Kiermasz Świąteczny na Placu Zwycięstwa (foto)
2013-12-22 11:10:57

Tradycyjnie, jak co roku na Placu Zwycięstwa - w rynku w Busku-Zdroju, odbył się Kiermasz Świąteczny, który rozpoczął się o godz. 9.00 i potrwał do wyczerpania asortymentu.


Bożonarodzeniowe ozdoby, pachnące ciasta, zabawki, kartki, przedmioty do domu i wiele innych drobiazgów można było zakupić na  Kiermaszu Świątecznym.

Panie z Kół Gospodyń Wiejskich z pobliskich miejscowości przygotowały ciasta, wypieki, tradycyjne wigilijne potrawy świąteczne. Na stoiskach można było kupić miody z Buska-Zdroju, stroiki świąteczne oraz przepiękne bombki oraz ozdoby choinkowe.

kukuryku_kiermasz001.jpg 

kukuryku_kiermasz002.jpg 

kukuryku_kiermasz003.jpg 

Organizatorem był Burmistrz Miasta i Gminy Busko-Zdrój oraz Buskie Samorządowe Centrum Kultury. 









https://swietokrzyskie.info/printnews.php?id=15551