swietokrzyskie.info

Środa, 24 czerwca 2026, Do końca roku 190 dni Imieniny: Danuty, Jana, Janiny

Wiadomosci

Przegrana z Lubrzanką. Dwa gole w dwie minuty

Dodane: Kasia Data: 2013-08-19 09:29:53 (czytane: 12252)  Wersja do druku

Trzy mecze, zero punktów, zero bramek - taki jest dotychczasowy bilans buskiego klubu w nowym sezonie w rozgrywkach IV ligi. W niedzielnym meczu rozegranym przed własną publicznością buszczanie przegrali z Lubrzanką Kajetanów 0:2.

Mimo iż drużyna Lubrzanki była faworytem tego spotkania podopieczni Marka Kowalskiego od pierwszych minut wyszli na murawę bez kompleksów. Obie drużyny walczyły o każdy metr boiska, stwarzając sobie okazje do zdobycia bramki. Kluczowym momentem spotkania była końcówka pierwszej połowy. Wtedy to gospodarze dali się zaskoczyć i w kilka minut stracili dwa gole. Pierwsza bramka padła po szkolnym błędzie buskiej drużyny. Druga bramka to piękna akcja gości z Kajetanowa, którzy przejęli piłkę po stracie Zdroju w środkowej strefie boiska.

mks_busko_lubrzanka_kajetanow.jpg

W drugiej połowie obie drużyny miały okazję do zdobycia bramek, ale brakowało szczęścia. Mankamentem buskiego zespołu jest to, że widać brak napastnika z prawdziwego zdarzenia, który by wykańczał akcję i zdobywał bramki. Z konieczności Wiesław Francuz gra w obronie, Korczak jest kontuzjowany. Jest duże prawdopodobieństwo, że w kolejnym meczu do dyspozycji trenera będzie wracający po kontuzji Norbert Kula.

„Trudno odmówić chłopakom ambicji, zaangażowania. Naprawdę stoczyliśmy wyrównany bój. Straciliśmy w ciągu dwóch minut, dwie bramki. Żal mi chłopaków, bo naprawdę zostawili dużo zdrowia na boisku” – powiedział po meczu trener MKS Busko, Marek Kowalski.

źródło zdrojbusko.futbolowo.pl

 


  • Wiadomości z regionu
  • Aktualności
  • Sport
  • Kultura, rozrywka
  • Polityka

Uwaga: Redakcja nie ponosi odpowiedzialności za treść komentarzy.

  Komentarze (21)
     

- (2013-08-19 12:06:43)

Trenerze zrób roszady na pozycjach.To widać od pierwszego meczu że ustawienie jest złe.Fakt że min.dwóch nie ma pojęcia o graniu/a zmiennika żadnego/,ale jak sie niema co sie lubi...

-... (2013-08-19 11:25:33)

Nida Pińczów 0 - 4 BKS Bochnia

Nasze 2:0 nie jest źle

-... (2013-08-19 11:16:55)

GRÓD WISLICA rozgromił odwiecznego rywala ŚWIT ĆMIELÓW 5-0

-ta drużyna to hańba (2013-08-19 10:59:38)

Powinniście się nazywać hańba buska. Pseudo piłkarze o wielkich ambicjach. Tacy sami jak ta buska władza. Do kitu.

- (2013-08-19 10:16:30)

chyba wiemy kto to pisze :)

-były kibic (2013-08-19 10:07:01)

Piszę "były kibic", ponieważ po tym jak widzę co robią "piłkarze" MKS Busko zastanawiam się czy to ma sens aby kibicować chlejącemu alkohol, palącemu papierosy i inne tam jakieś trawki, a uważającego się za wielkiego sportowca MKS Busko. Sponsorzy, zwróćcie na to uwagę.
Jak taki ma grać, gdy baluje do 5-ej rano a o 10 czy 11-ej ma grać

<< poprzednie 15

Nasz patronat

Data: 2026-06-27, godz:

Międzynarodowy Festiwal Muzyczny im. Krystyny Jamroz w Busku-Zdroju

Buskie Samorządowe Centrum Kultury zaprasza na XXXII Międzynarodowy Festiwal Muzyczny im. Krystyny Jamroz, który odbędzie się w dniach od 27 czerwca do 5 lipca w Busku-Zdroju. Wydarzenie od lat przyciąga miłośników muzyki klasycznej i stanowi jedno z najważniejszych wydarzeń kulturalnych w regionie. Sprawdźcie program tegorocznego festiwalu.



Wróć do góry