swietokrzyskie.info

Środa, 24 czerwca 2026, Do końca roku 190 dni Imieniny: Danuty, Jana, Janiny

Wiadomosci

Kierowca wjechał w kobietę prowadzącą wózek z dzieckiem (video)

Dodane: Kasia Data: 2013-07-24 13:34:02 (czytane: 36236)  Wersja do druku

We wtorek 23 lipca, po godzinie 11.00 na ulicy Bohaterów Warszawy przy Szpitalu Rejonowym w Busku-Zdroju doszło do wypadku. 44-letni mężczyzna stracił panowanie nad kierownicą i najechał na kobietę pchająca wózek z dzieckiem. Stan zdrowia rannych jest dobry.

Jak nas dzisiaj poinformowano, w środę 24 lipca,  poszkodowani w wypadku są przytomni, nie mają poważnych obrażeń, są one raczej powierzchowne. Chłopiec przebywa w szpitalu dziecięcym w Kielcach.

44-letni kierowca samochodu marki Renault jadący od strony buskiego Rynku na łuku drogi prawdopodobnie stracił panowanie nad pojazdem i zjechał na przeciwległy pas ruchu, a następnie przejechał przez chodnik. Najechał na idącą chodnikiem kobietę pchającą wózek z dzieckiem, zjechał ze skarpy i uderzył w zaparkowaną na parkingu przy szpitalu Skodę Fabię.

 wypadek_szpital.jpg

wypadek_szpital1.jpg 

wypadek_szpital2.jpg 

wypadek_szpital3.jpg 

Dziecko i kobieta zostały przewiezione do szpitala. Sprawca oddalił się z miejsca wypadku, ale po kilkunastu minutach został zatrzymany przez policję. W chwili zatrzymania miał 1,7 promila alkoholu w wydychanym powietrzu. 

/kr/

Zobacz  video

wypadek_szpital_video.jpg
Kliknij i oglądaj

  • Wiadomości z regionu
  • Aktualności
  • Sport
  • Kultura, rozrywka
  • Polityka

Uwaga: Redakcja nie ponosi odpowiedzialności za treść komentarzy.

  Komentarze (107)
     

-arnold (2013-07-23 22:42:25)

już niech nie uskuteczniają akcji policyjnej, sam się zgłosił gdy zdał sobie sprawę co zrobił, a nie go znaleźli. mam nadzieję że dla poszkodowanych wszystko skończy się szczęśliwie

-Sewreryn Krajewski (2013-07-23 22:10:12)

a co napisac o strazakach nie robach przyjechali tylko popatrzec zakładali te rekawiczki jak by do pozaru lecieli a tu nic do roboty dla nich nie było bo i nic sienie palilo tylko im w portkach

-Jola Monola (2013-07-23 22:08:01)

tylko , że to policja zatrzymała RZEMIENIA który potracil niewinna kobietę z 2 letnim dzieckiem nie Ty i to policja zamknęła go w areszcie tak czy nie ???

-xyz (2013-07-23 22:02:44)

a czy ktoś w busku widział policję jak chodzi na piechotkę???? czy oni nie mają nóg bo tylko jeżdżą i psują paliwo .tak ciepło a oni w tych samochodzikach .....

- (2013-07-23 20:37:12)

wy moralne świnie-łatwiej w tym państwie kupić wódkę niż chleb-jutro wy sprawiedliwi debile będziecie do odstrzału.

-oo7 (2013-07-23 20:15:44)

I w artykule nie ma nic na temat strazaków? Aż dziwne.

-A mówiłem (2013-07-23 20:08:26)

Ciągle powtarzam, że szpital i jego okolice to bardzo niebezpieczne miejsce.

- (2013-07-23 20:06:57)

a w jakim to urzędzie pracował?

- (2013-07-23 19:59:16)

Ludzie którzy tam byli spieszyli z pomocą dziecku i matce a ten sk..... prędzej czy póżniej musiał wpaść. W takiej chwili nikt takim sku... się nie zajmuje więc dlatego uciekł, nie na długo na szczęście.I nie piszcie głupot o oponie bo to 1,6 promila zrobiło robotę,bo co by to było jakby wszyscy przez opony uciekali,to jest potencjalny morderca za kierownicą.Bronić mogą go tylko tacy sami jak on.

-xxxxl (2013-07-23 19:49:22)

To jest poprostu cud ze zyja

-xxxxl (2013-07-23 19:33:47)

Tak to fakt oboje sa mocno potluczeni masakra

-. (2013-07-23 19:27:36)

Tak.zyja ale dziecko ma krwiaki w glowie...wystarczy. Brak slow.tragedia.wspolczuje.

-Ktos (2013-07-23 19:05:25)

Nie piszcie glupot cale szczescie zyja sa mocno poobijani,kapec w kole wzial sie od uderzenia w kraweznik

-mieszkaniec (2013-07-23 18:33:51)

Ciekawe,czy wśród standardowych wyzwisk, obrzucaniem błotem wszystkich i podejrzeń ktoś napisze
"Mam nadzieję,że mama i jej dziecko szybko dojdą do zdrowia i opuszczą szpital. Tak po ludzku"

-konserwatywnie (2013-07-23 18:19:36)

Powiedzcie Mi, jak to możliwe.. Biały dzień, południe, pełno ludzi na parkingu, w szpitalu, na ulicy, nikt gościa nie zatrzymał tylko on sobie odszedł...

<< poprzednie 15

Nasz patronat

Data: 2026-06-27, godz:

Międzynarodowy Festiwal Muzyczny im. Krystyny Jamroz w Busku-Zdroju

Buskie Samorządowe Centrum Kultury zaprasza na XXXII Międzynarodowy Festiwal Muzyczny im. Krystyny Jamroz, który odbędzie się w dniach od 27 czerwca do 5 lipca w Busku-Zdroju. Wydarzenie od lat przyciąga miłośników muzyki klasycznej i stanowi jedno z najważniejszych wydarzeń kulturalnych w regionie. Sprawdźcie program tegorocznego festiwalu.



Wróć do góry