32 Sesja RP: Czternastu pracowników buskiego UP straci pracę? - Retransmisja w Ponidzie.TV
2013-12-13 16:45:12

Czternastu osobom zatrudnionym w buskim Urzędzie Pracy z dniem 31.12.2013r. kończą się umowy o pracę. Wśród nich są osoby z wieloletnim stażem. Na dzisiejszej sesji Rady Powiatu, starosta Jerzy Kolarz odpowiedział na pytania radnych Zbigniewa Jastrzębia i Grzegorza Lasaka w tej sprawie.


Dużo mówi się ostatnio o zwolnieniach w buskim UP. Czternaście osób czeka na decyzję czy po 1 stycznia 2014r. zostanie z nimi przedłużona umowa o pracę. Do tej pory zatrudnieni byli na czas określony i z końcem bieżącego roku umowy te wygasają.

W punkcie interpelacje i zapytania, radni pytali starostę, czy są już jakieś decyzje w tej sprawie.

Zapraszamy do obejrzenia video:

32sesjaRP_urzad_pracy.jpg
Kliknij i oglądaj 

 

Posiedzenie Rady Powiatu będzie retransmitowane w naszej Telewizji Internetowej:

 

ponidzieTVlogo5_200.png

Godziny retransmisji:
Data: 13.12.2013  godz.  17.30

Zapraszamy do dyskusji na czacie: czat.tbu.pl

 

 

starostwo_logo_podpis.jpg









https://swietokrzyskie.info/printnews.php?id=15642