swietokrzyskie.info

Wtorek, 23 czerwca 2026, Do końca roku 191 dni Imieniny: Albina, Wandy, Zenona

Wiadomosci

Święta z Busko Busko - RETRANSMISJA KONCERTU!

Dodane: Agnieszka Data: 2013-12-08 16:21:12 (czytane: 21861)  Wersja do druku

7 grudnia 2013 r. w Sali kinowej BSCK w Busku-Zdroju miał miejsce świąteczny koncert, na który mieszkańców naszej gminy oraz gości zaprosili organizatorzy – członkowie Stowarzyszenia „Busko Busko”. Imprezę poprowadzili Rafał Paradziej i Karolina Kępczyk – dyrektor ECB w Pacanowie.

Przed rozpoczęciem artystycznej części wieczoru, Zarząd Stowarzyszenia wręczył legitymacje honorowego członkostwa w stowarzyszeniu. Legitymację numer 003 otrzymał Pan Marek Szczepanik - Zastępca Prezesa w Polskiej Agencji Rozwoju Przedsiębiorczości; legitymację numer 004 wręczono mieszkającemu w Broninie Panu prof. dr hab. inż. Zbigniewowi Koruba, który obecnie pełni funkcję kierownika Katedry Technik Komputerowych i Uzbrojenia w Politechnice Świętokrzyskiej w Kielcach.

Członkowie honorowi w krótkich wystąpieniach skierowali swoje słowa do zgromadzonej publiczności, a obecny na sali Burmistrz Miasta i Gminy Busko-Zdrój Waldemar Sikora złożył wszystkim życzenia świąteczne,

Część artystyczną rozpoczęto od kolęd wyśpiewanych przez Magdalenę Paradziej. Następnie na scenie zaprezentował się zespół artystyczny „4 H Iskra” z Ożarowa we wzruszającym spektaklu słowno-muzycznym pt. „Kamienne serca, milczące twarze”. Owacjom na stojąco nie było końca!

W organizację koncertu w sposób szczególny zaangażowały się Marta Dyrduł, Grażyna Kolankowska, Iwona Kozioł, Bożena Krupa – członkinie stowarzyszenia „Busko Busko” i za tę pracę Zarząd Stowarzyszenia składa im szczególne podziękowania.
Impreza organizowana była ze środków własnych Stowarzyszenia.

/Stowarzyszenie „Busko Busko”/

 

UWAGA!
Koncert retransmitowany będzie w naszej
Telewizji Internetowej:
 

ponidzieTVlogo5_200.png
KLIKNIJ I OGLĄDAJ!!!

 Godziny retransmisji:  09 Grudnia 2013r., - godz.  17.30, 19.30, 21.30


Zapraszamy również do dyskusji na czacie: czat.tbu.pl

 


  • Wiadomości z regionu
  • Aktualności
  • Sport
  • Kultura, rozrywka
  • Polityka

Uwaga: Redakcja nie ponosi odpowiedzialności za treść komentarzy.

  Komentarze (48)
     

- (2013-12-06 11:26:50)

To nie chodzi czy mi się podoba czy nie ale nie można tak szastać nazwiskami to nie jest smaczne. Może się komuś nie podobać ale po co zaraz walić po jej nazwisku. Mnie się to nie podoba !!! A może tak osoba krytykująca podała swoje nazwisko i powiedziała tak mi się to nie podoba, to rozumiem, a nie obsrywanie kogoś pod płaszczykiem anonimowości. To nie dotyczy tego jednego nazwiska ale na tym portalu to dość częste zjawisko, że bezkarnie ktoś kogoś obsrywa i jeszcze zastawia się tym że mu wolno bo to jego zdanie. Ale to jego zdanie leci w całą Polskę a to już nie jest smaczne. Dziś każdy twierdzi, że ma do tego prawo, ok ma bo jest demokracja itd. ale trzeba to robić troszkę ze smakiem.

-( ) (2013-12-06 10:46:35)

ktoś tu pisze że można kogoś znaleźć ponieważ mu się nie podobają jakieś,wpisy,co cenzura wróciła że nie można mieć innego zdania.ten lub ta piszący ma takie zdanie i koniec,kropka.Wolno mu mieć inne zdanie,a jeżeli się tobie to nie podoba to nie czytaj,lub udaj że nie czytasz.mnie też się ta panna z Pińczowa nie podoba.To stowarzyszenie BUSKO-BUSKO też i co, odszukaj mnie i podaj do sądu,chyba że chcesz abym podał nr.telefonu.pokazałaś tu swój pogląd bo masz takie prawo,ktoś zrobił tak samo,więc o co chodzi?

-ktoś tu pisze. . . . (2013-12-06 10:20:46)

Ktoś tu pisze, że święta to czas radości i pojednania. Mam pytanie: czy zna ktoś przypadek pojednania się w święta?

