swietokrzyskie.info

Środa, 24 czerwca 2026, Do końca roku 191 dni Imieniny: Danuty, Jana, Janiny

Wiadomosci

Baw się z Busko Busko

Dodane: Kasia Data: 2013-09-28 09:59:54 (czytane: 21291)  Wersja do druku

Stowarzyszenie Busko Busko zaprasza na festyn, który odbędzie się w niedzielę 29 września na terenach rekreacyjnych 'Glinianki' w godzinach od 14 do 22.

W programie m.in. gry i zabawy integracyjne, konkursy zręcznościowe, stoiska gastronomiczne. Ponadto interesujący program artystyczno-rozrywkowy (m.in. występ grupy 4 H Iskra z Ożarowa), przejażdżka 'Słonecznym Ekspresem' i wiele innych atrakcji.

festyn_busko_busko.jpg


Akcję wspiera Europejskie Centrum Bajki z Pacanowa. 

 

  • Wiadomości z regionu
  • Aktualności
  • Sport
  • Kultura, rozrywka
  • Polityka

Uwaga: Redakcja nie ponosi odpowiedzialności za treść komentarzy.

  Komentarze (36)
     

- (2013-10-01 08:43:29)

Ludzie dajcie spokój po co bić tak pianę, kto nie chce się bawić lub ma jakieś obiekcje polityczne niech nie chodzi na takie festyny. Po co to potem gadać bez sensu co było jak było. Było fajnie i tyle ludzie się bawili ci co chcieli i już. Widzę że dobrobyt wam w ***ch poprzewracał, nic teraz nie pasuje, kto by co nie zrobił to źle. Weź się jeden z drugim i zrób coś ciekawego, a nie tylko ble, źle, masakra, no nic się nie działo, a robią politykę, a do dupy. Cholera mnie już bierze. Wieczni malkontenci.

-... (2013-09-30 22:58:12)

chodzi o Kopałę biznesmena ma zakład w Młynach.

- (2013-09-30 21:44:26)

Do poniżej.
Zapewniam Cię, ze tak nie jest. To Stowarzyszenie "Razem Dzieciom " pod kierownictwem Pani Majcherczak jest apolityczne, nie promuje nikogo nie ma nic wspólnego z SLD. Nawet wątpliwa przynależność partyjna szefowej Stowarzyszenia nie przesłania apolityczności tej organizacji. To Stowarzyszenie może pokazać, że zrobiło coś wymiernego i uznawanego dla dzieci , ostatnio nie celebrując nikogo z władz stowarzyszenia

- (2013-09-30 18:55:42)

Znaczy SLD? Podobno też marzą o opanowaniu Buska. Strzeż ludzka inteligencjo nas prze przefarbowanymi czerwonymi na różowych i tęczowych.

- (2013-09-30 18:20:05)

do Wik - a
Jest takie Stowarzyszenie. Stowarzyszenie "Razem Dzieciom" pod kierownictwem Pani Bogusławy Majcherczak.

-BUL (2013-09-30 17:41:57)

A ja widziałem mamuśkę, której dziecko usnęło i tak jak ja tam byłem długo 1,5godz.spało na wózku co prawda w skafanderku ale bez przykrycia i z gołymi rękami a zimno było jak diabli. Mamuśka w tym czasie rozgrzewała się kubkiem ciepłego napoju. Żałuje do dzisiaj, że nie zwróciłem jej uwagi.

-do poniżej (2013-09-30 14:13:45)

Który Kopała,ten z Lasu Winiarskiego?

-000001111 (2013-09-30 13:54:45)

Busko Busko jak to fajnie , że sami sobie tak schlebiacie tymi pozytywnymi komentarzami , a chyba aż tak fajnie nie było bo była zaledwie garstka ludzin mając na uwadze liczbę mieszkańców Buska ,ale mimo to trzeba więcej takich rodzinnych festynów ,tylko wcześniej jak jest ciepło

-zuziaa (2013-09-30 11:15:17)

Busko busko bardzo dziekujemy dzialajcie dalej warto

--- (2013-09-30 10:23:29)

echodnia.eu
Dodano: 27 września 2013, 7:00 Autor: Adam Ligiecki
,,Za rok wybory samorządowe. Kto chętny do rządzenia w gminach powiatu buskiego
Za nami już prawie trzy lata kadencji samorządów. Do kolejnych wyborów pozostał rok. Sprawdzamy, kto szykuje się do objęcia najważniejszych foteli w lokalnych samorządachBUSKO-ZDRÓJ

Jest niemal pewne, że o reelekcję będzie ubiegał się w 2014 roku burmistrz Waldemar Sikora. Na kogo postawi opozycyjna Ziemia Buska? Padają nazwiska dwóch kandydatów: były burmistrz Piotr Wąsowicz lub Jacek Strzelecki, radny powiatowy. Chodzą słuchy, że w barwach Polskiego Stronnictwa Ludowego wystartuje Grzegorz Lasak, wiceburmistrz poprzedniej kadencji, dziś radny powiatowy. Platforma Obywatelska może ponownie posłać do boju Jarosława Przepiórkę. A no-we Stowarzyszenie Busko Busko chce wystawić do walki o fotel "001” radnego Macieja Gawina."

-:) (2013-09-30 00:24:07)

było świetnie :) grupa 4H dala czatu ich występ był super wielki szacun dla nich świetnie śpiewali i tańczyli a przede wszystkim dobrze się przy tym bawili :) szkoda że przez lato takich imprez nie było ale może w następne wakacje będzie lepiej i wielkie brawa dla organizatorów i sponsorów (kimkolwiek oni byli i z jakiej partii) bez tego by fajnej zabawy na pewno nie było i prosimy częściej takie imprezy

-renata (2013-09-29 20:44:46)

Bardzo udana impreza, naprawdę warto było pójść, szkoda że tak mało takich imprez w Busku, dziękuję organizatorom w imieniu moim i mojego synka :)

-K_I_K_I (2013-09-29 19:44:18)

Byłem, widziałem i tragedii nie ma. Konkursy dla dzieciaków i trochę muzyki. Co najważniejsze policja od razu pijaczków nawracała.

-_ (2013-09-29 19:17:59)

Jaaa .. disko polo! Jaazzzzzzzzdaaaaaa Błusko Błusko!!

-zdzichu (2013-09-29 19:12:32)

przepraszam a co to za jakieś ratownictwo medyczne się tam pałętało ?

Nasz patronat

Data: 2026-06-27, godz:

Międzynarodowy Festiwal Muzyczny im. Krystyny Jamroz w Busku-Zdroju

Buskie Samorządowe Centrum Kultury zaprasza na XXXII Międzynarodowy Festiwal Muzyczny im. Krystyny Jamroz, który odbędzie się w dniach od 27 czerwca do 5 lipca w Busku-Zdroju. Wydarzenie od lat przyciąga miłośników muzyki klasycznej i stanowi jedno z najważniejszych wydarzeń kulturalnych w regionie. Sprawdźcie program tegorocznego festiwalu.



Wróć do góry