Nietrzeźwy wójt gminy Tuczępy za kierownicą 2013-07-03 09:30:26
W poniedziałek wieczorem policjanci zatrzymali do kontroli kierowcę peugeota. Po przeprowadzeniu badania alkomatem okazało się, że mężczyzna ma 0,5 promila alkoholu w wydychanym powietrzu.
Kierowcą samochodu był 48-letni wójt gminy Tuczępy, który po złożeniu wyjaśnień został zwolniony do domu. Mężczyźnie zatrzymano prawo jazdy. Sprawę przekazano do prokuratury. Jeśli wójt zostanie skazany, straci stanowisko.
/kr/
|
|
|