swietokrzyskie.info


Środa, 24 czerwca 2026, Do końca roku 190 dni Imieniny: Danuty, Jana, Janiny

Wiadomosci

Kierowca wjechał w kobietę prowadzącą wózek z dzieckiem (video)

Dodane: Kasia Data: 2013-07-24 13:34:02 (czytane: 36235)  Wersja do druku

We wtorek 23 lipca, po godzinie 11.00 na ulicy Bohaterów Warszawy przy Szpitalu Rejonowym w Busku-Zdroju doszło do wypadku. 44-letni mężczyzna stracił panowanie nad kierownicą i najechał na kobietę pchająca wózek z dzieckiem. Stan zdrowia rannych jest dobry.

Jak nas dzisiaj poinformowano, w środę 24 lipca,  poszkodowani w wypadku są przytomni, nie mają poważnych obrażeń, są one raczej powierzchowne. Chłopiec przebywa w szpitalu dziecięcym w Kielcach.

44-letni kierowca samochodu marki Renault jadący od strony buskiego Rynku na łuku drogi prawdopodobnie stracił panowanie nad pojazdem i zjechał na przeciwległy pas ruchu, a następnie przejechał przez chodnik. Najechał na idącą chodnikiem kobietę pchającą wózek z dzieckiem, zjechał ze skarpy i uderzył w zaparkowaną na parkingu przy szpitalu Skodę Fabię.

 wypadek_szpital.jpg

wypadek_szpital1.jpg 

wypadek_szpital2.jpg 

wypadek_szpital3.jpg 

Dziecko i kobieta zostały przewiezione do szpitala. Sprawca oddalił się z miejsca wypadku, ale po kilkunastu minutach został zatrzymany przez policję. W chwili zatrzymania miał 1,7 promila alkoholu w wydychanym powietrzu. 

/kr/

Zobacz  video

wypadek_szpital_video.jpg
Kliknij i oglądaj

  • Wiadomości z regionu
  • Aktualności
  • Sport
  • Kultura, rozrywka
  • Polityka

Uwaga: Redakcja nie ponosi odpowiedzialności za treść komentarzy.

  Komentarze (107)
     

-ddd (2013-07-24 09:59:10)

Popieram poniższa wypowiedz

-mn (2013-07-24 09:58:21)

ktos wie w jakim stanie jest mama z dzieckiem

- (2013-07-24 09:34:49)

facet miał 1,6 promila o 12 w południe więc chlał od rana, albo poprawił po dniu poprzednim, jeśli był w pracy tego dnia to chlał w pracy, wsiada do auta i bezczelnie sobie jedzie, dlatego powinno się pokazywać zdjecie na głównej stronie portalu z imieniem i nazwiskiem bo nie ma dla takiego zachowania żadnych wytłumaczeń, to nie był wypadek, to było umyślne wsiadanie po pijaku do auta, moze w siesławicach tak się jezdzi po polach ale w Busku NIE! dlatego musimy piętnować takich typów.

-xyz (2013-07-24 08:55:02)

trochę z innej beczki ta przynajmniej po chodniku prowadziła wózek,
na ulicy Korczaka odpowiedzialne mamusie i tatusiowie prowadzają wózki z dziećmi po ulicy mimo że chodnik jest wyremontowany i jeszcze wielce oburzeni jak się im zwraca uwagę.
Kiedyś dojdzie do tragedii.

-xyz (2013-07-24 07:55:32)

Takiego do na dożywocie do więzienia i na ciężkie prace do kamieniołomu dożywotnio!!!!!!!!1

- (2013-07-24 07:54:42)

a gdzie pracuje ten urzedas ??

-pl (2013-07-24 07:38:36)

Śmieszne kary nie odstraszające nikogo i mamy to co mamy. Przecież takich debili siadających pod wpływem %%% powinni sądzić za usiłowanie zabójstwa! I niestety kara śmierci powinna wrócić, a takiego sk...syna jak ten palant to tylko lincz na ch...ju

-do arnolda (2013-07-24 07:32:49)

Zgłosił się bo Policjanci namierzyli jego żonę, która go przekonała. Byłem przy tym i on nie jechał 50 tylko dużo szybciej. Siła uderzenia wbiła kobietę pod cienkiego aż trzeba było go przenieść

-Czlowiek (2013-07-24 02:51:19)

Niech sie modli zeby dostal jak najwiekszy wyrok bo to dla niego bedzie sanatorium

-BUSKO w TVN (2013-07-24 00:11:34)

dzięki niemu Busko w TVN było :] Pozdrowienia dla Wszystkich świętych :]

------------ (2013-07-24 00:01:32)

Śmieszne to co wypisujecie, najważniejsze żeby dzieciak i matka szybko wrócili do zdrowia. A w naszym chorym kraju wy go dopadniecie i wam się oberwie, bo sprawiedliwość nie istnieje. Osobiście odciął bym mu publicznie rękę, ale co to zmieni ?? on dostanie zawiasy a ja 10 lat :)

- (2013-07-23 23:11:24)

na stronie echa dnia nie zasłonili numerów rejestracyjnych samochodu TBU 1F11

- (2013-07-23 23:05:14)

jeżeli to był urzędnik z PSL-u to pewnie chciał odwiedzić kolegów dyrektorów i kierowników w szpitalu i chciał wjechać na skróty na parking.

- (2013-07-23 23:01:16)

powtarzam po raz kolejny z uporem maniaka .
WRÓĆMY DO KAR CIELESNYCH .
100 batów na dupę i więcej nie siądzie za kierownicą po alkoholu.

-xxxxl (2013-07-23 22:56:53)

Do Arnold czy sie zglosil czy nie to nie jest wazne najwazniejsze jest to ze nie udzielil pomocy tylko zbiegl to jest karygodne

<< poprzednie 15

Nasz patronat

Data: 2026-06-27, godz:

Międzynarodowy Festiwal Muzyczny im. Krystyny Jamroz w Busku-Zdroju

Buskie Samorządowe Centrum Kultury zaprasza na XXXII Międzynarodowy Festiwal Muzyczny im. Krystyny Jamroz, który odbędzie się w dniach od 27 czerwca do 5 lipca w Busku-Zdroju. Wydarzenie od lat przyciąga miłośników muzyki klasycznej i stanowi jedno z najważniejszych wydarzeń kulturalnych w regionie. Sprawdźcie program tegorocznego festiwalu.




Wróć do góry