swietokrzyskie.info

Wtorek, 23 czerwca 2026, Do końca roku 191 dni Imieniny: Albina, Wandy, Zenona

Wiadomosci

Śmiertelny wypadek w Skorzowie

Dodane: Kasia Data: 2013-10-09 09:40:06 (czytane: 25639)  Wersja do druku

Dzisiaj, w środę 9 października, w miejscowości Skorzów w gminie Busko-Zdrój doszło do wypadku, w którym zginął 49-letni pieszy.

Jak wynika ze wstępnych ustaleń, 18-letni kierowca jadący fordem, drogą krajową nr 73 w stronę Chmielnika, zjechał na przeciwległy pas ruchu, potrącając 49-letniego pieszego. Mężczyzna zginął na miejscu.

W czasie wypadku panowały trudne warunki atmosferyczne, gęsta mgła. 

/kr/

 

  • Wiadomości z regionu
  • Aktualności
  • Sport
  • Kultura, rozrywka
  • Polityka

Uwaga: Redakcja nie ponosi odpowiedzialności za treść komentarzy.

  Komentarze (78)
     

- (2013-10-10 23:33:33)

Jechał trzeźwy, powoli i dostanie w zawiasach. A niech Ci dziecko zabije to zobaczymy, czy tak jeden z drugim będziesz dorabiać ideologię. Najlepsze argumenty: jaki sympatyczny - no ja pierniczę 99% morderców jest sympatycznych

- (2013-10-10 23:30:06)

Taki sympatyczny i zabił. No patrzcie ....
Kto by to nie był to zarzut ma konkretny i do paki trza iść !!!

- (2013-10-10 22:03:08)

boże... Kierowca to najsympatyczniejszy chłopak jakiego znam, na pewno bardzo to przeżywa, ale to nie była jego wina wiec się odczepcie od niego !

-... (2013-10-10 14:54:48)

Wspołczucia dla tego młodego człowieka dla jego rodziny i dla rodziny zmarłego .
Przeciez nie chcial...
Śpieszmy sie kochac ludzi tak szybko odchodza...

-- (2013-10-10 10:06:18)

W Busku - Zdroju na ul. Wojska Polskiego świecą się tylko górne lampy, dolne już nie.

-cxv (2013-10-10 09:15:25)

nikt nie może wiedzieć co przeżywa teraz rodzina zmarłego jak i sam kierowca (chyba że sam przeżył taki koszmar), że tragedia się stała to każdy wie, więc darujcie sobie te zbędne(i bardzo głupie) komentarze !!!!!!

-skutki oszczędzania (2013-10-10 08:10:55)

To jest tragiczny skutek oszczędzania władz gminy. Gdyby lampa świeciła jak kiedyś nie byłoby tej tragedii.

-anonim (2013-10-10 07:57:17)

znam tego chłopaka i wiem,jak on to teraz przeżywa,dajcie mu spokój bo nie wiecie co on czuje,on tez stracił tatę w wypadku,on jest grzecznym i dobrym chłopcem wiec dajcie mu spokój pisząc te oskarżenia to był tylko wypadek przecież on tego nie zrobił celowo i nie zapomnijcie jaka była mgła współczuje obu rodzinom

- (2013-10-09 23:19:29)

a moze gdyby gmina nie oszczedzala i lampy ktore w tym roku byly zamontowane swiecily, nie doszloby do tej tragedii,
tak lampy byly zgaszone a jeszcze bylo ciemno
a moze gdyby jechal szybciej to by nie doszlo do tej tragedii
a moze ...
niestety doszlo do wielkiej tragedii
wyrazy wspolczucia dla rodziny zmarlego

-radary zamiast dróg (2013-10-09 22:55:58)

tak to jest gdy zamiast budować bezpieczne drogi stawia się na nich tylko radary!

za tę politykę rządu i jego monstrualną dziurę budżetową płacą jak tutaj życiem piesi i życiem lub radarowymi mandatami kierowcy.

a wszystko PO to by żyło się lepiej!

-X (2013-10-09 22:33:32)

komentarze pod takimi artykułami powinny być zablokowane. nikt nie pochwala tego co sie stało, ale zastanówcie się czy ten chłopak celowo wjechał w osobę która szła jezdnią? może skonczcie ten temat i przestancie wreszcie oceniac obcą dla Was osobę!!

-oxox (2013-10-09 21:39:25)

Mówicie ze to przez ''brak doswadczenia i umiejętnosci odpowiadał za śmierć drugiego człowieka'' a przepraszam bardzo czy każdy z was od kiedy dostał prawo jazdy był cudownym kierowcą ? Nie sądze, każdy z was nie miał super doświadczenia na samym poczatku, a to ze tak sie stało to był po prostu wypadek. Znam Arka, i wiem ze jest mu teraz bardzo cieżko.Wiec ludzie ogarnijcie sie i zejdzcie z niego, wyobrazacie sobie co on poczułby gdyby to czytał ? Mam nadzieje, ze Bóg wynagrodzi Arkowi za to co przezywa. !

- (2013-10-09 21:15:36)

oczywiście jest duża szansa że dostanie w zawiasach - był trzeźwy, jechał powoli i udzielił pierwszej pomocy.

-ech... (2013-10-09 20:46:02)

na tej trasie powinien być czarny punkt! tyle osób juz tam zginęlo.... wcześniej legenda głosiła ze na tej trasie pijany kierowca zabil młodą dziewczynę i pojawiala się na drodze stąd te wypadki, nazwali ją ,, białą damą''

-P... (2013-10-09 20:45:07)

A czy ktoś pomyślał o rodzinie zmarłego, ciagle żale nad tym chłopakiem?

<< poprzednie 15

Nasz patronat

Data: 2026-06-27, godz:

Międzynarodowy Festiwal Muzyczny im. Krystyny Jamroz w Busku-Zdroju

Buskie Samorządowe Centrum Kultury zaprasza na XXXII Międzynarodowy Festiwal Muzyczny im. Krystyny Jamroz, który odbędzie się w dniach od 27 czerwca do 5 lipca w Busku-Zdroju. Wydarzenie od lat przyciąga miłośników muzyki klasycznej i stanowi jedno z najważniejszych wydarzeń kulturalnych w regionie. Sprawdźcie program tegorocznego festiwalu.




Wróć do góry