swietokrzyskie.info

Wtorek, 23 czerwca 2026, Do końca roku 191 dni Imieniny: Albina, Wandy, Zenona

Wiadomosci

Debata na temat bezpieczeństwa - retransmisja w Ponidzie.TV (podyskutuj na czacie)

Dodane: Agnieszka Data: 2013-10-17 17:27:35 (czytane: 25033)  Wersja do druku

Dzisiaj, w czwartek 17 października 2013 r w sali konferencyjnej Buskiego Samorządowego Centrum Kultury w Busku-Zdroju odbyła się debata na temat bezpieczeństwa pn. „Aktywowanie działań Policji, administracji samorządowej oraz innych podmiotów do redukcji liczby przestępstw i patologii społecznych”.

Prócz policjantów w spotkaniu uczestniczyły władze powiatu, burmistrz, wójtowie, dyrektorzy szkół, młodzież oraz przedstawiciele samorządu i różnych instytucji.

 debata_bezpieczenstwo2.jpg

Program ma na celu zdiagnozowanie potrzeb i oczekiwań społecznych w zakresie poprawy bezpieczeństwa wymiany informacji o występujących zagrożeniach.

debata_bezpieczenstwo.jpg 

debata_bezpieczenstwo1.jpg 

Spotkanie rozpoczęło  się o godz. 12:00 i trwało trzy godziny.

 

Debata retransmitowana będzie w naszej Telewizji Internetowej:

Data emisji: 17.10.2013r., godz. 18.00

ponidzieTVlogo5_200.png

KLIKNIJ I OGLĄDAJ!!

 


Zapraszamy również do dyskusji na czacie: czat.tbu.pl

 

  • Wiadomości z regionu
  • Aktualności
  • Sport
  • Kultura, rozrywka
  • Polityka

Uwaga: Redakcja nie ponosi odpowiedzialności za treść komentarzy.

  Komentarze (46)
     

-harnaś (2013-10-17 21:53:22)

poziom komentarzy jak z magla,skad ta hołota i prymitywy sie biorą,sa odważni bo moga komentowac teoretycznie anonimowo,jak byliście tak zainteresowani debatą to czemu nie przyszliście,wstep był wolny...no ale trzeba by sie przedstawic a na to już odwagi brak.

-gwiazdki (2013-10-17 21:49:15)

pan nowy komendant jest tak kompetentny jak kierownik domu kultury.Jedna niemoci następna też.W Pińczowie miał bardzo złą opinię i przenieśli go do Buska żeby nie było większego zgrzytu.

-(***) (2013-10-17 21:44:23)

ten pan komendant jeszcze 15 sierpnia miał cztery gwiazdki na pagonach,teraz prawie GIENIERAŁ.Ma parcie.Zobaczymy jak PO dostanie po dupie gdzie wyląduje.On i tak się boi buskich policjantów i bezpiecznie w Busku nie będzie nigdy.Zacznijmy uczyć pracy "UCZCIWEJ" policjancików i brudasów burmistrza.

-mieszkaniec (2013-10-17 21:19:04)

może by Pan Komendant wysłał w dzień na osiedla dzielnicowych, na Sikorskiego obok pawilonów bar obok sklepu spożywczego, na Pułaskiego to samo, na placach zabaw, ciężko przejść, na to wszystko patrzą dzieci i uczą się bezprawia od małego

-CZY KTOŚ WIE (2013-10-17 20:59:19)

KOGO I ZA CO POLICJA ZATRZYMAŁA W NIEDZIELE KOŁO PŁYWALNI PO 18 GODZINIE ???

