swietokrzyskie.info

Środa, 24 czerwca 2026, Do końca roku 190 dni Imieniny: Danuty, Jana, Janiny

Wiadomosci

Kierowca wjechał w kobietę prowadzącą wózek z dzieckiem (video)

Dodane: Kasia Data: 2013-07-24 13:34:02 (czytane: 36237)  Wersja do druku

We wtorek 23 lipca, po godzinie 11.00 na ulicy Bohaterów Warszawy przy Szpitalu Rejonowym w Busku-Zdroju doszło do wypadku. 44-letni mężczyzna stracił panowanie nad kierownicą i najechał na kobietę pchająca wózek z dzieckiem. Stan zdrowia rannych jest dobry.

Jak nas dzisiaj poinformowano, w środę 24 lipca,  poszkodowani w wypadku są przytomni, nie mają poważnych obrażeń, są one raczej powierzchowne. Chłopiec przebywa w szpitalu dziecięcym w Kielcach.

44-letni kierowca samochodu marki Renault jadący od strony buskiego Rynku na łuku drogi prawdopodobnie stracił panowanie nad pojazdem i zjechał na przeciwległy pas ruchu, a następnie przejechał przez chodnik. Najechał na idącą chodnikiem kobietę pchającą wózek z dzieckiem, zjechał ze skarpy i uderzył w zaparkowaną na parkingu przy szpitalu Skodę Fabię.

 wypadek_szpital.jpg

wypadek_szpital1.jpg 

wypadek_szpital2.jpg 

wypadek_szpital3.jpg 

Dziecko i kobieta zostały przewiezione do szpitala. Sprawca oddalił się z miejsca wypadku, ale po kilkunastu minutach został zatrzymany przez policję. W chwili zatrzymania miał 1,7 promila alkoholu w wydychanym powietrzu. 

/kr/

Zobacz  video

wypadek_szpital_video.jpg
Kliknij i oglądaj

  • Wiadomości z regionu
  • Aktualności
  • Sport
  • Kultura, rozrywka
  • Polityka

Uwaga: Redakcja nie ponosi odpowiedzialności za treść komentarzy.

  Komentarze (107)
     

-konserwatywnie (2013-07-23 18:12:32)

ktoś tam płakał do mnie, że gdyby to ktoś z mojej rodziny jechał to bym powiedział, żeby powiesi go w centrum miasta jako ostrzeżenie dla następnych. Nikt z mojej rodziny nie pije i siada za kółko. A gdyby ta kobieta i dziecko byli z TWOJEJ rodziny? A może następnym razem wjedzie w ciebie, albo osobę ci bliska? takich jak on trzeba ELIMINOWAĆ ze społeczeństwa.

- (2013-07-23 16:40:49)

Widziałem to prawie od samego początku , powiesić sku...... za jaja, dać mu z 10 lat i zabrać prawko na zawsze brawo dla policji za skuteczne działanie ,przysłużył się tu chyba p.S..... bo od razu się połapał czyj to samochód i wiedział kogo szukać

-gosc (2013-07-23 16:37:47)

Uwaga: Redakcja nie ponosi odpowiedzialności za treść komentarzy.
To po co kasuje komentarze cenzura jak w komuniznie nawet gorzej przekupny marek kasuje wszystko co ważne a zostawia to co mamy usłyszeć i przeczytać. ludzie KOREA . Urzędas z Siesławic TBU-1F11 podać nazwisko marek kasuje wszystko.

-SOS (2013-07-23 16:31:46)

Pluton egzekucyjny

-Rew (2013-07-23 16:09:37)

Nazwisko podać i za jakim biurkiem w którym urzędzie siedział

- (2013-07-23 16:00:47)

A ja dzisiaj jechałem za nieoznakowanym radiowozem buskiej Policji (Opel Vectra)i kierująca nim policjantka nie zatrzymała się przed znakiem stop na alei Mickiewicza i nie włączyła na skrzyżowaniu kierunkowskazu, mało tego jadąc powoli przez rynek (nie szybko na interwencję) absolutnie nie reagowała na źle zaparkowane i zastawiające skrzyżowania i przejścia dla pieszych pojazdy.

- (2013-07-23 15:50:56)

To tylko moje przypuszczenia

- (2013-07-23 15:47:23)

JASNE GUMA STRZELIŁA I spowodowała 1, 6 we krwi ??

- (2013-07-23 15:30:36)

Może jak jechał to opona mu strzeliła i stracił panowanie nad samochodem. Prawa przednia guma jest przebita.

-mix (2013-07-23 15:26:07)

W echu piszą, że policja znalazła kierowcę około 13 i miał wtedy 1,6 promila - jeśli to PSLowiec i ma plecy to przewiduję że włos mu z głowy nie spadnie. Pechowiec wytłumaczy że jechał trzeźwy, słońce go oślepiło i dlatego zjechał z drogi. A że był w szoku to uciekł z miejsca no i by nie paść na zawał serca z nerwów walnął pół litra sobieskiego na uspokojenie. Proste?!

- (2013-07-23 15:17:39)

PODAC NAZWISKO!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!

- (2013-07-23 15:15:16)

www.echodnia.eu/apps/pbcs.dll/article?AID=/20130723/POWIAT0101/130729665

-mix (2013-07-23 15:15:02)

jak urzędas to na 99% PSL'owiec, oni zresztą lubią się bawić i za kołnierz nie wylewają!
a przy tym są pod specjalnym parasolem ochronnym jak przykład starosty kazimierskiego pokazał.
Ciekawe jak będzie tym razem?

- (2013-07-23 15:13:58)

Zgadzam się z tą wypowiedzią w 100%

-Wszyscy Święci (2013-07-23 15:10:07)

Odzywają się wszyscy święci. Kryzys jest to nie miał na drogie TAXI a z urzędu do domu jakoś musiał dojechać chyba nie. A matka z dzieckiem miała pecha ale zapewne to nic groźnego i wszystko będzie dobrze.

<< poprzednie 15

Nasz patronat

Data: 2026-06-27, godz:

Międzynarodowy Festiwal Muzyczny im. Krystyny Jamroz w Busku-Zdroju

Buskie Samorządowe Centrum Kultury zaprasza na XXXII Międzynarodowy Festiwal Muzyczny im. Krystyny Jamroz, który odbędzie się w dniach od 27 czerwca do 5 lipca w Busku-Zdroju. Wydarzenie od lat przyciąga miłośników muzyki klasycznej i stanowi jedno z najważniejszych wydarzeń kulturalnych w regionie. Sprawdźcie program tegorocznego festiwalu.



Wróć do góry