swietokrzyskie.info


Wtorek, 23 czerwca 2026, Do końca roku 191 dni Imieniny: Albina, Wandy, Zenona

Wiadomosci

Śmiertelny wypadek w Skorzowie

Dodane: Kasia Data: 2013-10-09 09:40:06 (czytane: 25641)  Wersja do druku

Dzisiaj, w środę 9 października, w miejscowości Skorzów w gminie Busko-Zdrój doszło do wypadku, w którym zginął 49-letni pieszy.

Jak wynika ze wstępnych ustaleń, 18-letni kierowca jadący fordem, drogą krajową nr 73 w stronę Chmielnika, zjechał na przeciwległy pas ruchu, potrącając 49-letniego pieszego. Mężczyzna zginął na miejscu.

W czasie wypadku panowały trudne warunki atmosferyczne, gęsta mgła. 

/kr/

 

  • Wiadomości z regionu
  • Aktualności
  • Sport
  • Kultura, rozrywka
  • Polityka

Uwaga: Redakcja nie ponosi odpowiedzialności za treść komentarzy.

  Komentarze (78)
     

-yyyy (2013-10-09 20:33:21)

Chłopak przesympatyczny nie mozna powiedziec na niego złego słowa! baaardzo mu współczuje. mam nadzieje że poniesie JAKNAJMNIEJSZĄ kare za to. Każdeu mogło się zdazyć sama jechałam dzisiaj samochodem, widocznosc była bardzo mała. Wielka tragedia napewno dla obu rodzin.Współczuje Arkowi i jego mamie, jak i rodzinie zmarłej.

-anonim (2013-10-09 20:11:38)

Od 6 miesięcy do 8 lat pozbawienia wolność jeśli był trzeźwy, jeśli nie to kara do 12 lat. Prawo jazdy może stracić nawet na 10 lat. Umyślnie czy nie umyślnie ale zabił człowieka :(

-. (2013-10-09 19:49:04)

jaka kara grozi kierowcy?

-nic dodać (2013-10-09 19:24:17)

biedny chłopak zasnął za kierownicą i zabił człowieka współczujmy mu.. kilkanaście metrów zmarły przeleciał to z pewnością z małą prędkością jechał.

-jajaja (2013-10-09 19:17:35)

.............pechowe te ostatnie dwa lata dla mieszkańców Młyn... trzy wielkie tragedie młodych ludzi... ;-( współczuję

-... (2013-10-09 19:10:05)

Bardzo współczuję rodzinom tragedii. Jestem pewna tego że większość z nas nie oskarża mlodego czlowieka.

-jaa (2013-10-09 19:07:41)

Szkoda mi rodziny chłopaka jak również zmarłego. Ale przecież to nie było umyślnie. Poza tym to jest grzeczny i ułożony chłopak a nie jakiś alkoholik. Sam kiedyś stracił tate w takiej sytuacji, więc dobrze wie co przeżywa tamta rodzina. A jak czytam te wasze zbędne komentarze że powinien siedzieć to mi was żal sie robi. Każdego z nas mogło to spotkać a nie wiem kto by chciał żeby na niego takie coś wypisywali ?? no kto ??

-... (2013-10-09 19:00:19)

Wy jesteście nie normalni !! co wy tu wogóle wypisujecie ??!! Ten chłopak to na prawde dobry, grzeczny człowiek. Przecież on tego nie chciał !! A wy od razu osądzacie wszystkich z góry. Życzę wam z całego serca tego samego co wy temu chłopakowi życzycie !! To był wypadek, on tego nie chciał...

-kw (2013-10-09 17:45:57)

Wiadomo że chłopak nie chciał nikogo zabić ale teraz przez swój brak doświadczenia i umiejętności będzie odpowiadał za śmierć drugiego człowieka, bo jednak mężczyzna nie żyje a ktoś musi za to odpowiedzieć. Współczuje obydwu rodzinom bo domyślam się że jednej i drugiej będzie teraz bardzo ciężko.

Tak odnosząc się do innych komentarzy: złe warunki, słaba widoczność - wszystko się zgadza ale jest napisane w artykule że zjechał na PRZECIWLEGŁY pas ruchu więc wina pieszego tutaj nie ma nic do rzeczy. Chłopak po prostu popełnił błąd a ktoś zapłacił za niego życiem i takie są fakty.

-STOP (2013-10-09 16:19:07)

Przy tak malej widoczności piesi są w ogóle niewidoczni, kierowcy powinni zdjąc nogę z gazu, taki nieszczęśliwy wypadek może przytrafić się każdemu! sama zostałabym przejechana dwa razy na pasach, w miejscu oznaczonym dla pieszych, na szczęście mój Aniol Stróż był szybszy(...)

- (2013-10-09 16:07:51)

zaszypko jachał

-.. (2013-10-09 15:47:55)

spieszmy się kochać bo ludzie szybko odchodzą. wielkie przeżycie dla obu rodzin.. chłopak będzie żył do końca ze świadomością że zabił człowieka, a rodzina zmarłego że straciła bliską osobę.

-Kazik (2013-10-09 15:43:19)

Waldek byłeś wspaniałym człowiekiem kolegą przyjacielem dla czego dobrych ludzi Bozia zabiera dla czego?? nie mogę tego pojąć
Tak nap­rawdę każda śmierć ma ja­kiś uk­ry­ty sens tyl­ko nie zaw­sze jes­teśmy w sta­nie go pojąć, zwłaszcza gdy umiera oso­ba blis­ka nasze­mu sercu...

-. (2013-10-09 15:06:09)

po cholera wypisujecie takie idiotyczne rzeczy w internecie? daje wam to jakąś satysfakcje? Nikt z nas nie wie jak było więc nie ma co rzucać jadem.

-yzw (2013-10-09 15:05:12)

czy wie ktos moze gdzie obecnie przebywa kierowca i w jakim jest stanie?

<< poprzednie 15

Nasz patronat

Data: 2026-06-27, godz:

Międzynarodowy Festiwal Muzyczny im. Krystyny Jamroz w Busku-Zdroju

Buskie Samorządowe Centrum Kultury zaprasza na XXXII Międzynarodowy Festiwal Muzyczny im. Krystyny Jamroz, który odbędzie się w dniach od 27 czerwca do 5 lipca w Busku-Zdroju. Wydarzenie od lat przyciąga miłośników muzyki klasycznej i stanowi jedno z najważniejszych wydarzeń kulturalnych w regionie. Sprawdźcie program tegorocznego festiwalu.



Wróć do góry