swietokrzyskie.info

Wtorek, 23 czerwca 2026, Do końca roku 191 dni Imieniny: Albina, Wandy, Zenona

Wiadomosci

34 sesja Rady Miejskiej - retransmisja w Ponidzie.TV

Dodane: Agnieszka Data: 2014-01-06 11:17:48 (czytane: 42436)  Wersja do druku

30 grudnia 2013 r. w sali konferencyjnej Urzędu Miasta i Gminy w Busku-Zdroju, przy ul. Mickiewicza, odbyła się XXXIV Sesja Rady Miejskiej w Busku-Zdroju. Na prośbę naszych czytelników retransmitujemy sesję w Ponidzie.TV.

Porządek XXXIV sesji Rady Miejskiej w Busku-Zdroju.

Sesja XXXIV - projekty uchwał Rady Miejskiej.


Podczas sesji uchwalono budżet na rok 2014 - 16 radnych głosowało za, przeciw było 5 radnych, głosów wstrzymujących nie było.

 

Retransmisja sesji Rady Miejskiej dzisiaj (6 stycznia) o godzinie 14.00 w Telewizji Ponidzie.

 


ponidzieTVlogo5_200.png
KLIKNIJ I OGLĄDAJ!!!

 

Zapraszamy do oglądania!

 

  • Wiadomości z regionu
  • Aktualności
  • Sport
  • Kultura, rozrywka
  • Polityka

Uwaga: Redakcja nie ponosi odpowiedzialności za treść komentarzy.

  Komentarze (183)
     

- (2014-01-02 17:29:50 - IP: ***49.14.72)

Do tej/tego ciekawego w sprawie wykształcenia.
Ludzie w zakresie wykształcenia dzielą się na tych z wykształceniem i tych wykształconych. Sam sobie odpowiedz kto jest kim.
W.Witos był wykształcony choć nie ukończył ani AWF, ani Filologi Francuskiej i był trzykrotnie premierem RP. Jest takie powiedzenie, że po naukę idzie się do szkoły a po rozum do chłopa.

- (2014-01-02 17:04:41 - IP: ***17.36.49)

PAN GAJESKI . GRADZIK I WASOWICZ STALI KIEDYS NA CZELE GMINY . TO JAK ONI PRACOWALI JAK NIE WIEDZA CO TO DEFICYT ,

-mao (2014-01-02 16:54:18 - IP: ***73.222.80)

Zobaczymy co będą mówić mieszkańcy Świerczewskiego jak im tereny zielone poniżej osiedla zamienią na drogę, skończy się spokój i cisza, każdy będzie skracał sobie drogę aby dojechać do starostwa gminy itp. Tak samo jak i mieszkańcy Sikorskiego. Jak Wąsowicz chciał coś zrobić z problemem na Sikorskiego to był wielki raban, teraz po cichu wprowadzi się to i będzie ok.

-Sikora (2014-01-02 16:13:17 - IP: ***.42.175.180)

Zaczął jako mgr(magazynier) i skończy(ł) jako mgr

- (2014-01-02 15:52:09 - IP: ***.42.188.207)

- (2014-01-02 14:23:25)
A jakie studia skończył Sikora ? Jest magistrem czego ? Kto był jego promotorem ?

-ala (2014-01-02 15:08:30 - IP: ***73.138.10)

nauczyciele emeryci ,,kończ waś wstydu oszczędz..jak powiedziałby Kmicic.

-obecna władza uwstecznia (2014-01-02 15:04:49 - IP: ***6.156.213)

Obecna władza niestety uwstecznia gminę. trzeba być ślepym by tego nie widzieć. Poziom marniutki.

-do poniżej (2014-01-02 14:49:44 - IP: ***73.45.6)

Żeby być burmistrzem trzeba skończyć studia?Pierwsze słyszę.Choć znam wielu pyszałkowatych,prostych,wręcz chamskich bufonów po studiach,jak i ułożonych,pokornych i przyjaznych ludzi bez studiów.

- (2014-01-02 14:37:35 - IP: ***6.134.69)

panowie z ZB zrobili sobie z rady sesji prywat aby wylewac swoje żale.Zrezygnujcie nie bedzieci mieli problemu z niczym.Wasza opozycja nikomu nie jest potrzebna Pokazaliscie na jakiej zaszadziefunkcjonuje wasze stoważyszenie z ludzmi. Na tej radzie widac to dokładnie padły słowa z waszych ust a potem mówicie ze to nie prawda.Obejrzyjcie sobie relacje.
Jesli w ten sam sposób rozmawiliście z mieszkancamui to nie ma się co dziwic ze wam już nie ufają.Obiecujecie co innego mówicie co innego a robicie co innego wasz czas juz chyba dobiega konca cz dobrze czas pokaże

- (2014-01-02 14:23:25 - IP: ***.42.188.207)

A jakie studia skończył Sikora ? Jest magistrem czego ? Kto był jego promotorem ?

