swietokrzyskie.info

Środa, 24 czerwca 2026, Do końca roku 190 dni Imieniny: Danuty, Jana, Janiny

Wiadomosci

Kierowca wjechał w kobietę prowadzącą wózek z dzieckiem (video)

Dodane: Kasia Data: 2013-07-24 13:34:02 (czytane: 36233)  Wersja do druku

We wtorek 23 lipca, po godzinie 11.00 na ulicy Bohaterów Warszawy przy Szpitalu Rejonowym w Busku-Zdroju doszło do wypadku. 44-letni mężczyzna stracił panowanie nad kierownicą i najechał na kobietę pchająca wózek z dzieckiem. Stan zdrowia rannych jest dobry.

Jak nas dzisiaj poinformowano, w środę 24 lipca,  poszkodowani w wypadku są przytomni, nie mają poważnych obrażeń, są one raczej powierzchowne. Chłopiec przebywa w szpitalu dziecięcym w Kielcach.

44-letni kierowca samochodu marki Renault jadący od strony buskiego Rynku na łuku drogi prawdopodobnie stracił panowanie nad pojazdem i zjechał na przeciwległy pas ruchu, a następnie przejechał przez chodnik. Najechał na idącą chodnikiem kobietę pchającą wózek z dzieckiem, zjechał ze skarpy i uderzył w zaparkowaną na parkingu przy szpitalu Skodę Fabię.

 wypadek_szpital.jpg

wypadek_szpital1.jpg 

wypadek_szpital2.jpg 

wypadek_szpital3.jpg 

Dziecko i kobieta zostały przewiezione do szpitala. Sprawca oddalił się z miejsca wypadku, ale po kilkunastu minutach został zatrzymany przez policję. W chwili zatrzymania miał 1,7 promila alkoholu w wydychanym powietrzu. 

/kr/

Zobacz  video

wypadek_szpital_video.jpg
Kliknij i oglądaj

  • Wiadomości z regionu
  • Aktualności
  • Sport
  • Kultura, rozrywka
  • Polityka

Uwaga: Redakcja nie ponosi odpowiedzialności za treść komentarzy.

  Komentarze (107)
     

-do xyz (2013-07-24 20:01:42)

poziom twoich wypowiedzi jest wprost żenujący
ktoś na twoim poziomie pewnie powiedziałby, że jesteś obtrzaskana jak świńskie uszy o koryto

a ja ... nic ci nie powiem, nie będę się zniżać do twojego poziomu

-XYZ (2013-07-24 19:20:26)

PSL słynie z pijackich wybryków. Czekam na twoje przykłady macioro...

-Do administratora Marka Ciszewskiego (2013-07-24 19:10:50)

Mareczku! "Uwaga: Redakcja nie ponosi odpowiedzialności za treść komentarzy"
W związku z powyższym po jasną cholerę usuwasz niektóre komentarze? Przecież cenzura dawno zniesiona a konstytucja gwarantuje mi wolność słowa i wyznania! Więc dlaczego jesteś nadgorliwy?

-wwww (2013-07-24 18:43:54)

mądry człowieku ,który piszesz że w Siesławicach jeżdzi się po polach po pijanemu a w Busku nie ,to szkoda że nie czytasz wszystkich informacji o wypadkach w roli głównej z alkoholem ,ale chyba to nie ma różnicy czy ktoś jest ze wsi czy z miasta ważne żeby jeżdził tak jak prawo nakazuje i ten kto uważa że przynależność do partii ma znaczenie to jest bezmózgowcem

-Czlowiek (2013-07-24 18:20:37)

POPIERAM NIE JEST WAZNE KTO KIM JEST ODPOWIE ZA TO CO ZROBIL BO ZROBIL KRZYWDE NIE TYLKO POSZKODOWANYM ALE TAKZE ICH RODZINOM WIEC MAM NADZIEJE ZE DLA PZYKLADU ZOSTANIE UKARANY NAJSUROWSZA KARA JAKA JEST MOZLIWA BEDZIE TO PRZESTROGA DLA INNYCH

-do XYZ (2013-07-24 18:07:01)

co knurku ma do tego przynależność partyjna , jeśli tak nawet było?. W każdej partii, również kościelnej, jak też wśród bezpartyjnych są bydlaki . Dać ci przykłady baranie? Ale to nic nie zmieni. Jesteś przesiąknięty ślepą nienawiścią . Ja PSL:- u się nie wstydzę i to tyle. Kto ty jesteś ja wiem.

- (2013-07-24 17:54:53)

a ty xyz obejrzałaś mu legitymacje partyjna żeś taka zorientowana

-katolik (2013-07-24 17:30:11)

Wam innowiercom to dobrze. Też bym facetowi przywalił kamieniem, ale religia mi nie pozwala.

-XYZ (2013-07-24 17:17:35)

Podobno to jakieś bydle z PSL !!!

-gosc (2013-07-24 14:48:39)

No fakt faktem - TVN24 bardzo rzetelna telewizja :)

-TVN24 (2013-07-24 14:33:15)

Prawda jest taka, że samochodem jechało dwóch mężczyzn po spożyciu alkoholu. Jeden w wieku 44l. (prawdopodobnie to on prowadził) a drugi bodajże 46 czy 48. Ten w wieku 44l z Buska. Obaj zbiegli z miejsca wypadku. Obaj przebywają w kieleckim areszcie.
Kobieta nie była matką a opiekunką dziecka. Przebywa w szpitalu w Busku.
Dziecko przebywa w szpitalu w Kielcach, oprócz otarć nie ma obrażeń wewnętrznych, także za parę dni zostanie wypisane ze szpitala. Oglądajcie ludzie trochę sprawdzonej telewizji a nie plotkujcie i dopowiadajcie. Informacje z TVN24

-.......... (2013-07-24 12:21:16)

Zrobia zrobia bez wzgledu na to kim jest i ile ma pieniedzy odpowie za to dla przykladu zeby inni wiedzieli co robia gdzy wsiadajaza kierownice po pijanemu

-Czlowiek (2013-07-24 11:51:01)

Kara musi byc adekwatna do czynu tylko w taki sposob wyeliminuje sie takich bydlakow bo to bydle musi wiedziec ze sie tak nie robi dopoki Prawo bedzie taki jakie jest to beda wsiadac jezdzic i niszczyc zycie innym

-- (2013-07-24 11:23:58)

Kroić i solić.
Jedyna kara dla człowieka który siada za kierownice po pijanemu.

-xxx (2013-07-24 10:26:59)

to nie matka z dzieckiem a opiekunka z dzieckiem. Ona lezala jeszcze wczoraj na hirurgii a chlopaczek zostal przewieziony do kielc

<< poprzednie 15

Nasz patronat

Data: 2026-06-27, godz:

Międzynarodowy Festiwal Muzyczny im. Krystyny Jamroz w Busku-Zdroju

Buskie Samorządowe Centrum Kultury zaprasza na XXXII Międzynarodowy Festiwal Muzyczny im. Krystyny Jamroz, który odbędzie się w dniach od 27 czerwca do 5 lipca w Busku-Zdroju. Wydarzenie od lat przyciąga miłośników muzyki klasycznej i stanowi jedno z najważniejszych wydarzeń kulturalnych w regionie. Sprawdźcie program tegorocznego festiwalu.



Wróć do góry