swietokrzyskie.info

Środa, 24 czerwca 2026, Do końca roku 190 dni Imieniny: Danuty, Jana, Janiny

Wiadomosci

Zderzenie na Grotta

Dodane: Kasia Data: 2013-05-10 09:17:38 (czytane: 14724)  Wersja do druku

W czwartek 9 maja po godzinie 15 na skrzyżowaniu ulic Grotta i 12 Stycznia doszło do wypadku. 21-letni mieszkaniec Nowego Korczyna, kierujący samochodem Audi, wyjeżdżając z drogi podporządkowanej, zderzył się z Mitsubishi, którym kierowała 28-letnia kobieta.

Samochód kobiety zjechał do przydrożnego rowu i dachował. 28-latka doznała stłuczenia klatki piersiowej i została przewieziona do buskiego szpitala. 

źródło KWP Kielce


  • Wiadomości z regionu
  • Aktualności
  • Sport
  • Kultura, rozrywka
  • Polityka

Uwaga: Redakcja nie ponosi odpowiedzialności za treść komentarzy.

  Komentarze (31)
     

-OLO (2013-05-13 14:29:01)

co tu rozpisywać
jest żle z bezpieczeństwem, drogami, oznakowaniem.
JAKI PAN TAKI KRAM.

-Mam pytanie (2013-05-13 14:27:27)

Mam pytanie.
Co za BARAN jest odpowiedzialny za oznakowanie ulic w Busku, a także kto a raczej z jakiej ,, rodziny " zatwierdza plany ulic, organizację ruch drogowego w Busku.
Pytam bo jeżdząc po Busku głowa mnie boli od zakazów , nakazów.
Może należałoby się trochę podszkolić, podpatrzeć jak jest to w innych miasteczkach.

-światła już są w rynku i co ???? (2013-05-13 14:23:07)

codziennie jakaś awaria, jak jest zielone to mają je wszyscy, a jak czerwone to przez cały czas.
Pytam po co są te światła skoro hamują tylko ruch a co najgorsze doprowadzają do błędnej regulacji ruchem.
Postawcie jeszcze kilka sygnalizacji świetlnych a kury z przerażenia przestaną się nosić, bo wiocha jest i będzie z Buska.
A jeśli chodzi o stan bezpieczeństwa to najpierw należałoby się zastanowić nad działalnością Policji która to jest powołana do tego.

-Maciuś 1 (2013-05-13 14:16:13)

Faktycznie mieszkamy w uzdrowisku i może władza powinna zadbać o spadek poziomu hałasu na drogach miasta buska, a szczególnie w tak gnębionej strefie uzdrowiskowej .Kolejna sprawa to parkujące samochody na chodniku przy ulicy 1-go Maja, taki ładny deptak i zawalony samochodami.Kolejny temat to rewitalizacja buska a konkretnie nowego parku, cały park zasrany psimi odchodami , no ludzie może Pan Burmistrz pogoni straż miejska o 7 rano do 9 rano pod nowy park aby nauczyli psich amatorów sprzątania po pupilach z nowym parku jak i chodnika od strony stadionu czyli Kusocińskiego, a tak w ramach dobrej woli władzy zakupić strażnikom miernik poziomu hałasu tak na okres wakacyjny ku uciesze i spokojowi kuracjuszy którzy to są sponsorami naszego uzdrowiska.

-Pan Burmistrz (2013-05-13 13:39:40)

powinien zakupić urządzenie do badania poziomu hałasu i przekazać je dla Policji, w ostatnią sobotę po Busku szalały chyba 4 motorowery na rejestracji TKI.,.., chyba z Chmielnika. Policja mając urządzenie postawiłaby te warczące motorki na kołki, a każdy w razie stwierdzenia przekroczenia poziomu hałasu podlega holowaniu na koszt kierującego. Wstyd przed kuracjuszami. Jeszcze w tym roku nie było Policji na ścieżce rowerowej, w każda niedzielę po południu łebki na motorowerach szaleją przy sośnie na Wełczu, podobnie jak samochody terenowe po lesie w Folwarku

-do janina (2013-05-12 19:18:18)

po co sie wypowiadacie na temat Subaru, ze to szrot itp. to kultowe sportowe auto i droga janino kosztuje ono ok. 50tyś zł, a w polsce brakuje miejsc na sportową jazde wiec sie nie dziwie ze jezdzi szybciej po drogach.

- (2013-05-12 07:44:08)

zbyt szybki przeskok cywilizacyjny - przesiadka z furmanek na maszyny spalinowe

-;-( (2013-05-11 11:20:06)

a czemu nie umieściliście żadnych zdjęć z tego zdarzenia...?

-kuracjusz (2013-05-11 07:37:11)

o co tu chodzi?Audii stało tam nie draśnięte nawet ryski nie było na tym audii a tu piszą takie bzdury o zderzeniu .Mojm skromnym zdaniem pani ze w obawie przed kolizją pomyliła gaz z hamulcem przykre ale prawdziwe Szybkiego powrtu do zdrowia dla tej młodej pani


-independent (2013-05-11 06:29:47)

Drodzy Buszczanie poziom bezpieczeństwa na buskich drogach jest dramatyczny, nie ważne czym kto jeździ ale ludzi nie jesteści sami w tym mieście, są dzieci. Co to za sztuka warczeć mocnym samochodem i pokazywać że kręci kołami na asfalcie, dużo fajniej się jeździ na torze niż po zatłoczonym mieście, ale tu trzeba mieć mózg a nie kapsle w głowie.

-dandi (2013-05-11 00:03:30)

1.Parkingi przy Kusocińskiego i szalejący tam wieśmaki swoimi starymi BMW ,
2.Skutery z poziomem hałasu przekraczającym normy w strefie uzdrowiskowej
3.Zasikane i brudne przez meneli palce zabaw .... i na co pan burmistrz ma na utrzymaniu straż miejską, a gdzie policja??????

Straż miejska i policja siedzi za krzakami i łapie na fotoradar bo cykory i brak silnej ręki nad nimi , może czas na zmianę władzy .
Halo , halo jest tam kto co zrobi porządek z wyżej wymienionymi punktami?

-joker (2013-05-11 00:01:39)

do subaru i evo jeszcze należy dorzucić białe BMW 3 coupe

-:) (2013-05-10 22:55:16)

pani z korczyna znana jest jako pirat drogowy i pewnie jechała ponad 100

-Człowieku (2013-05-10 22:53:05)

Lepiej od jazdy wychodzi ci wypicie jednym łykiem oranzady. Od gimnazjum.

Nie nie jeżdżę golfem.

-O czym wy ludzie gadacie?? (2013-05-10 21:34:25)

po pierwsze to twoj stary zdawal prawko 10 razy a po drugie to cie zrzera zazdrosc ze chlopka jezdzi subaru jeleniu
ze chlopka jezdzi subaru a ty pewnie golfikiem

Nasz patronat

Data: 2026-06-27, godz:

Międzynarodowy Festiwal Muzyczny im. Krystyny Jamroz w Busku-Zdroju

Buskie Samorządowe Centrum Kultury zaprasza na XXXII Międzynarodowy Festiwal Muzyczny im. Krystyny Jamroz, który odbędzie się w dniach od 27 czerwca do 5 lipca w Busku-Zdroju. Wydarzenie od lat przyciąga miłośników muzyki klasycznej i stanowi jedno z najważniejszych wydarzeń kulturalnych w regionie. Sprawdźcie program tegorocznego festiwalu.



Wróć do góry