Nietrzeźwy wójt gminy Tuczępy za kierownicą
2013-07-03 09:30:26

W poniedziałek wieczorem policjanci zatrzymali do kontroli kierowcę peugeota. Po przeprowadzeniu badania alkomatem okazało się, że mężczyzna ma 0,5 promila alkoholu w wydychanym powietrzu.


Kierowcą samochodu był 48-letni wójt gminy Tuczępy, który po złożeniu wyjaśnień został zwolniony do domu. Mężczyźnie zatrzymano prawo jazdy. Sprawę przekazano do prokuratury. Jeśli wójt zostanie skazany, straci stanowisko.

/kr/





https://swietokrzyskie.info/printnews.php?id=14418