swietokrzyskie.info

Wtorek, 23 czerwca 2026, Do końca roku 191 dni Imieniny: Albina, Wandy, Zenona

Wiadomosci

34 sesja Rady Miejskiej - retransmisja w Ponidzie.TV

Dodane: Agnieszka Data: 2014-01-06 11:17:48 (czytane: 42437)  Wersja do druku

30 grudnia 2013 r. w sali konferencyjnej Urzędu Miasta i Gminy w Busku-Zdroju, przy ul. Mickiewicza, odbyła się XXXIV Sesja Rady Miejskiej w Busku-Zdroju. Na prośbę naszych czytelników retransmitujemy sesję w Ponidzie.TV.

Porządek XXXIV sesji Rady Miejskiej w Busku-Zdroju.

Sesja XXXIV - projekty uchwał Rady Miejskiej.


Podczas sesji uchwalono budżet na rok 2014 - 16 radnych głosowało za, przeciw było 5 radnych, głosów wstrzymujących nie było.

 

Retransmisja sesji Rady Miejskiej dzisiaj (6 stycznia) o godzinie 14.00 w Telewizji Ponidzie.

 


ponidzieTVlogo5_200.png
KLIKNIJ I OGLĄDAJ!!!

 

Zapraszamy do oglądania!

 

  • Wiadomości z regionu
  • Aktualności
  • Sport
  • Kultura, rozrywka
  • Polityka

Uwaga: Redakcja nie ponosi odpowiedzialności za treść komentarzy.

  Komentarze (183)
     

-Nie pamiętacie ... (2014-01-02 12:15:50 - IP: ***.116.213.205)

...jak Sikora w poprzedniej kampanii kłamał i opluwał Wąsowicza, on może a inni nie??? To sprawiedliwość ma działać tylko w jedną stronę ?? Dobrze że jest ktoś kto się nie boi powiedzieć prawdy. Popieram z całej siły!!!

- (2014-01-02 11:49:17 - IP: ***48.67.223)

Busiarze nadal sie szlajaja po rowach,patrzą jak uniknac opłat, upychają ludzi i jezdza jak szaleni, trzeba to ukrócic !!!!!

-do poniżej (2014-01-02 11:05:05 - IP: ***175.91.244)

Nauczyciele po prostu nie mają co robić i robią to z nudów,no i oczywiście dla kasy.

-... (2014-01-02 10:35:55 - IP: ***15.172.160)

Trzech nauczycieli, emerytów z kompleksem wymalowanym na mordach dało popis chamstwa.

-no przecież ... (2014-01-02 08:54:33 - IP: ***.47.84.101)

pamiętamy jak przerost ambicji poprzedniego burmistrza wdającego się w prywatną wojnę z busiarzami kazał nam się szlajać po rowach na obwodnicy Buska...
My pamiętamy, a Wy nie?
Nie ma powrotu dla prywatnych wojen...

-Buskier (2013-12-31 18:48:33 - IP: ***174.20.130)

Wszystkiego najlepszego w nowym roku dla Pana Gajewskiego, Gradzika, Wąsowicza i innych z Ziemi Buskiej, tak trzymać Panowie, Urząd to nie prywatny folwark. Dacie radę przy poparciu Pani Bożentyny. Wyciągać wszystko na światło dzienne

- (2013-12-31 17:26:57 - IP: ***49.4.251)

Tylko Sikora.

-dek (2013-12-31 16:39:09 - IP: ***174.20.130)

Trzech tenorów z Ziemi Buskiej podeszło nazbyt emocjonalnie w swoich wypowiedziach ale Burmistrz nie był lepszy z ciągłymi atakami, przecież Mickiewicza, rynek, dworzec, hale sportowe przy szkołach w Zbludowicach, Dobrowodzie, remonty Ośrodków Zdrowia na wsiach, targowie, solary,kanalizacja 7 czy 6 sołectw to działania Wąsowicza, Gradzika, Lasaka i Wieczorka zrobili projekty i pozyskali środki obecny Burmistrz tylko Nadzorował wykonanie i to widzimy z jakim efektem. Radny Walasek słusznie zwrócił uwagę na złe ułożenie płyt "granitopodobnych" w rynku - zmiana projektu przez obecnego włodarza. Jest ciągłość władzy ale trzeba pamiętać o poprzednikach. Wkurza mnie zdjęcie z Pływalni napisu "Pływalnie im. Stefana Komendy" najlepszego Burmistrza Buska, zatem Gore panie Burmistrzu Sikora Gore z tego powodu. Wstyd, a Śp Stefan Komenda patrzy na to z góry i ...
Szczęśliwego nowego roku dla ZB i kilku innych radnych kontynuatorów dzieła Pana Komendy.

-elf (2013-12-31 15:41:17 - IP: ***185.36.203)

ziemia buska nie boi sie burmistrza,reszta jak zrobi kontre bedzie zaraz na dywaniku.To co zaczal wasowicz konczy sikora ,nie przypisujcie mu zaslug ,nie ma szans na druga kadencje.ciekawe ile glosow otrzyma od bulgarow handlujacych wsoboty,a mozepokaze ile podatku wplynelo od nich do gminy?????

-:)! (2013-12-31 15:38:07 - IP: ***30.250.31)

Niech wygra lepszy czyli ZB!!!!!

- (2013-12-31 14:07:43 - IP: ***17.36.49)

A JA MU ZYCZE ZEBY WYGRAL.

- (2013-12-31 13:52:09 - IP: ***48.67.223)

Sikora nie wygra :)

- (2013-12-31 13:18:09 - IP: ***48.67.223)

Oj ujadają znowu ujadają , a to ze strachu ujadają ....

- (2013-12-31 12:59:43 - IP: ***185.12.103)

No to Wąsowicz, Gradzik i Gajewski pokazali na co ich stać! Ha ha ha. Żenada

-do poniżej (2013-12-31 12:58:59 - IP: ***.126.126.35)

Bycie nauczycielem to prawie to samo co bycie burmistrzem.Prawie.

<< poprzednie 15

Nasz patronat

Data: 2026-06-27, godz:

Międzynarodowy Festiwal Muzyczny im. Krystyny Jamroz w Busku-Zdroju

Buskie Samorządowe Centrum Kultury zaprasza na XXXII Międzynarodowy Festiwal Muzyczny im. Krystyny Jamroz, który odbędzie się w dniach od 27 czerwca do 5 lipca w Busku-Zdroju. Wydarzenie od lat przyciąga miłośników muzyki klasycznej i stanowi jedno z najważniejszych wydarzeń kulturalnych w regionie. Sprawdźcie program tegorocznego festiwalu.




Wróć do góry