swietokrzyskie.info


Środa, 24 czerwca 2026, Do końca roku 190 dni Imieniny: Danuty, Jana, Janiny

Wiadomosci

Zderzenie na Grotta

Dodane: Kasia Data: 2013-05-10 09:17:38 (czytane: 14722)  Wersja do druku

W czwartek 9 maja po godzinie 15 na skrzyżowaniu ulic Grotta i 12 Stycznia doszło do wypadku. 21-letni mieszkaniec Nowego Korczyna, kierujący samochodem Audi, wyjeżdżając z drogi podporządkowanej, zderzył się z Mitsubishi, którym kierowała 28-letnia kobieta.

Samochód kobiety zjechał do przydrożnego rowu i dachował. 28-latka doznała stłuczenia klatki piersiowej i została przewieziona do buskiego szpitala. 

źródło KWP Kielce


  • Wiadomości z regionu
  • Aktualności
  • Sport
  • Kultura, rozrywka
  • Polityka

Uwaga: Redakcja nie ponosi odpowiedzialności za treść komentarzy.

  Komentarze (31)
     

- (2013-05-10 19:43:30)

To co się wyprawia na Wojska Polskiego od rynku w dół to dopiero jest masakra.Gdzie to pańskie bezpieczne miasto panie komendancie ? Czy policja wie jakie tu prędkości są rozwijane starymi grzmotami? No nie tylko sterymi.Czy wyniki i normy dalej robi się na pijacych piwko koło sklepu czy parku itp.NAJWIDOCZNIEJ ZAMIAST TYLU POLICJANTÓW POTRZEBNY JEST PANU TEN GOSĆ CHYBA Z ŁODZI Z KAMERĄ? NO ALE CO BYŚCIE ZROBILI ZE SWOIMI NA TYCH FILMACH PEWNIE TYLE CO I TERAZ CZYLI NIC NIECH PAN SIĘ DOWIE CO SIĘ ROBI Z TAKIMI KIEROWCAMI NA ZACHODZIE.NO ALE TAM POLICJI CHCE SIĘ Z TYMI PATOLOGIAMI PSEUDO KIEROWCÓW WALCZYĆ A TU CO 40 A DEBILE JADA O 100 WIĘCEJ

- (2013-05-10 17:18:23)

postawic swiatla na rogu partyzantow grotta oraz kolo szkoly i spokoj bo jezdza jak szaloni

- (2013-05-10 14:58:15)

Po co z tej ulicy fotoradary zlikwidowali? Dawniej jak ktoś jechał z góry to przynajmniej nogę z gazu zdjął, teraz nie musi. Powstawiać na nowo po trzy - cztery na każdej ruchliwszej ulicy w Busku. To się skończy popisywanie BM-kami za 2kzł.

- (2013-05-10 14:56:18)

Jaki komendant - taka Policja. Komendant brzuch wychodował i tylko po spotkaniach łazi kawkowych i nic więcej nie robi. Wogóle policjantów nie widać, a jeżeli juz to rano na obwodnicach z alkomatami...

-ania (2013-05-10 14:31:12)

właśnie policja do jasnej.......... niech się weźmie za robote jak w innych krajach a nie za ***y daja mandaty, chyba tylko za to umieją, a czego innego się boją hahaha!!!!!!

- (2013-05-10 14:07:42)

Popieram. Ja wam powiem co innego, policja powinna kontrolować rónież Straż Miejska hałas głównie skuterów i samochodów tuningowanych. Tych dziadów powinni się pogonić. Wsioki na skuterach przyjeżdżają i pierdzą tymi odkurzaczami.

-zenon (2013-05-10 13:51:13)

w starych A4 i zajeżdżonych bmw 3 zycze udanych podrywów na swoich wsiach

-Janek (2013-05-10 12:47:03)

jeśli Policja czyta to ma gościa z tego niebieskiego subaru na talerzu\
tylko chęci.

-O czym wy ludzie gadacie?? (2013-05-10 12:41:34)

Ten ..ekhm.. z niebieskiego subaru zdawał prawo jazdy z 10 razy. Jezdzic nie umie, w inteligencji jest podobny jak w jezdzie ..ekhm.. Kupil auto za 30 tysiecy, i teraz szpanuje. Po pierwszy to on nie powinien w ogóle zdawać na prawo jazdy, bo powinien być jakiś LIMIT zdawań... A po drugie tak latwo go zlapac. Ale po co sie narazac, sa piesi na drogach ICH ŁATWIEJ!

-Maria (2013-05-10 12:29:47)

Postawienie ,,MOTOCYKLA " na tej ulicy dałoby oszczędności w paliwie a co najważniejsze bezpieczeństwo pieszych.bo na dzień dzisiejszy strach jest przechodzić przez pasy.

-Piotr (2013-05-10 12:17:57)

Za komuny były kawały o milicjantach, że chodzą parami bo jeden umie czytać a drugi pisać. Teraz jeżdzą na motorach.
A bezpieczeństwo na ul. Grotta bez zmian.
Przejście na drugą stronę jezdni ( przy szkole a także niżej to prawdziwy wyczyn )
Może należałoby zaparkować jeden z motorków na tej ulicy.

-Tomasz (2013-05-10 12:11:35)

Ten z tego niebieskiego subaru ze spoilerem to faktycznie przygina.
Niech rozwali sobie sam ŁEB na drzewie a nie daj boże kogoś.
Policja powinna coś zrobić z tym, a nie łapać pieszych

-ona (2013-05-10 12:09:32)

ta kobieta jest z którejś z tych ulic? Zycze powrotu do zdrowia

-Janina (2013-05-10 12:08:54)

Czy w Busku na piratów drogowych nie ma bata???
Jeżdzi taki niebieskim subaru jak szalony,
a stan tech tego szrotu jest opłakany.
Może Pan Policjant przeczyta ten wpis ???

-Kazik (2013-05-10 12:05:05)

Cała ul.Grotta powinna mieć .. PROGI ZWALNIAJĄCE " Największe osiedle w Busku,Szkoła. Policja nic nie robi aby pohamować sportowe aspiracje młodych kierowców.

<< poprzednie 15

Nasz patronat

Data: 2026-06-27, godz:

Międzynarodowy Festiwal Muzyczny im. Krystyny Jamroz w Busku-Zdroju

Buskie Samorządowe Centrum Kultury zaprasza na XXXII Międzynarodowy Festiwal Muzyczny im. Krystyny Jamroz, który odbędzie się w dniach od 27 czerwca do 5 lipca w Busku-Zdroju. Wydarzenie od lat przyciąga miłośników muzyki klasycznej i stanowi jedno z najważniejszych wydarzeń kulturalnych w regionie. Sprawdźcie program tegorocznego festiwalu.



Wróć do góry