swietokrzyskie.info

Wtorek, 23 czerwca 2026, Do końca roku 191 dni Imieniny: Albina, Wandy, Zenona

Wiadomosci

Święta z Busko Busko - RETRANSMISJA KONCERTU!

Dodane: Agnieszka Data: 2013-12-08 16:21:12 (czytane: 21860)  Wersja do druku

7 grudnia 2013 r. w Sali kinowej BSCK w Busku-Zdroju miał miejsce świąteczny koncert, na który mieszkańców naszej gminy oraz gości zaprosili organizatorzy – członkowie Stowarzyszenia „Busko Busko”. Imprezę poprowadzili Rafał Paradziej i Karolina Kępczyk – dyrektor ECB w Pacanowie.

Przed rozpoczęciem artystycznej części wieczoru, Zarząd Stowarzyszenia wręczył legitymacje honorowego członkostwa w stowarzyszeniu. Legitymację numer 003 otrzymał Pan Marek Szczepanik - Zastępca Prezesa w Polskiej Agencji Rozwoju Przedsiębiorczości; legitymację numer 004 wręczono mieszkającemu w Broninie Panu prof. dr hab. inż. Zbigniewowi Koruba, który obecnie pełni funkcję kierownika Katedry Technik Komputerowych i Uzbrojenia w Politechnice Świętokrzyskiej w Kielcach.

Członkowie honorowi w krótkich wystąpieniach skierowali swoje słowa do zgromadzonej publiczności, a obecny na sali Burmistrz Miasta i Gminy Busko-Zdrój Waldemar Sikora złożył wszystkim życzenia świąteczne,

Część artystyczną rozpoczęto od kolęd wyśpiewanych przez Magdalenę Paradziej. Następnie na scenie zaprezentował się zespół artystyczny „4 H Iskra” z Ożarowa we wzruszającym spektaklu słowno-muzycznym pt. „Kamienne serca, milczące twarze”. Owacjom na stojąco nie było końca!

W organizację koncertu w sposób szczególny zaangażowały się Marta Dyrduł, Grażyna Kolankowska, Iwona Kozioł, Bożena Krupa – członkinie stowarzyszenia „Busko Busko” i za tę pracę Zarząd Stowarzyszenia składa im szczególne podziękowania.
Impreza organizowana była ze środków własnych Stowarzyszenia.

/Stowarzyszenie „Busko Busko”/

 

UWAGA!
Koncert retransmitowany będzie w naszej
Telewizji Internetowej:
 

ponidzieTVlogo5_200.png
KLIKNIJ I OGLĄDAJ!!!

 Godziny retransmisji:  09 Grudnia 2013r., - godz.  17.30, 19.30, 21.30


Zapraszamy również do dyskusji na czacie: czat.tbu.pl

 


  • Wiadomości z regionu
  • Aktualności
  • Sport
  • Kultura, rozrywka
  • Polityka

Uwaga: Redakcja nie ponosi odpowiedzialności za treść komentarzy.

  Komentarze (48)
     

-Kosa (2013-12-08 01:23:16)

MK od lat robisz dobrą robotę dla Buska .........Pozdrawiam.. bo jak nie ty to te ludki nawet nie miały by napisać swoja głupie żale,/dziecinada/.
MK ...spokojnych Świąt..... no i dobrego nowego 2014

-MC do poniżej (2013-12-07 23:35:36)

Gwoli ścisłości to ja przeważnie kasuję komentarze. Poza tym, na pewno nie Ty drogi czytelniku (specjalnie z dużej litery ponieważ elementarne zasady kultury tego wymagają) będziesz decydował kto gdzie będzie zatrudniony :) Wyobraź sobie, że w naszej firmie o zatrudnieniu decydują kompetencje a nie układy politycznie. Mimo wszystko pozdrawiam :) Idą święta, trzeba się pozytywnie nastrajać :)
Ps:
Koncert naprawdę fajny. Jutro ok godz 12 retransmisja w naszej telewizji internetowej.

-do cenzorki agnieszki (2013-12-07 22:41:58)

cenzorko!jeżeli dalej będziesz kasować dobre,bezstronne wpisy,wątpię że po zmianie władzy znajdziesz gdziekolwiek pracę w okolicy.W Busku na pewno jej nie dostaniesz.Dlaczego likwidujesz wpisy które są naprawdę prawdziwe.Przecież ludzie cie znają.Wiedzą o tobie wszystko.zastanów się co robisz.Piszę o tobie z małej litery ponieważ na szacunek nie zapracowałaś stronnicza cenzorko.

- (2013-12-07 22:13:26)

Byłem. Świetne przedstawienie.
A dlaczego grupa z Ożarowa?
Bo pewnie nie ma tam takich debili jak w Busku, którzyby wszystko negowali.
Tym ludziom sie chce a w Busku komu sie chce.
Na każdym, w tym pieprzonym internecie, wieszane są psy. cokolwie, ktokolwie by zrobił to trafi się jakaś menda która wiecznie będzie marudziła. Walić ich.
Niech społecznicy się nie martwią i robią swoje.