- (2014-01-02 14:11:10 - IP: ***6.134.69)

panie gajski pokazał pan jak naprawde działała i chce działac ZB. padło to z pana ust układy układy pogadywanie się cos za coś .Problem w tym ż wasze głosy są nikomu nie potrzebne chyba najwyższy czas abyscie zrezygnowali z bycia radnymi i wprowadzali zamęt.mam anadzieje ze najbliższe wybory weliminują takich ludzi jak wy i takie partie przepraszam stowarzyszenia a chociażw tym przypadku partia odłam PO

-historyk (2014-01-02 13:05:53 - IP: ***.183.134.195)

Czyżby po cichu, po cichutku i tablica była zamontowana?
Przejeżdżając obok kościoła widać było jakieś prace przy ścianie gdzie miała wisieć tablica.
Czy to prawda Panie Kruk?

Tyle było krzyku o nierzetelność historyczną w związku z tekstem umieszczonym na tablicy "pamiątkowej" na kościele. Ludzie zajęci świętami, sylwestrem a Pan Jarek Kruk robi swoje, jak wierny żołnierz. Rozumiesz Pan, że tam wisi tablica z kłamliwym tekstem? Tyle Panu ludzie pluli w twarz a Pan pokazałeś, że to tylko deszcz pada.
Po cichu, bez rozgłosu i jest. Zadanie wykonane, kasa wydana. Ile z tego poszło na biedne dzieci? Na sieroty, na samotne matki, którym coraz ciężej? Na pewno będą zadowolone jak zobaczą kłamliwą tablicę.
Dlaczego obydwie strony internetowe o których Pan pisał 24.11.2013 roku dalej nie działają?
Tyle było o przejrzystości finansów, o rzetelnym rozliczeniu kasy, o publicznym wglądzie w postępowanie w związku z tym przedsięwzięciem i co?
I gó..no. Psy szczekają karawana idzie dalej.
Tak robicie ze wszystkim, nie liczycie się z ludźmi, tylko dawać kasę i (zacytuję Waszego klasyka)"spieprzaj dziadu". Jesteście bezczelni i aroganccy.
Zaraz klecha zacznie chodzić po domach to się dowie co lud sądzi o tej tablicy. Ja powiem, że moja stówa wisi na ścianie, niech sobie weźmie, a jak nie to wpłacę na szlachetną paczkę i jemu dam pokwitowanie zamiast kolędy. Za waszą zarozumiałość i nie liczenie się ze społeczeństwem. Za Wasze bezczelne zachowanie się.
Panie Jarku Kruk proszę o odpowiedź kiedy będą działały strony o których wyżej. Sam Pan pisał, że niebawem. (patrz komentarze z 23 na 24.11.2013 roku)

-zwykły (2014-01-02 12:57:01 - IP: ***48.67.191)

Co oni od tego Sikory chcą? Wybory wygrał bezdyskusyjnie-skończył studia wyższe z wysokim wynikiem- też magister.Nazwiska nie zmienia,zasad się trzyma do kościoła chodzi,żonę ma tą sama piękna i pracowitą biznesmenkę ma własna działalność nie czeka z garnuszkiem po grosz publiczny.Sikora jest pracowity jak wół( przepraszam za porównanie) Do 16 w biurze po 16 na zebraniach i spotkaniach.Nie zadęty, zarozumiały ot zwykły normalny kulturalny człowiek.Poczcwa dusza możesz z nim porozmawiać zawsze znajdzie czas.Nie traktuje interesantów jak podpadniętych,leniwych uczniów.Mimo,że nie jest magistrem wuefu lubi sport i jak może wspiera młode talenty.Być może na trawiastych za dużo daje ale może w tym roku szczęście im dopisze.Konkurencyjny klan rodzinny z chciał by go zniszczyć ale nie doczekanie.Coraz więcej nieprzekonanych i glosujących kiedyś n wspominane trio odwraca się od nich i decyduje się głosować własnie na Waldka.

-SIKORA (2014-01-02 12:25:14 - IP: ***109.28.229)

powinien dalej rzadzic, bo dopiero teraz wie naprawde, jak to sie robi. nie mozna wymieniac wladzy po pierwszej kadencji, no chyba, ze jest taka zarozumiala i butna jak wasowicz. to jego osobista kleska!!!!

-xyz (2014-01-02 12:18:19 - IP: ***6.134.69)

ale chłam ta telewizja jak zwykle brak obrazu.Jak macie dawac taki sygnał to lepiej dajcie sobie spokój bo się komprpmitujecie.Chyba ze to celowa robota aby co niektórych min błaznów nie pokazywać na wizji ale przynamniej zamiescie info o tym fakcie

<< poprzednie 15

Nasz patronat

Data: 2026-06-27, godz:

Międzynarodowy Festiwal Muzyczny im. Krystyny Jamroz w Busku-Zdroju

Buskie Samorządowe Centrum Kultury zaprasza na XXXII Międzynarodowy Festiwal Muzyczny im. Krystyny Jamroz, który odbędzie się w dniach od 27 czerwca do 5 lipca w Busku-Zdroju. Wydarzenie od lat przyciąga miłośników muzyki klasycznej i stanowi jedno z najważniejszych wydarzeń kulturalnych w regionie. Sprawdźcie program tegorocznego festiwalu.




Wróć do góry