Święta z Busko Busko - RETRANSMISJA KONCERTU!
2013-12-08 16:21:12

7 grudnia 2013 r. w Sali kinowej BSCK w Busku-Zdroju miał miejsce świąteczny koncert, na który mieszkańców naszej gminy oraz gości zaprosili organizatorzy – członkowie Stowarzyszenia „Busko Busko”. Imprezę poprowadzili Rafał Paradziej i Karolina Kępczyk – dyrektor ECB w Pacanowie.



Przed rozpoczęciem artystycznej części
wieczoru, Zarząd Stowarzyszenia wręczył legitymacje honorowego
członkostwa w stowarzyszeniu. Legitymację numer 003 otrzymał Pan
Marek Szczepanik - Zastępca Prezesa w Polskiej Agencji Rozwoju
Przedsiębiorczości; legitymację numer 004 wręczono mieszkającemu
w Broninie Panu prof. dr hab. inż. Zbigniewowi Koruba, który
obecnie pełni funkcję kierownika Katedry Technik Komputerowych i
Uzbrojenia w Politechnice Świętokrzyskiej w Kielcach.

Członkowie honorowi w krótkich wystąpieniach skierowali swoje
słowa do zgromadzonej publiczności, a obecny na sali Burmistrz
Miasta i Gminy Busko-Zdrój Waldemar Sikora złożył wszystkim
życzenia świąteczne,

Część artystyczną rozpoczęto od kolęd wyśpiewanych przez Magdalenę
Paradziej. Następnie na scenie
zaprezentował się zespół artystyczny „4 H Iskra” z Ożarowa
we wzruszającym spektaklu słowno-muzycznym pt. „Kamienne serca,
milczące twarze”. Owacjom na stojąco nie było końca!

W
organizację koncertu w sposób szczególny zaangażowały się Marta
Dyrduł, Grażyna Kolankowska, Iwona Kozioł, Bożena Krupa –
członkinie stowarzyszenia „Busko Busko” i za tę pracę Zarząd
Stowarzyszenia składa im szczególne podziękowania.
Impreza organizowana była ze środków własnych
Stowarzyszenia.


/Stowarzyszenie „Busko
Busko”/

 

UWAGA!
Koncert retransmitowany będzie w naszej
Telewizji Internetowej:
 

 Godziny retransmisji:  09 Grudnia 2013r., - godz.  17.30, 19.30, 21.30


Zapraszamy również do dyskusji na czacie: czat.tbu.pl

 











https://swietokrzyskie.info/printnews.php?id=15553