swietokrzyskie.info

Środa, 24 czerwca 2026, Do końca roku 190 dni Imieniny: Danuty, Jana, Janiny

Wiadomosci

Kierowca wjechał w kobietę prowadzącą wózek z dzieckiem (video)

Dodane: Kasia Data: 2013-07-24 13:34:02 (czytane: 36232)  Wersja do druku

We wtorek 23 lipca, po godzinie 11.00 na ulicy Bohaterów Warszawy przy Szpitalu Rejonowym w Busku-Zdroju doszło do wypadku. 44-letni mężczyzna stracił panowanie nad kierownicą i najechał na kobietę pchająca wózek z dzieckiem. Stan zdrowia rannych jest dobry.

Jak nas dzisiaj poinformowano, w środę 24 lipca,  poszkodowani w wypadku są przytomni, nie mają poważnych obrażeń, są one raczej powierzchowne. Chłopiec przebywa w szpitalu dziecięcym w Kielcach.

44-letni kierowca samochodu marki Renault jadący od strony buskiego Rynku na łuku drogi prawdopodobnie stracił panowanie nad pojazdem i zjechał na przeciwległy pas ruchu, a następnie przejechał przez chodnik. Najechał na idącą chodnikiem kobietę pchającą wózek z dzieckiem, zjechał ze skarpy i uderzył w zaparkowaną na parkingu przy szpitalu Skodę Fabię.

 wypadek_szpital.jpg

wypadek_szpital1.jpg 

wypadek_szpital2.jpg 

wypadek_szpital3.jpg 

Dziecko i kobieta zostały przewiezione do szpitala. Sprawca oddalił się z miejsca wypadku, ale po kilkunastu minutach został zatrzymany przez policję. W chwili zatrzymania miał 1,7 promila alkoholu w wydychanym powietrzu. 

/kr/

Zobacz  video

wypadek_szpital_video.jpg
Kliknij i oglądaj

  • Wiadomości z regionu
  • Aktualności
  • Sport
  • Kultura, rozrywka
  • Polityka

Uwaga: Redakcja nie ponosi odpowiedzialności za treść komentarzy.

  Komentarze (107)
     

-xxxx (2013-07-25 21:26:53)

do Rodowity nie mijam się z prawdą bo mama już 60 lat ,a Ty jesteś pewnie nieco młodszy i nie wiesz wszystkiego

-!!!! (2013-07-25 21:22:42)

do XXXXL i innych piszących tu bzdury!!!! nie wiecie nic na temat a ostro się burzycie! dziecko ma kilka otarć a opiekunka złamanie, całe szczęście oczywiście ze nic więcej. prawda jest taka że sprawca nigdzie nie uciekł cały czas był na miejscu zdarzenia dopóki poszkodowanych nie zabrali i nie udzielili pomocy! widać ich na zdj, oddalił się dopiero potem!!! ciekawe czy wy tak ostro komentujecie a jak się na ulicy zachowujecie i co byście zrobili w tej sytuacji bo na pewno nie jeden z was tak jeździ???!!! nie popieram jazdy po alkoholu ale z brawurą na co dzień na ulicy się spotykacie!!!

- (2013-07-25 20:43:29)

ten z gminy mnie załamał!!!!człowieku!!!ja mam kierownictwo w firmie z psl-u,myślą tylko o sobie!!!!obywteli w du...e mają!!!nie wiesz co piszesz!!chyba posadke masz dobrą!!ale już niedługo,bo do władzy juz nie dojdą!!

- (2013-07-25 15:25:39)

na stronie echa dnia nie zasłonili numerów rejestracyjnych samochodu TBU 1F11

-do poniżej (2013-07-25 14:43:43)

Bez urazy,ale interpelacje to do Sejmu,bo prawo jest gówniane.A że pijany jedzie sam.po chodniku to winisz burmistrza za brak bezpieczeństwa.W takim przypadku nikt nie czuje się bezp.ale wina chyba w inną stronę.Pozdrawiam.

