swietokrzyskie.info


Środa, 24 czerwca 2026, Do końca roku 190 dni Imieniny: Danuty, Jana, Janiny

Wiadomosci

Przegrana z Lubrzanką. Dwa gole w dwie minuty

Dodane: Kasia Data: 2013-08-19 09:29:53 (czytane: 12253)  Wersja do druku

Trzy mecze, zero punktów, zero bramek - taki jest dotychczasowy bilans buskiego klubu w nowym sezonie w rozgrywkach IV ligi. W niedzielnym meczu rozegranym przed własną publicznością buszczanie przegrali z Lubrzanką Kajetanów 0:2.

Mimo iż drużyna Lubrzanki była faworytem tego spotkania podopieczni Marka Kowalskiego od pierwszych minut wyszli na murawę bez kompleksów. Obie drużyny walczyły o każdy metr boiska, stwarzając sobie okazje do zdobycia bramki. Kluczowym momentem spotkania była końcówka pierwszej połowy. Wtedy to gospodarze dali się zaskoczyć i w kilka minut stracili dwa gole. Pierwsza bramka padła po szkolnym błędzie buskiej drużyny. Druga bramka to piękna akcja gości z Kajetanowa, którzy przejęli piłkę po stracie Zdroju w środkowej strefie boiska.

mks_busko_lubrzanka_kajetanow.jpg

W drugiej połowie obie drużyny miały okazję do zdobycia bramek, ale brakowało szczęścia. Mankamentem buskiego zespołu jest to, że widać brak napastnika z prawdziwego zdarzenia, który by wykańczał akcję i zdobywał bramki. Z konieczności Wiesław Francuz gra w obronie, Korczak jest kontuzjowany. Jest duże prawdopodobieństwo, że w kolejnym meczu do dyspozycji trenera będzie wracający po kontuzji Norbert Kula.

„Trudno odmówić chłopakom ambicji, zaangażowania. Naprawdę stoczyliśmy wyrównany bój. Straciliśmy w ciągu dwóch minut, dwie bramki. Żal mi chłopaków, bo naprawdę zostawili dużo zdrowia na boisku” – powiedział po meczu trener MKS Busko, Marek Kowalski.

źródło zdrojbusko.futbolowo.pl

 


  • Wiadomości z regionu
  • Aktualności
  • Sport
  • Kultura, rozrywka
  • Polityka

Uwaga: Redakcja nie ponosi odpowiedzialności za treść komentarzy.

  Komentarze (21)
     

-Były kibic (2013-08-22 12:37:26)

Napisałem że większość tych kiboli co ryczą to poijory spod sklepu na Pułaskiego, to usunął mój wpis.DZIĘKI, tylko nie wiem dlaczego jak napisałem prawde.

-Jaki doping? (2013-08-22 11:23:59)

kibice z flagami wyszli po pierwszej połowie (chyba na browar) i wrócili na ostatnie 15-20 minut

-kibic piłki nożnej (2013-08-21 21:43:48)

doping jak na tą ligę i postawę piłkarzy bajka

-... (2013-08-21 19:59:12)

steku przekleństw i wulgaryzmów ? o czym ty mowisz chyba ogladałeś inny mecz , to że cośsie zdarzyło 2,3 razy krzyknac , zreszta pojeyncze osoby to krzyczały

-do poniżej (2013-08-21 17:27:43)

zgadza sie szczególnie ich doping w postaci STEKU PRZEKLEŃSTW I WULGARYZMÓW - gratuluje tych pijanych kibiców

- (2013-08-21 08:56:47)

a co masz do postawy kibiców w meczu ?? fajny doping , pokazali że mimo braku wyników są za klubem

-!!! (2013-08-20 21:13:22)

Przecież pisałem mecz oddać walkowerem, nie byłoby wstydu.Ci kopacze grają tak jak rządzą nasi UKOCHANI burmistrzowie.Hańba.Na miejscu tego stadionowego trawnika wybudować market,albo!!! kościół.gratulacje sportowcy spod znaku piwka.HAŃBA

-Hanba dla Buska (2013-08-20 19:49:47)

to był ostatni mecz na jakim byłem - HANIEBNA gra nieudaczników piłkarzy - ZACHOWANIE KIBOLI PONIŻEJ KRYTYKI
PIŁKA NOŻNA = BYDLO

-TRAGEDIA (2013-08-20 09:23:14)

BŁAGAM - ZLIKWIDUJCIE TEN KLUB BO WSTYD I HAŃBA

-DRAGON (2013-08-19 16:53:31)

Busko wiochą zajeżdża i kto tu przyjeżdża zawsze zwycięża !!! Ale full wypas i pokazówka władzy jest, władza fason trzyma i kibolom na głupie łby się nie leje.No i chciwe pijawy tj. radne bezradne i pseudo magistry mają wypchane kieszenie i udają, że coś robią nieroby. Biznes się kręci we wsiem Buskiem tylko grajków jak na lekarstwo i biegać nie potrafią o grze nie wspomnę a wynik spadł na nich i Busko jak mały GRADzik z nieba i zdemolował profesjonalnie buski sport i wszystko co z nim związane.

-zxc (2013-08-19 15:39:45)

więcej flag niż kibiców :D kibicowsko ekstraklasa

-kibic z trybun (2013-08-19 14:59:03)

a mi sie wczoraj podobal Kumor, Kosela, Krupa i Charyga

- (2013-08-19 13:30:10)

przepracowac zimę, ograniczyc alkohol do przyzwoitego poziomu, wymienić trenera, francuza do przodu i będzie git majonez:)

-mamba (2013-08-19 12:36:34)

Ależ zespół do kitu wstyd i hańba jednym słowem żenada.MKS la la la la la sięga coraz bliżej dna hahaha:):)

-Heniek (2013-08-19 12:32:13)

Nic nie napisz bo mi wstyd za to że reprezentujecie miasto.

Nasz patronat

Data: 2026-06-27, godz:

Międzynarodowy Festiwal Muzyczny im. Krystyny Jamroz w Busku-Zdroju

Buskie Samorządowe Centrum Kultury zaprasza na XXXII Międzynarodowy Festiwal Muzyczny im. Krystyny Jamroz, który odbędzie się w dniach od 27 czerwca do 5 lipca w Busku-Zdroju. Wydarzenie od lat przyciąga miłośników muzyki klasycznej i stanowi jedno z najważniejszych wydarzeń kulturalnych w regionie. Sprawdźcie program tegorocznego festiwalu.



Wróć do góry