Debata na temat bezpieczeństwa - retransmisja w Ponidzie.TV (podyskutuj na czacie)
2013-10-17 17:27:35

Dzisiaj, w czwartek 17 października 2013 r w sali konferencyjnej Buskiego Samorządowego Centrum Kultury w Busku-Zdroju odbyła się debata na temat bezpieczeństwa pn. „Aktywowanie działań Policji, administracji samorządowej oraz innych podmiotów do redukcji liczby przestępstw i patologii społecznych”.


Prócz policjantów w spotkaniu uczestniczyły władze powiatu, burmistrz, wójtowie, dyrektorzy szkół, młodzież oraz przedstawiciele samorządu i różnych instytucji.

 debata_bezpieczenstwo2.jpg

Program ma na celu zdiagnozowanie potrzeb i oczekiwań społecznych w zakresie poprawy bezpieczeństwa wymiany informacji o występujących zagrożeniach.

debata_bezpieczenstwo.jpg 

debata_bezpieczenstwo1.jpg 

Spotkanie rozpoczęło  się o godz. 12:00 i trwało trzy godziny.

 

Debata retransmitowana będzie w naszej Telewizji Internetowej:

Data emisji: 17.10.2013r., godz. 18.00

ponidzieTVlogo5_200.png

 


Zapraszamy również do dyskusji na czacie: czat.tbu.pl

 


















https://swietokrzyskie.info/printnews.php?id=15178