-(***) (2013-10-17 20:25:11)

to wszystko prawda.Ten pijaczek jak też pozostali tam pracujący prawnicy uważają że im wolno więcej.to ja podałem wiadomość po rozmowie z właścicielami posesji(zniszczonej) przez pijanego Prokuratora z Buska_Zdroju.To też prawda że ten pijaczek miał tam więcej wywrotek,również na przejazdach do posesji.No cóż mieszkamy w Busku jesteśmy terroryzowani tytułem sędzia,prokurator,policjant,nierób i kominiarz strażnik.jesteśmy pod butem układowców,ludzi którzy nigdy nie powinni zajmować tych stanowisk jakie zajmują.O zgrozo studia kończyli w czasach komuny.Bawili się na sylwestra w lokalach jakie sobie wymarzyli Np.pani prokurator pracująca w busku kilkadziesiąt lat bawiąca się na okrągło w Łatanicach.Obecnie jak się przechodzi obok tej pani to czuje się smród jak z popielniczki(palaczka) ta pani umarzała.Z tamtąd też jest inny prokurator pracujący w Busku.też umarzał.i dziwicie się że jest cicho?Im wolno więcej.to buska mafia wymiaru sprawiedliwości i wymiaru prawa.Boże gdzie ja żyję.

- (2013-10-17 18:57:49)

Jako mieszkaniec Buska apeluje o wlaczenie swiatel na ulicach bo strach chodzic wieczorkiem

-kle kle (2013-10-17 17:49:20)

Wieśman ....cki coraz częściej pojawia się na wizji.Bezwstydnie gdyż karnie osunięto go za pijaństwo w godzinach pracy.Ciekawe co On ma do powiedzenia i jakim on jest przykładem?

-aa (2013-10-17 17:03:54)

Zna ktoś może łysego wybujanego gościa ok 170 cm wzrostu, chodzi w jasnej kremowej kurtce, albo ma ciemna karnacje albo się nie myje. Ewidentnie nażarł się koxu i próbuje zastraszać innych mieszkańców miasta. Często widzę go na Piłsudskiego już drugi raz coś do mnie mówił w formie zaczepki. Może z nim zrobicie porządek.Wie ktoś może jak się nazywa i gdzie mieszka ?

-mimi (2013-10-17 14:01:15)

dobrze że tamtędy człowiek nie przechodził, bo by go już nie było

dobrze, że nie zdążył dojechać do buska, bo tu więcej ludzi na chodnikach, na przystanku - mogło być więcej ofiar

to tyle o bezpieczeństwie dla szarego obywatela przed wysoko posadzonymi.
A propos, myślę że w większym mieście nie było by to zamiatane pod dywan, nie mówiąc o informacji w tv

-mebe (2013-10-17 12:47:54)

Można zapytać w Broninie na posesji z uszkodzoną bramą.

-xyz (2013-10-17 12:39:37)

czy to prawda z tym wypadkiem pijanego urzędnika?Czy ktoś może podrzucić link do wiarygodnej na ten temat informacji? Skoro była i rozeszła się głośnym echem zapytamy o to redakcję buskiego portalu dlaczego milczy. Zapytamy na innych portalach np GW Kielce. Ale potrzeba wiarygodnych informacji

-do mebe (2013-10-17 12:08:29)

Czy to dachowanie w Broninie to ten prokuratori czy nie był to przypadkiem Pan Pindziak?

-mebe (2013-10-17 11:34:52)

A czemu nie ma na stronie nawet wzmianki o tym co buski prokurator wyczynia po pijaku samochodem (może da się jeszcze ten dach w jego aucie wyklepać)?
Na stronie Echa dnia" jest - widocznie tam się nie boją pana prokuratora.

- (2013-10-17 11:27:41)

Burmistrz powinien później lub najlepiej wcale nie zapalac świateł na słupach to by było naprawdę bezpiecznie!!!!;-)

<< poprzednie 15

Nasz patronat

Data: 2026-06-27, godz:

Międzynarodowy Festiwal Muzyczny im. Krystyny Jamroz w Busku-Zdroju

Buskie Samorządowe Centrum Kultury zaprasza na XXXII Międzynarodowy Festiwal Muzyczny im. Krystyny Jamroz, który odbędzie się w dniach od 27 czerwca do 5 lipca w Busku-Zdroju. Wydarzenie od lat przyciąga miłośników muzyki klasycznej i stanowi jedno z najważniejszych wydarzeń kulturalnych w regionie. Sprawdźcie program tegorocznego festiwalu.



Wróć do góry