swietokrzyskie.info


Wtorek, 23 czerwca 2026, Do końca roku 191 dni Imieniny: Albina, Wandy, Zenona

Wiadomosci

Śmiertelny wypadek w Skorzowie

Dodane: Kasia Data: 2013-10-09 09:40:06 (czytane: 25642)  Wersja do druku

Dzisiaj, w środę 9 października, w miejscowości Skorzów w gminie Busko-Zdrój doszło do wypadku, w którym zginął 49-letni pieszy.

Jak wynika ze wstępnych ustaleń, 18-letni kierowca jadący fordem, drogą krajową nr 73 w stronę Chmielnika, zjechał na przeciwległy pas ruchu, potrącając 49-letniego pieszego. Mężczyzna zginął na miejscu.

W czasie wypadku panowały trudne warunki atmosferyczne, gęsta mgła. 

/kr/

 

  • Wiadomości z regionu
  • Aktualności
  • Sport
  • Kultura, rozrywka
  • Polityka

Uwaga: Redakcja nie ponosi odpowiedzialności za treść komentarzy.

  Komentarze (78)
     

-dd (2013-10-09 15:00:34)

Czy wy w ogóle widzicie co piszecie.! Nie byliście na miejscu i nie wiecie jak było ale najprościej oceniać z góry. Ten chłopak to dobry człowiek nie chciał tego co się stało.! Nawet nie wiecie jak on się teraz czuje... żal was życzę wam tego czego wy jemu życzycie !
PS. Pomyślcie czasem co piszecie bo gdyby wam się takie coś przydarzyło to chcielibyście być tak traktowani.? chyba nie to zastanówcie się zanim cokolwiek napiszecie..

-Obiektyw (2013-10-09 14:47:16)

@jak sie nie potrafi...
Napisal to hejter ktory ma 16 lat i z komputera szkolnego korzysta bo nie ma własnego.
@jaja - zycze ci tego by to samo cie spotkalo to zrobie taki sam wpis tobie pod artykulem bys siedzial gnoju

-poirytowana (2013-10-09 14:46:38)

jak to czytam to nie wiem czy śmiać się z Was czy płakać. "Do pierdla żeby nie zabił nikogo wiecej??" LUUDZIE!! To był WYPADEK a nie morderstwo!!

-jaja (2013-10-09 14:40:56)

zabił i powinien być w więzieniu by już nikogo nie zabić.

-... (2013-10-09 14:36:21)

Czy ktoś wie co dzieje się z tym kierowcą? Stało mu się coś?

-sdfg (2013-10-09 14:31:23)

znam chłopaka :/ biedny tyle przeżył tylko współczuć, nie jest to jakiś typowy młody narkoman/alkoholik czy w co to sie bawi dzisiajsza młodzież, to dobry spokojny chłopak = no bra ksłów

-m (2013-10-09 14:09:43)

współczuc tylko mozna, nie oceniajmy ludzi... nikt nie wie co go czeka i w jakich okolicznościach zejdzie z tego świata

-Obiektyw (2013-10-09 13:43:48)

Najlepiej skazać go na dożywocie prawda niektórym w ***ch się przewróciło co niektórym czy postawiliście się na miejscu tego kierowcy. Ma 18 lat maturę przed sobą i widmo że będzie żył z przeświadczeniem że zabił człowieka czy to mało. Ktoś wspomniał że i on stracił ojca więc to jest jego podwójna trauma. No tak ale najlepiej zrobić burzę w szklance napiętnować to Polskie społeczeństwo potrafi hejterzy zaje*bani

-DO EMPATI (2013-10-09 13:30:26)

Popieram cię co piszesz ponieważ widziałam tego chłopca serce się kroiło na pół taka wystraszona chudzina współczuje temu chłopcu oraz rodzinie zmarłego -

-ech... (2013-10-09 13:28:15)

przy tak malej widoczności na drodze piesi są w ogóle niewidoczni dla kierowcy, a swoją drogą tez prędkość jazdy robi swoje, wspólczuje obydwóm rodzinom (...)

-Empati troche + rozumu (2013-10-09 12:56:58)

to chyba wy uważacie że pozjadaliście wszystkie rozumy!! nie było Was tam a na podstawie dwóch zdań wyciągacie wnioski na temat kierowcy, prędkości Co z was za ludzie!! widać że żadne z Was nie przeżyło podobnej sytuacji!! PAJACE !!!
Ten chłopak dobrze wie co przezywa ta rodzina, bo sam to przeżył!! teraz znalazł się po drugiej stronie i nawet nie wiecie w jakim jest stanie psychicznym!! Nawet nie jesteście w stanie sobie tego wyobrazić!! Wiec sie kur*a zastanówcie zanim cos powiecie, i módlcie się żeby Was nie spotkała taka tragedia!

-mm (2013-10-09 12:43:40)

znam kierowcę to dobry chłopak sam stracił ojca w wypadku niedaleko tego miejsca napewno tego niechciał wyrazy współczucia dla jednej i drugiej rodziny

-[*] (2013-10-09 12:00:10)

jak się nie umię jeździć to się nie wsiada do samochodu.. niech ten kierowca za dycha pomysli teraz o tym co zrobił tej rodzinie.

-tt (2013-10-09 11:53:32)

jak jest taka mgła, jak dziś była, to się jedzie 30 km/h, jakby tak jechał to by nikogo nie zabił, co najwyżej poturbował

-bbk (2013-10-09 11:47:46)

18 letni kierowcy, który pozjadali wszystkie rozumy i czują się panami dróg.

<< poprzednie 15

Nasz patronat

Data: 2026-06-27, godz:

Międzynarodowy Festiwal Muzyczny im. Krystyny Jamroz w Busku-Zdroju

Buskie Samorządowe Centrum Kultury zaprasza na XXXII Międzynarodowy Festiwal Muzyczny im. Krystyny Jamroz, który odbędzie się w dniach od 27 czerwca do 5 lipca w Busku-Zdroju. Wydarzenie od lat przyciąga miłośników muzyki klasycznej i stanowi jedno z najważniejszych wydarzeń kulturalnych w regionie. Sprawdźcie program tegorocznego festiwalu.



Wróć do góry