swietokrzyskie.info


Wtorek, 23 czerwca 2026, Do końca roku 191 dni Imieniny: Albina, Wandy, Zenona

Wiadomosci

32 Sesja RP: Czternastu pracowników buskiego UP straci pracę? - Retransmisja w Ponidzie.TV

Dodane: Agnieszka Data: 2013-12-13 16:45:12 (czytane: 20010)  Wersja do druku

Czternastu osobom zatrudnionym w buskim Urzędzie Pracy z dniem 31.12.2013r. kończą się umowy o pracę. Wśród nich są osoby z wieloletnim stażem. Na dzisiejszej sesji Rady Powiatu, starosta Jerzy Kolarz odpowiedział na pytania radnych Zbigniewa Jastrzębia i Grzegorza Lasaka w tej sprawie.

Dużo mówi się ostatnio o zwolnieniach w buskim UP. Czternaście osób czeka na decyzję czy po 1 stycznia 2014r. zostanie z nimi przedłużona umowa o pracę. Do tej pory zatrudnieni byli na czas określony i z końcem bieżącego roku umowy te wygasają.

W punkcie interpelacje i zapytania, radni pytali starostę, czy są już jakieś decyzje w tej sprawie.

Zapraszamy do obejrzenia video:

32sesjaRP_urzad_pracy.jpg
Kliknij i oglądaj 

 

Posiedzenie Rady Powiatu będzie retransmitowane w naszej Telewizji Internetowej:

 

ponidzieTVlogo5_200.png

KLIKNIJ I OGLĄDAJ!!!

Godziny retransmisji:
Data: 13.12.2013  godz.  17.30

Zapraszamy do dyskusji na czacie: czat.tbu.pl

 

 

starostwo_logo_podpis.jpg

  • Wiadomości z regionu
  • Aktualności
  • Sport
  • Kultura, rozrywka
  • Polityka

Uwaga: Redakcja nie ponosi odpowiedzialności za treść komentarzy.

  Komentarze (67)
     

-Buszczanin (2013-12-13 20:09:59)

Prosimy uprzejmie pana Burmistrza o zwolnienie tak zwanych urzędników w Komunalce. Szeregowych pracowników daję się głodowe pensje i się ich pilnuje czy dobrze sprzątają w całym Busku, a Ci pilni urzędasy siedzą na stołkach w ciepełku w PAŁACU komunalki. Kiedy się skończy marnowanie gminnych pieniędzy przez nich!!!

-__ (2013-12-13 19:06:28)

była kawusia i paluszki? chrupał Sławcio paluszki jak króliczek? pojadł sobie, bo biedny.

-:) (2013-12-13 19:03:43)

siedzą jak Laskowik w sklepie warzywnym. marchew jest?..nie ma.Seler jest?.. nie ma. Praca jest? .. nie ma. Ale urzędnicy są potrzebni. Np. do organizowania kursów lepienia ceramiki, klejenia tipsów i wielu innych nieprzydatnych, po których nikt pracy nie znalazł. z unijnych środków!organizował je m.in obecny wiceburmistrz.

-Misiek (2013-12-13 18:22:13)

hi hi hi jak to wysłuchalem to sie posmarkalem

- (2013-12-13 18:17:13)

A co ci pracownicy robią w tym UP jak niema żadnych ofert pracy.Odpowiadam sobie ;SIEDZĄ PIJĄ KAWĘ I PIRDZĄ W STOŁKI.Swego czasu chciałam załatwić coś synowi bo pracował w delegacji mimo że miałam upoważnienie nie mogłam się z nikim dogadać,ciemnota i brak wiedzy a zarazem zrozumienia!!!

-Buszczanin (2013-12-13 17:08:51)

Proponuję zlikwidowanie co najmniej 90%
pracowników Urzędu Miasta i Gminy. Koniec z fikcyjną ich pracą,a ludzie czekający w kolejkach w końcu zostaną obsłużeni!!!

- (2013-12-13 14:01:32)

Niektórzy radni obżerali się paluszkami i jak by mogli to i opłatek by wsunęli. Kawusia też była.

<< poprzednie 15

Nasz patronat

Data: 2026-06-27, godz:

Międzynarodowy Festiwal Muzyczny im. Krystyny Jamroz w Busku-Zdroju

Buskie Samorządowe Centrum Kultury zaprasza na XXXII Międzynarodowy Festiwal Muzyczny im. Krystyny Jamroz, który odbędzie się w dniach od 27 czerwca do 5 lipca w Busku-Zdroju. Wydarzenie od lat przyciąga miłośników muzyki klasycznej i stanowi jedno z najważniejszych wydarzeń kulturalnych w regionie. Sprawdźcie program tegorocznego festiwalu.



Wróć do góry