-do kosa (2013-12-07 18:02:09)

nie orientujesz się w meandrach polityki. Nie ma znaczenia kto tam był. Ma znaczenie fakt, że się ludziska zgromadzili. Teraz potrzeba czarodzieja albo pasterza by owieczki za nim poszły. O to nietrudno

-Zacheusz (2013-12-07 17:32:57)

Jak na stowarzyszenie, które ma w nazwie - Busko Busko, bierze kapelę z Ożarowa to niezła wpadka PR.

No ale czego wymagać.

-Miłośniczka (2013-12-07 17:06:21)

Bardzo lubię pana Gowina.Lubię go słuchać i oglądać w telewizji. Dobrze, że wystąpił z platformy. Ale jestem mile zaskoczona,że jest w Busko Busko Busko

- (2013-12-07 14:35:09)

grupa z Ożarowa jest świetna :) kto był na gliniankach ten na pewno coś o tym wie :)
a jak się coś komuś nie podoba to przecież może siedzieć w domu nikt go na siłę tam nie ciągnie

-Kosa (2013-12-07 12:08:02)

Do kogoś co nawet nie umie się podpisać i innych anonimowych.
Co tu piszecie, przecież to nie ma sensu "Śmiechu warte".
Ten wpis o karierach ludzkich ,he he he co Ty o tym wiesz i kim jesteś, że opiniujesz he he he. Stowarzyszenie to dla was polityka... he he he. To działkowcy, wędkarze to też polityka HA HA HA....... napisałem już to..... wiedza i poziom he he he.żenadai farsa.......ludzie mali jesteście i mało intelektu ..... powodzenia w Waszym życiu ...he he he trzymać tak dalej he he he......................

-popieram poniżej (2013-12-07 07:41:20)

Tak jak się nie rozwineła kariera pani Paradziej tak i nie rozwinie się kariera radnych ze stowarzyszenia Busko Busko. Co wybory to startują z innej listy. Panu Gawinowi nie wyszło w PSLu to teraz miesza w stowarzyszeniu. To samo dotyczy Grędy nieudacznika Ciby i najlepszej radnej Prędkiej. Kto na stołku temu liżą d..e.

-do mieszkanca Buska (2013-12-06 19:55:29)

przyjmijmy ,że to kampania. I co w tym złego? Popularyzujące się osoby mają prawo siebie popularyzować. A ponieważ buscy wyborcy nie maja zielonego pojęcia czego wymagać od przyszłego radnego czy burmistrza, wystarczy popularyzacja twarzy
Buscy wyborcy nie maja za grosz krytycyzmu wobec osób pretendujących do stanowisk z wyboru, Przykład z wyborem posła który chyba po raz pierwszy był a BZ. Inny przykład to wybór obecnego burmistrza który nie przedstawił żadnego pomysłu na Busko.Kolejne przykłady to radni, którzy z żadna społeczną inicjatywa nie wyszli przez cała kadencję. Macie takich przedstawicieli, jacy sami jesteście. Stworzyliście warunki dla przeciętności, średniactwa. I do kogo pretensja ,że się lansuje? I tak go nie zapytacie co będzie proponował bo pytania nawet nie sformułujecie albo nie pójdziecie na spotkanie wyborcze z czystego lenistwa

-mieszkaniec Buska (2013-12-06 18:55:49)

Stowarzyszenie "Busko Busko" w swoim statucie ma zapisane - "bierze udział w życiu publicznym poprzez uczestnictwo w debatach publicznych, a także poprzez desygnowanie swoich członków na kandydatów w wyborach na szczeblu samorządowym i krajowym". Osoby zasiadające w zarządzie są żądni władzy i to co robicie to jest kampania wyborcza tylnymi drzwiami. POWODZENIA!!!!!

- (2013-12-06 18:54:37)

Wstydziliby się niektórzy pod przykrywką świąt kiełbasę wyborczą sprzedawać.

-Kosa (2013-12-06 15:30:11)

Jednym słowem to co piszecie to farsa i żenada..............

-do poniżej (2013-12-06 13:21:39)

taka jest uroda internetu. A poza tym osoby, które upubliczniają siebie lub swoje inicjatywy muszą się liczyć z tym, że ktoś je skrytykuje albo pochwali.

<< poprzednie 15

Nasz patronat

Data: 2026-06-27, godz:

Międzynarodowy Festiwal Muzyczny im. Krystyny Jamroz w Busku-Zdroju

Buskie Samorządowe Centrum Kultury zaprasza na XXXII Międzynarodowy Festiwal Muzyczny im. Krystyny Jamroz, który odbędzie się w dniach od 27 czerwca do 5 lipca w Busku-Zdroju. Wydarzenie od lat przyciąga miłośników muzyki klasycznej i stanowi jedno z najważniejszych wydarzeń kulturalnych w regionie. Sprawdźcie program tegorocznego festiwalu.




Wróć do góry