Oddział geriatryczny w Busku-Zdroju do zamknięcia
2013-06-14 17:56:06
Oddział geriatryczny w Szpitalu Powiatowym w Busku-Zdroju 17 czerwca zostanie zamknięty. Dyrektor Grzegorz Gałuszka złożył w Narodowym Funduszu Zdrowia wniosek o rozwiązanie umowy na udzielanie świadczeń.
Dyrektor zapewnia, że chodzi mu o bezpieczeństwo pacjentów. Na decyzje wpłynęły problemy ze skompletowaniem obsady specjalistów geriatrów. Za rozwiązanie umowy z przyczyn obiektywnych szpitalowi nie grożą kary. /MC/
|