swietokrzyskie.info

Środa, 24 czerwca 2026, Do końca roku 190 dni Imieniny: Danuty, Jana, Janiny

Wiadomosci

Oddział geriatryczny w Busku-Zdroju do zamknięcia

Dodane: admin Data: 2013-06-14 17:56:06 (czytane: 15724)  Wersja do druku

Oddział geriatryczny w Szpitalu Powiatowym w Busku-Zdroju 17 czerwca zostanie zamknięty. Dyrektor Grzegorz Gałuszka złożył w Narodowym Funduszu Zdrowia wniosek o rozwiązanie umowy na udzielanie świadczeń.

Dyrektor  zapewnia, że chodzi mu o bezpieczeństwo pacjentów. Na decyzje wpłynęły problemy ze skompletowaniem obsady specjalistów geriatrów.

Za rozwiązanie umowy z przyczyn obiektywnych szpitalowi nie grożą kary.

 

/MC/


  • Wiadomości z regionu
  • Aktualności
  • Sport
  • Kultura, rozrywka
  • Polityka

Uwaga: Redakcja nie ponosi odpowiedzialności za treść komentarzy.

  Komentarze (75)
     

-aSDC (2013-06-15 09:12:40)

Do gazu z tymi burakami kolarz i inne barany

- (2013-06-15 08:36:31)

Tylko PIS

- (2013-06-15 08:13:40)

Zapraszamy starostę, wojewodę i innych pryncypałów na imprezę z okazji zamknięcia oddziału. Będą zjęcia, wywiady dla prasy radia i telewizji. Barany i tyle, powinno się już dawno pogonić tych nieudaczników którzy bawią się i lansują za pieniądze podatników. I jeszcze jedno: czy to prawda że przyjeżdzą jakiś lekarz dyżurując cały tydzień na oddziale w buskim szpitalu i kasuje za to 50 tys PLN? Panie Gałuszko proszę o odpowiedź!

-kibic (2013-06-15 07:20:22)

Czy bedzie transmisja z zamkniecia oddizalu ??

-pitu (2013-06-15 07:10:59)

psl górą!!!!!!!!!!!

-xyz (2013-06-15 01:21:09)

fartowny dla Buska ten układ z PSL, nie ma o czym mówić

-Pozostaje nam państwo (2013-06-14 23:34:56)

opiekuńcze, na miarę państw północnej Europy, gdzie nie straszą piekłem, czyli SLD, można zaoszczędzić kupę kasy odcinając czarnych od koryta

-busko (2013-06-14 23:03:56)

stary nie strasz mnie ani psl, ani po tych debili mam dość ziobry i kaczora też polikat do monaru, więc nic nie zostało, i co teraz?

-OBURZONY (2013-06-14 22:51:56)

KOLO MA W METRYCE URODZENIA "DYREKTOR", został przywieziony w kopercie układ koleżeński funkcjonuje świetnie. Gratuluje wszystkim wyborcom, głosujcie nadal na P S L

-busko (2013-06-14 22:32:39)

jak się grzesiu lasak przyłoży zaraz wszystko położy.brawo kolarz, jak tam kapusta znowu ją zaorzesz w tym roku,jak wcześniej.pozdrawia cię reniek alkoholik,

-Obserwator rzeczy ulotnych (2013-06-14 21:04:26)

A coś jeszcze złożył dyrektor? Np. W starostwie podanie o rozwiązanie umowy o pracę?
Odpowiednie służby powinny się zainteresować, jakim sposobem skompletował personel niezbędny do otwarcia geriatrii. Chyba NFZ nie dopuściłby do otwarcia oddziału bez umów o pracę całego personelu.
Za dużo grubych nici.

-bibol (2013-06-14 21:01:21)

BRAWO Dyrektor Grzegorz Gałuszka Może uroczyste zamkniecie ze starostą oraz innymi zasłużonymi no i telewizją ponidzie Chętnie byśmy zobaczyli znów te wielkie uśmiechy

-oo7 (2013-06-14 19:43:12)

Ja się pytam, jak taki nieudacznik moze być dyrektorem? Teraz Gałuszka sie kwakifikuje do zamkniecia.A wczesniej niech zwróci do kasy szpitala pieniądze jakie zostały wydane na ten poroniony pomysł.Tak to jest jak za żądzenie bierze się jakiś niedouczony typ z manią wielkości.wielkości

-1 (2013-06-14 18:37:10)

JAJA MAŁO POWIEDZIANE

- (2013-06-14 18:28:16)

ALE JAJA

<< poprzednie 15

Nasz patronat

Data: 2026-06-27, godz:

Międzynarodowy Festiwal Muzyczny im. Krystyny Jamroz w Busku-Zdroju

Buskie Samorządowe Centrum Kultury zaprasza na XXXII Międzynarodowy Festiwal Muzyczny im. Krystyny Jamroz, który odbędzie się w dniach od 27 czerwca do 5 lipca w Busku-Zdroju. Wydarzenie od lat przyciąga miłośników muzyki klasycznej i stanowi jedno z najważniejszych wydarzeń kulturalnych w regionie. Sprawdźcie program tegorocznego festiwalu.



Wróć do góry