swietokrzyskie.info

Środa, 24 czerwca 2026, Do końca roku 190 dni Imieniny: Danuty, Jana, Janiny

Wiadomosci

Nietrzeźwy wójt gminy Tuczępy za kierownicą

Dodane: Kasia Data: 2013-07-03 09:30:26 (czytane: 17343)  Wersja do druku

W poniedziałek wieczorem policjanci zatrzymali do kontroli kierowcę peugeota. Po przeprowadzeniu badania alkomatem okazało się, że mężczyzna ma 0,5 promila alkoholu w wydychanym powietrzu.

Kierowcą samochodu był 48-letni wójt gminy Tuczępy, który po złożeniu wyjaśnień został zwolniony do domu. Mężczyźnie zatrzymano prawo jazdy. Sprawę przekazano do prokuratury. Jeśli wójt zostanie skazany, straci stanowisko.

/kr/


  • Wiadomości z regionu
  • Aktualności
  • Sport
  • Kultura, rozrywka
  • Polityka

Uwaga: Redakcja nie ponosi odpowiedzialności za treść komentarzy.

  Komentarze (24)
     

-kos (2013-07-03 15:24:03)

dopiero miał wielka afera tyle powinno być dozwolone

-aga (2013-07-03 14:45:39)

no to można powiedzieć że miał szczęście, bo tym razem było stosunkowo niewiele (choć należy pamiętać że wynik wy wydychanym powietrzu mierzy się razy dwa). Sama nieraz widziałam jak po libacji wsiadał za kółko, a te poniedziałkowe dojazdy do pracy, brrrrrrrrrrr

-PEWNIE BYŁ Z PO LUB PSL (2013-07-03 12:47:05)

pOSŁOM z tych parti się wydaje że POlska to ich prywatny folwark

-szarak (2013-07-03 12:12:07)

Wójt ma immunitet, więc możecie mu nagwizdać:)

- (2013-07-03 11:56:28)

a co to 0,5%,nawet mu do żolądka nie doszlo

- (2013-07-03 11:49:39)

nie daj sie chopie. Przecież starosta z kazimierzy wydmuchał dużo więcej i dalej jest na stołku. Ciekawy jestem czy należysz taż do tej firmy PSL, bo jesli tak to jestem o Ciebie spokojny, a jeśli nie to może być chopie z tobą krucho.

- (2013-07-03 11:10:12)

jak zawsze bedzie tak pocalujta wojta w w ujta i sprawa pod stol

-... (2013-07-03 10:27:28)

oj ojjo oj oj...:)

-Monika (2013-07-03 10:20:17)

Prawo obowiązuje każdego, ale niektórzy ze względu na zajmowane stanowisko czują się bezkarni.

<< poprzednie 15

Nasz patronat

Data: 2026-06-27, godz:

Międzynarodowy Festiwal Muzyczny im. Krystyny Jamroz w Busku-Zdroju

Buskie Samorządowe Centrum Kultury zaprasza na XXXII Międzynarodowy Festiwal Muzyczny im. Krystyny Jamroz, który odbędzie się w dniach od 27 czerwca do 5 lipca w Busku-Zdroju. Wydarzenie od lat przyciąga miłośników muzyki klasycznej i stanowi jedno z najważniejszych wydarzeń kulturalnych w regionie. Sprawdźcie program tegorocznego festiwalu.




Wróć do góry