prawda jest taka że to mały grajdołek i klika zawładnęła wszystkim spróbuj podnieś głos a jesteś na bruku i co dalej??Pamiętam jak radny Gajewski próbował uzyskać odpowiedź jakim cudem osoba karalna została powołana na stanowisko prezesa. Ekipa bulmisca sprowadziła go natychmiast do parteru i po dyskusji a chcesz ktosiu by zwykły Buszczanin się odważył widząc co jest grane gdzie zwykły mieszkaniec jest tylko mięsem armatnim dla kliki nam panującej .Dla tego wspierajmy się piszmy a nóż ktoś przeczyta i ruszy go sumienie i zacznie robić porządek z tym draństwem .

-do poniżej (2014-01-05 19:36:22 - IP: ***.126.242.157)

proszę się nie dziwić że ludzie "nie donoszą". Oni w Busku nie mieli by już co robić, mimo że zrobiliby dobrze.Wystarczy przejść po tak zwanej odnowionej Mickiewicza.Ci którzy odebrali tę spartaczoną robotę powinni odpowiadać jako pierwsi,czyli nadzór i komisja odbiorcza ze strony burmistrza.W zakres ponoszących odpowiedzialność oczywiście wchodzi zastępca pan Mierzwa.Widział wcześniej niedoróbki i nie zgłosił do poprawy.to samo tyczy się "rynku"w/g mnie robotnicy celowo zostawili wystające kostki o wiele za wysoko,lub za bardzo utopione.Rozumie w okularach widzi się słabiej,ale w odbiorze są jeszcze inne osoby.Można by wiele.To prawda układy są niekaralne,ale każdy kto ma chociażby za paznokciem rozumu wie że układy czynią kliki w których załatwia się kasę i korupcje.to wyjdzie na jaw,ale jeszcze trochę.A co do dojścia PIS-U do rządów(władzy)Busko zginie już całkowicie,już się nigdy nie podniesie.Miłego popołudnia.

-do poniżej (2014-01-05 18:27:22 - IP: ***74.251.188)

Układ nie jest karalny. Na dobrą sprawę nie sposób go zdefiniować. Więc czym się ma zająć prokuratura? Natomiast jeśli w związku ze zmową nastąpi przestępstwo to prokuratura się tym zajmie pod warunkiem , że otrzyma w tej sprawie konkretne doniesienie. A buski narodek donosami się brzydzi. Więc nie doniesie, nie poinformuje tylko stęka i narzeka na jakieś mityczne układy.

- (2014-01-05 17:42:51 - IP: ***.43.21.129)

Tylko PIS jest poza ukladdem i oby wygrali wybory

- (2014-01-05 16:14:23 - IP: ***9.127.85)

Oczywiście że powinna się układami zajać prokuratura i inne służby, dziwne że nie zajmują się tym tematem, być może te układy są bardzo rozległe .....

-skowron (2014-01-05 14:04:54 - IP: ***185.35.194)

jednak czy dla przykładu,tymi układami najpierw nie powinna zająć się prokuratura?-inaczej organa ścigania? Tak powinna i tu jest nadzieja że nasi mieszkańcy powoli podniosą głowy i wstaną z kolan .A takie wpisy otwierają oczy bo jak wiesz kropla do kropli i powstaje ocean.

---- (2014-01-05 13:44:09 - IP: ***.127.60.188)

ja też życzę mieszkańcom szczęścia i zdrowia,jednak czy dla przykładu,tymi układami najpierw nie powinna zająć się prokuratura?-inaczej organa ścigania? przecież też widzą co w Busku się dzieje,jak załatwia się konkursy na modernizację miasta,kto wygrywa przetargi itd,itp.Mam cichą nadzieję że w tych układzikach nie bierze udział organ ścigania i wymiar sprawiedliwości.Obawiam się jednak że odpowiedzialność karną mogą ponieść ci którzy dokonują tu wpisów,i nie są w układach.Pozdrawiam.

-skowron (2014-01-05 12:44:06 - IP: ***185.34.165)

.Pytanie tylko kto to ma zrobić? odpowiem WYBORCY.To Oni powinni pogonić to towarzystwo wzajemnej adoracji by wyplewić to zło które za waldiego rozrosło się do absurdalnych rozmiarów.Gdzie o stanowisku i poborach nie decyduje wiedza tylko układ .Trzeba iść na wybory by wygrał najlepszy a nie sukcesie decydowała przysłowiowa szklana jabola .Tego wam i sobie życzę drodzy BUSZCZANIE

-do skowrona (2014-01-04 23:12:25 - IP: ***.126.236.193)

ja nie bronię Sikory! ale zadam Ci pytanie,gdzie się spotykali układowcy i kolesie za poprzednika i jego zastępców? i gdzie się spotykają dzisiejsi! kolesie i układowcy.Otóż w tych samych knajpach.W tych samych knajpach bywa też pewna osoba pracująca obecnie w Kielcach.Jaki więc wniosek? Układy były i są.Jakie wyjście? zabrać się za tak zwanych biznesmenów którzy w ten sposób załatwiają sobie plecy u buskiej i kieleckiej władzy.Pytanie tylko kto to ma zrobić?

