Czternastu osobom zatrudnionym w buskim Urzędzie Pracy z dniem 31.12.2013r. kończą się umowy o pracę. Wśród nich są osoby z wieloletnim stażem. Na dzisiejszej sesji Rady Powiatu, starosta Jerzy Kolarz odpowiedział na pytania radnych Zbigniewa Jastrzębia i Grzegorza Lasaka w tej sprawie.
Dużo mówi się ostatnio o zwolnieniach w buskim UP. Czternaście osób czeka na decyzję czy po 1 stycznia 2014r. zostanie z nimi przedłużona umowa o pracę. Do tej pory zatrudnieni byli na czas określony i z końcem bieżącego roku umowy te wygasają.
W punkcie interpelacje i zapytania, radni pytali starostę, czy są już jakieś decyzje w tej sprawie.
Zapraszamy do obejrzenia video:

Kliknij i oglądaj
Posiedzenie Rady Powiatu będzie retransmitowane w naszej Telewizji Internetowej:
Godziny retransmisji:
Data: 13.12.2013 godz. 17.30
Zapraszamy do dyskusji na czacie: czat.tbu.pl