- (2013-12-06 10:12:14)

Pytam się a skąd wziął taki styl dyskusji, obserwuje i widzę, że wszystko zaczęło się za kadencji byłego burmistrza , osoby mu nie przychylne opluwaly i krytykowały czy była potrzeba czy nie .Jest kilka osób które ten proceder uskuteczniaja.

-prawda boli (2013-12-06 09:31:41)

Prawda boli. Pod płaszczykiem społecznej działalności szykują się do wyborów. Wystarczy popatrzeć kto tam działa.

- (2013-12-06 08:50:52)

Ludzie to jest program świąteczny, występuje młodzież, wstęp jest darmowy, warto obejrzeć, idą święta czas radości i pojednania. a tu sarkazmy i jakieś udowadnianie racji. Ludzie opanujcie się troszkę, wyhamujcie swoje emocje. Dziś ludzie bawią się tym, że mogą komuś dokopać. Nikt ze sobą nie rozmawia normalnie, tylko patrzy co robi inny. Powiesz że to demokracja, a ja myślę, że normalne zwyrodnienie, aż nie chcę myśleć, że kiedyś taka młodzież będzie rządzić tym krajem. Wstyd !!!

-Do ciekawego (2013-12-06 08:41:40)

A ty jesteś taki ładny ? bo talent to ty masz do oczerniania czyjegoś nazwiska, a i jeszcze jedno chciał bym ci zwrócić uwagę, że wcale nie jesteś anonimowy. A za szkalowanie czyjegoś nazwiska można nieźle oberwać. !!!

- (2013-12-06 08:30:02)

I już odezwały się Buskie barany i wielcy społecznicy, znawcy wszystkiego. Ja nie wiem czy tak wam zależy na opluwaniu ludzi. K...a sami pewnie nieudacznicy i pryszczaci zakompleksieni komentatorzy wszelkich wydarzeń w Busku. Może jeden z drugim by coś w końcu pokazał co potrafi zrobić dla tego miasta. Siedzieć przy kompie i pluć na każdego to każdy potrafi.

- (2013-12-06 08:10:02)

A mnie Magda się podoba i cieszę się, że ją posłucham

-to jest Twoje zdanie... (2013-12-06 07:10:48)

... i wolno Ci takie mieć. Jednak nie mów, że jesteś wyrocznią i jedynym wykładnikiem prawdy.To tylko Twoje zdanie!
Ja mam inne. Cieszę się, że ktoś coś chce robić. Jak potrafisz lepiej, to zrób, a nie przychrzaniaj się do innych.


-ciekawy (2013-12-05 22:38:46)

czy to STOWARZYSZENIE BUSKO-BUSKO, to jakaś nowa partia, jak na przykład już istniejąca partia pana Gadawskiego Leszka.
Ktoś mi potrafi odpowiedzieć?I jeszcze jedno,w Busku jest brak artystów,i trzeba sprowadzać AŻ Z PIŃCZOWA kogoś kto w niczym się nie sprawdził(mam na myśli p.Paradziej)ani urody, ani talentu.

- (2013-12-05 18:24:34)

Czytając ten program to można odnieść wrażenie ze komuś się chyba nie chciało nic ambitnego wymyślać.

- (2013-12-05 17:48:57)

Czy służby mundurowe powinny być apolityczne ?

-do poniżej (2013-12-05 16:13:49)

Nim cokolwiek napiszesz w czym ma być jakaś logika i sens a przede wszystkim pouczenie , proponuje byś sam chociaż powierzchownie poznał tych ludzi a oczy Ci się same otworzą.

- (2013-12-05 15:17:06)

Widzę, że już się włączyło krytykowactwo, a może tak raz można by spojrzeć z innej stron, że w końcu są ludzie którzy robią coś pożytecznego. Mówiąc o tych "kilku chętnych do władzy i stanowisk" może byś w końcu z tymi ludźmi porozmawiał bo może oni nie są tak chętni jak ci się wydaje, tylko chcą coś robić innego nie koniecznie dla chęci osiągnięcia własnych korzyści. Po co tak bez sensu opluwać ludzi, którzy są bogu ducha winni. To hipokryzja buskich pseudo komentatorów wszystkiego.

<< poprzednie 15

Nasz patronat

Data: 2026-06-27, godz:

Międzynarodowy Festiwal Muzyczny im. Krystyny Jamroz w Busku-Zdroju

Buskie Samorządowe Centrum Kultury zaprasza na XXXII Międzynarodowy Festiwal Muzyczny im. Krystyny Jamroz, który odbędzie się w dniach od 27 czerwca do 5 lipca w Busku-Zdroju. Wydarzenie od lat przyciąga miłośników muzyki klasycznej i stanowi jedno z najważniejszych wydarzeń kulturalnych w regionie. Sprawdźcie program tegorocznego festiwalu.



Wróć do góry