-Independent (2013-07-25 14:19:31)

Ludzie skąd by niebył ten bezmózg to powinien ponieść cieżką karę, bo to że ci ludzie nie zgineli to tylko zbieg okliczności. Gdyby too bydle znalazło się w odwrotnej sytauacji to chciałby pewnie tego samego. Generalnie w Busku nie czuję się bezpiecznie Panie Burmistrzu. Kto siada za kierownicą pijany powinien miec konfiskowany pojazd w w przypadku wypadku z zagrożeniem życia - więzienie bez zawiechy. Zapewne zaraz się pojawi jakiś cwaniacki komentarz .

-ccc (2013-07-25 13:26:02)

Różne nazwiska padaja ktore jest prawdziwe?

-Rodowity (2013-07-25 12:15:13)

Do poniżej.W twej wielowątkowej wypowiedzi mijasz się z prawdą.

-77777 (2013-07-25 11:34:30)

gdyby nie chłopkowie z PSL ,którzy według Ciebie tylko pasą krowy to Ty mieszczuchu zdechł byś z głodu, a sam lub Twoja rodzina pochodzi ze wsi jak wszyscy mieszkańcy Buska ,które kiedyś było jak wieś na każdej ulicy były gospodarstwa ,a osiedli było brak potem tylko Gacki zaczęły budować swoje osiedle mądry człowieku ,a w każdej partii jest niemało pijaków rodowity buszczanin

-Ten z gminy (2013-07-25 11:00:34)

A ja kocham PSL. To sami profesjonaliści, którzy myślą wyłącznie o obywatelach.

-mieszkaniec Buska (2013-07-25 09:17:47)

Sprawca jak jest z PSL-u to nie odpowie za to co zrobił, dlatego, że Policja i Prokuratura w Busku jest mocno pochlapana PSL-em.

-fq3 (2013-07-25 05:31:46)

POpieram PSL to samo BURACTWO wypasione brzuchy za nasze podatki chlają wóde i teraz efekty widać dożywocie dla niego

-Czlowiek (2013-07-25 02:02:18)

LUDZIE CO WY ROBICIE NIE JEST TO POWOD DO ROZGRYWEK POLITYCZNYCH TYLKO DO UKARANIA TEGO BYDLAKA ZA TO CO ZROBIL PO CO SIE CZEPIAC Z JAKIEJ BYL PARTII BYL CZY NIE BYL NAPEWNO NIE BEDZIE I BEZ WZGLEDU NA TO CZYIM JEST KOLEGA PONIESIE ZASLUZONA KARE

-XYZ (2013-07-24 23:04:10)

Walił wódę to po taxi się dzwoni a nie wsiada i jedzie. A wy chłopkowie z PSL-U myślicie że wam wszystko wolno. Nie, niestety nie ... Pasać krowy na miedzy a nie samochodami po ludziach jeździć bandyci !!!!!!!!!!!!!!!!!!

-wpis który zaraz zostanie usunięty (2013-07-24 20:03:44)

"redakcja tego portalu powinna się zastanowić nad logiką swojego działania: jak wycinacie niepochlebne komentarze to usuńcie komunikat "Redakcja nie ponosi odpowiedzialności za treść komentarzy" i wycinajcie wszystkie wpisy i te o burmistrzu, i te o staroście i te o dyrektorze szpitala i innych osobach, o których swoje zdanie wyraża lokalna społeczność, a jak chcecie być rzetelną jednostką mass mediów to się nie kompromitujcie i nie uprawiajcie cenzury rodem z komuny"

<< poprzednie 15

Nasz patronat

Data: 2026-06-27, godz:

Międzynarodowy Festiwal Muzyczny im. Krystyny Jamroz w Busku-Zdroju

Buskie Samorządowe Centrum Kultury zaprasza na XXXII Międzynarodowy Festiwal Muzyczny im. Krystyny Jamroz, który odbędzie się w dniach od 27 czerwca do 5 lipca w Busku-Zdroju. Wydarzenie od lat przyciąga miłośników muzyki klasycznej i stanowi jedno z najważniejszych wydarzeń kulturalnych w regionie. Sprawdźcie program tegorocznego festiwalu.




Wróć do góry