swietokrzyskie.info

Wtorek, 23 czerwca 2026, Do końca roku 191 dni Imieniny: Albina, Wandy, Zenona

Wiadomosci

Kiermasz Świąteczny na Placu Zwycięstwa (foto)

Dodane: Milena Data: 2013-12-22 11:10:57 (czytane: 20790)  Wersja do druku

Tradycyjnie, jak co roku na Placu Zwycięstwa - w rynku w Busku-Zdroju, odbył się Kiermasz Świąteczny, który rozpoczął się o godz. 9.00 i potrwał do wyczerpania asortymentu.

Bożonarodzeniowe ozdoby, pachnące ciasta, zabawki, kartki, przedmioty do domu i wiele innych drobiazgów można było zakupić na  Kiermaszu Świątecznym.

Panie z Kół Gospodyń Wiejskich z pobliskich miejscowości przygotowały ciasta, wypieki, tradycyjne wigilijne potrawy świąteczne. Na stoiskach można było kupić miody z Buska-Zdroju, stroiki świąteczne oraz przepiękne bombki oraz ozdoby choinkowe.

kukuryku_kiermasz001.jpg 

kukuryku_kiermasz002.jpg 

kukuryku_kiermasz003.jpg 

Organizatorem był Burmistrz Miasta i Gminy Busko-Zdrój oraz Buskie Samorządowe Centrum Kultury. 


  • Wiadomości z regionu
  • Aktualności
  • Sport
  • Kultura, rozrywka
  • Polityka

Uwaga: Redakcja nie ponosi odpowiedzialności za treść komentarzy.

  Komentarze (35)
     

- (2013-12-21 10:08:00)

W błędzie to ty jesteś !!

---- (2013-12-21 09:13:08)

już niedługo odsuniemy ten sflaczały Psl od władzy, pujdą skąd przyszli czyli na wieś krowy paś. hehe

-do poprzednika (2013-12-20 14:50:25)

jestes w wielkim błędzie,więc nie pisz bzdur

- (2013-12-20 08:17:04)

Jeszcze tylko 10 miesięcy i koniec z Sikorą!!!!!

-obcy (2013-12-19 23:09:29)

kupa zielonej,peeselowskiej propagandy. na podobieństwo krowiej kupy. płaskie,cuchnące,w trawie ukryte. Cała zielona koniczyna peeselowska w powiecie buskim nadaje się do niczego. GRANDA!!! Poczekajcie jeszcze troszkę mieszkańcy powiatu buskiego, a zobaczycie co kombinują z powiatowym szpitalem starostka z dyrektorkiem(szpitala oczywiscie)

-kwicoł (2013-12-19 20:05:25)

zagryźcie se burmistrzu ogóreckiem..popijcie se gorzołki. hej. I ciescie sie, ze w Busku naród ciupazek ni mo.

-LOLEK (2013-12-19 17:39:56)

Ciekawe czy majo zezwolenie na Handel w tym miejscu czy mozna tam Handlowac czy poniosa oplate 50zl

- (2013-12-19 16:31:04)

I znów Ta przebrana za krakowiankę będzie nawoływać "kukuryku w cielętniku" może wynaleziona przez Nią nazwa "cielętnik" juz nie pasuje.Mamy bowiem piękny park,a nie "cielętnik".

----- (2013-12-19 15:53:59)

TRZABYŁO NIE GŁOSOWAC

-ania (2013-12-19 15:29:12)

aha kiermasz to mozna tak panie burmistrzu???!!!!! a wystawki przed sklepem już nie???????? dobre sobie a my głosowaliśmy na Pana !!! szkoda było!!!!! za popieranie Pana takie podziękowanie???!!!! ok czyli uczy nas Pan jaka mamy postępować w polsce ok!!!

-jaja (2013-12-19 10:09:50)

sylwester ma być kolo BSCK durniu

- (2013-12-05 12:30:01)

Tylko PIS

-Rodowity (2013-12-05 12:15:46)

Pierwsze słyszę że impr.ma być w cielętniku.Chyba ich porąbało.Taki piękny plac z estradą jest przy PEDEKU,a oni w rynku.Daly jazda tam.

-Katka (2013-12-05 11:24:06)

Kiermasz, jak kiermasz - na nowiutkim piękniutkim Placu Zwycięstwa. Ciekawe jak ten Plac będzie wyglądał po Sylwestrze, który jest zaplanowany właśnie na Placu. Czy mieszkańcy Buska, którzy będą się bawić uszanują te wszystkie nowe nasadzenia roślin, latarnie itd.? Nie zdepczą, nie połamią, butelkami i petardami nie zasypią?

- (2013-12-05 10:36:29)

wasowicz to byl menda a waldek jest spoko a najlepszy byl komenda

<< poprzednie 15

Nasz patronat

Data: 2026-06-27, godz:

Międzynarodowy Festiwal Muzyczny im. Krystyny Jamroz w Busku-Zdroju

Buskie Samorządowe Centrum Kultury zaprasza na XXXII Międzynarodowy Festiwal Muzyczny im. Krystyny Jamroz, który odbędzie się w dniach od 27 czerwca do 5 lipca w Busku-Zdroju. Wydarzenie od lat przyciąga miłośników muzyki klasycznej i stanowi jedno z najważniejszych wydarzeń kulturalnych w regionie. Sprawdźcie program tegorocznego festiwalu.




Wróć do góry