Oddział geriatryczny w Busku-Zdroju do zamknięcia
2013-06-14 17:56:06

Oddział geriatryczny w Szpitalu Powiatowym w Busku-Zdroju 17 czerwca zostanie zamknięty. Dyrektor Grzegorz Gałuszka złożył w Narodowym Funduszu Zdrowia wniosek o rozwiązanie umowy na udzielanie świadczeń.


Dyrektor  zapewnia, że chodzi mu o bezpieczeństwo pacjentów. Na decyzje wpłynęły problemy ze skompletowaniem obsady specjalistów geriatrów.

Za rozwiązanie umowy z przyczyn obiektywnych szpitalowi nie grożą kary.

 

/MC/





https://swietokrzyskie.info/printnews.php?id=14293