Zderzenie na Grotta 2013-05-10 09:17:38
W czwartek 9 maja po godzinie 15 na skrzyżowaniu ulic Grotta i 12 Stycznia doszło do wypadku. 21-letni mieszkaniec Nowego Korczyna, kierujący samochodem Audi, wyjeżdżając z drogi podporządkowanej, zderzył się z Mitsubishi, którym kierowała 28-letnia kobieta.
Samochód kobiety zjechał do przydrożnego rowu i dachował. 28-latka doznała stłuczenia klatki piersiowej i została przewieziona do buskiego szpitala. źródło KWP Kielce
|
|
|