swietokrzyskie.info

Wtorek, 23 czerwca 2026, Do końca roku 191 dni Imieniny: Albina, Wandy, Zenona

Wiadomosci

Kiermasz Świąteczny na Placu Zwycięstwa (foto)

Dodane: Milena Data: 2013-12-22 11:10:57 (czytane: 20791)  Wersja do druku

Tradycyjnie, jak co roku na Placu Zwycięstwa - w rynku w Busku-Zdroju, odbył się Kiermasz Świąteczny, który rozpoczął się o godz. 9.00 i potrwał do wyczerpania asortymentu.

Bożonarodzeniowe ozdoby, pachnące ciasta, zabawki, kartki, przedmioty do domu i wiele innych drobiazgów można było zakupić na  Kiermaszu Świątecznym.

Panie z Kół Gospodyń Wiejskich z pobliskich miejscowości przygotowały ciasta, wypieki, tradycyjne wigilijne potrawy świąteczne. Na stoiskach można było kupić miody z Buska-Zdroju, stroiki świąteczne oraz przepiękne bombki oraz ozdoby choinkowe.

kukuryku_kiermasz001.jpg 

kukuryku_kiermasz002.jpg 

kukuryku_kiermasz003.jpg 

Organizatorem był Burmistrz Miasta i Gminy Busko-Zdrój oraz Buskie Samorządowe Centrum Kultury. 


  • Wiadomości z regionu
  • Aktualności
  • Sport
  • Kultura, rozrywka
  • Polityka

Uwaga: Redakcja nie ponosi odpowiedzialności za treść komentarzy.

  Komentarze (35)
     

- (2013-12-23 20:20:44)

Brawo panowie tak trzymac !!!!

- (2013-12-23 12:21:59)

CIEKAWE CO BĘDĄ ROZDAWAC PRZED WYBORAMI CI TRZEJ AGENCI.ILE ZAKUPILI NA KIERMASZU ?PRZYSZLI SIĘ TROCHĘ POŻYWIĆ ALE ZA DARMO,

-kk (2013-12-23 09:05:32)

Sianka poszło ponad 3 tysiące opakowań i ludzie byli z tego bardzo zadowoleni, a wam żal ściska pewną część ciała z tył, że to nie wy.

-do poniżej (2013-12-22 23:40:02)

Sianka od chłopa wzięli worek i rozdają.A może byście tak Wy wspaniali Radni rozdali choć po jednej diecie którą to przynajmniej raz w m-cu pobieracie z UMiG.

-KOLEK (2013-12-22 21:21:13)

A pozwolenie na Handel w niewyznaczonym do handlu miejscu mieli ciekawe czy kare zaplacili

- (2013-12-22 18:07:17)

I bardzo dobrze, że rozdają!!!!

-do poniżej (2013-12-22 11:45:21)

Są pewni ludzie którzy zawsze byle gdzie,byle z kim,aby tylko przy korycie.Choć nie wiedzie im się żle,ale to taki typ człowieka.I zawsze mówią że to dla naszego dobra.A g...o prawda.Kasa misiu kasa.

- (2013-12-22 11:15:31)

Ale sie upieniłeś, żal ci d... ściska, jak Jarubas rozdaje opłatki to Ci nie przeszkadza ale jak rozdają sianko to żle.

- (2013-12-21 23:28:17)

Do czego to ludzie są zdolni, by się dostać do władzy lub utrzymać przy niej. Sianko rozdawać he, he. Trzeba ludzi słuchać, wolę ich spełniać , mieć olej w głowie , w wyborcy to ocenią.

-ja (2013-12-21 21:10:19)

To dobrze, że można kupić wykonane ręcznie, a nie "made in china", stroiki i ozdoby świąteczne. Natomiast handlowania ciastem w warunkach, mówiąc delikatnie, mało higienicznych powinno się zabronić.

-Hej Kolęda ... (2013-12-21 17:20:42)

I trzej królowie z siankiem chodzili...

- (2013-12-21 14:35:41)

Wąsaowicz i Gradzik do spowiedzi nie pójdą, za późno. Bo im by zeszło z tydzień przy konfesjonale i na Święta nie zdążą ha ha ha. Dobrodzieje

- (2013-12-21 13:33:35)

zamiast rozdawac sianko wasowicz i gradzik to idzcie lepiej do spowiedzi na swieta. przeproscie PANA JEZUSA za to co robicie dla Buska,

- (2013-12-21 12:40:52)

Liczę na to, że PSL nadal będzie u władzy w powiecie, a Sikora Burmistrzem. Przynajmniej jest to przewidywalna władza i co najważniejsze akceptowana przez wyborców. Busko nie jest skazane na jednych i tych samych jedynie mądrych i słusznych z Ziemi Buskiej. Nawet rozdawanie sianka na rynku nic nie pomoże , jeśli się jest wyniosłym facetem.

- (2013-12-21 11:12:51)

PSL trzeba odsunac od koryta bo to najgorsza opcja jaka mogla sie temu miastu przytrafic

Nasz patronat

Data: 2026-06-27, godz:

Międzynarodowy Festiwal Muzyczny im. Krystyny Jamroz w Busku-Zdroju

Buskie Samorządowe Centrum Kultury zaprasza na XXXII Międzynarodowy Festiwal Muzyczny im. Krystyny Jamroz, który odbędzie się w dniach od 27 czerwca do 5 lipca w Busku-Zdroju. Wydarzenie od lat przyciąga miłośników muzyki klasycznej i stanowi jedno z najważniejszych wydarzeń kulturalnych w regionie. Sprawdźcie program tegorocznego festiwalu.



Wróć do góry