-skowron (2014-01-04 22:56:02 - IP: ***185.33.226)

czy naprawdę ludzie chcecie tego Sikory przecież ten ,,człowiek"się całkowicie skompromitował no chociaż by afera z prezesami w KZC Ponidzie jak zatrudnił na stanowisko oszusta z Krakowa a potem pod osłoną nocy zmieniał na innego też przyniesionego w teczce bez konkursu tylko w/g tezy swój to dobry czy to można przejść obok tego tak po prostu czy pokazywać aż do skutku kolesiostwo i kumoterstwo.

-broń Boże (2014-01-04 22:45:08 - IP: ***.126.236.193)

broń boże żeby pani wojewoda weszła na stanowisko burmistrza!!! zobaczycie jak wtedy pogłębią się układy i układziki w Busku, jeszcze będą większe jak za układów byłego-Wąsowicza,Lasaka,Wieczorka itd...Ona dopiero pokarze co to są układy.Można to zauważyć już dziś kogo wspiera i kogo popiera.Czyżby poprzednik był w tych układzikach?a może administrator poda IP***piszącego poprzednika,dowiemy się kto to jest.Chociażby końcowe cyfry.

- (2014-01-04 22:43:19 - IP: ***.42.177.110)

Pan wojewoda na burmistrza? Dobre sobie. I mniej więcej tyle zrobi dla Buska co za czasów swojej kadencji w województwie czyli kawka z życzeniami u strażaków, spacerki po festynach i dalsze rozbudowywanie układów miejscowych Wąsowicza i innych jemu podobnych. Niech sobie idzie na emeryture polityczną i młodych dopuści do działania !

-stary (2014-01-04 20:24:31 - IP: ***.126.38.135)

Zawsze jest kontynuacja władzy. Obecnie Burmistrz Sikora realizuje inwestycje w większości przygotowane przez trio Wąsowicz, Lasak,Wieczorek, zobaczymy jakie projekty własne wprowadzi, na razie to modernizacja oświetlenia, droga i parkingi poniżej Świerczewskiego, targowisko przy Stawowej,zagospodarowanie terenów poniżej Kościuszki. Zobaczymy co dalej jakie projekty i środki przygotuje i pozyska. Do dobrego tonu należy pamiętać o poprzednikach którzy rozpoczęli dzieło, w tym wypadku Burmistrz tak ninawidzi swoich poprzedników,że ma z tym problem, a szkoda. Myślę, że to zwaśnione towarzystwo pogodzi Pani Wojewoda gdy zdecyduje się kandydować. W końcu ktoś normalnie mówiłby do mieszkańców, do tego posiadający określoną wiedzę, doświadczenie samorządowe na różnych szczeblach i normalne podejście do zwykłych ludzi bez napastliwości,zapisów w kolejkę na przyjęcie. Pani Bożentyno Busko Pani potrzebuje, aby wróciła w nim normalność. A do Admina bardzo dobrze,że włączył Pan IP. Nie może być całkowitej anonimowości. Pozdrawiam i mniej jadu, a więcej pokory.

- (2014-01-04 17:30:22 - IP: ***.42.177.110)

To ile tych projektów do realizacji zgłosili Wąsowicz, Gajewski i Gradzik? Żadnego? No to faktycznie pracują dla dobra mieszkańców ha ha ha. Panom już dziękujemy

<< poprzednie 15

Nasz patronat

Data: 2026-06-27, godz:

Międzynarodowy Festiwal Muzyczny im. Krystyny Jamroz w Busku-Zdroju

Buskie Samorządowe Centrum Kultury zaprasza na XXXII Międzynarodowy Festiwal Muzyczny im. Krystyny Jamroz, który odbędzie się w dniach od 27 czerwca do 5 lipca w Busku-Zdroju. Wydarzenie od lat przyciąga miłośników muzyki klasycznej i stanowi jedno z najważniejszych wydarzeń kulturalnych w regionie. Sprawdźcie program tegorocznego festiwalu.




Wróć do góry