Baw się z Busko Busko
2013-09-28 09:59:54

Stowarzyszenie Busko Busko zaprasza na festyn, który odbędzie się w niedzielę 29 września na terenach rekreacyjnych 'Glinianki' w godzinach od 14 do 22.


W programie m.in. gry i zabawy integracyjne, konkursy zręcznościowe, stoiska gastronomiczne. Ponadto interesujący program artystyczno-rozrywkowy (m.in. występ grupy 4 H Iskra z Ożarowa), przejażdżka 'Słonecznym Ekspresem' i wiele innych atrakcji.

festyn_busko_busko.jpg


Akcję wspiera Europejskie Centrum Bajki z Pacanowa. 

 








https://swietokrzyskie.info/printnews.php?id=15040