Tradycyjnie, jak co roku na Placu Zwycięstwa - w rynku w Busku-Zdroju, odbył się Kiermasz Świąteczny, który rozpoczął się o godz. 9.00 i potrwał do wyczerpania asortymentu.
Bożonarodzeniowe ozdoby, pachnące ciasta, zabawki, kartki, przedmioty do domu i wiele innych drobiazgów można było zakupić na Kiermaszu Świątecznym.
Panie z Kół Gospodyń Wiejskich z pobliskich miejscowości przygotowały ciasta, wypieki, tradycyjne wigilijne potrawy świąteczne. Na stoiskach można było kupić miody z Buska-Zdroju, stroiki świąteczne oraz przepiękne bombki oraz ozdoby choinkowe.
Organizatorem był Burmistrz Miasta i Gminy Busko-Zdrój oraz Buskie Samorządowe Centrum Kultury.