swietokrzyskie.info


Czwartek, 25 czerwca 2026, Do końca roku 189 dni Imieniny: Łucji, Witolda, Wilhelma

Wiadomosci

XXVI sesja Rady Miejskiej - retransmisja w Ponidzie.TV

Dodane: Kasia Data: 2013-03-15 05:36:47 (czytane: 22803)  Wersja do druku

Zapraszamy do oglądania retransmisji XXVI Sesji Rady Miejskiej w Busku-Zdroju, która odbyła się 14 marca 2013 r. w sali konferencyjnej Urzędu Miasta i Gminy w Busku-Zdroju. Retransmisję można obejrzeć dziś (16 marca) o godz. 10.00 i 16.00.

 busko_herb.jpg

 

Proponowany porządek XXVI sesji Rady Miejskiej w Busku-Zdroju.

Sesja XXVI - projekty uchwał Rady Miejskiej.

Transmisja audio sesji Rady Miejskiej

 

Posiedzenie Rady Miejskiej retransmitowane będzie w naszej Telewizji Internetowej:

 

ponidzieTVlogo5_200.png
KLIKNIJ I OGLĄDAJ!!!

 Godziny retransmisji:  16 marca 2013r., - godz.  10.00, 16.00


Zapraszamy również do dyskusji na czacie: czat.tbu.pl

 



 

  • Wiadomości z regionu
  • Aktualności
  • Sport
  • Kultura, rozrywka
  • Polityka

Uwaga: Redakcja nie ponosi odpowiedzialności za treść komentarzy.

  Komentarze (59)
     

-460 tyś za kibel (2013-03-14 14:44:57)

Nieźle. Koszt kibla Sikorki to 460 tyś. zł. Ale jaja. Mój dom kosztował 120 tyś. a tu tyle kasy za kibel. Busko to wiocha.

-Kibel w rynku zamknięty... (2013-03-14 13:07:00)

bo idą mrozy, a jak idą mrozy to kibelek nie działa czego nie przewidział ten kto polecił zakupić to cudo. Może ktoś z gminy udzieliłby mieszkańcom informacji ile kosztował ten kibelek i jego serwisowanie.

-większa bonifikata dla Włókniarza? (2013-03-14 12:54:38)

oj, taka wrzutka w ostatniej chwili, na posiedzeniu Rady, radnego Cielińskiego pomysłu o udzieleniu większej bonifikaty dla Włókniarza, opuszczeniu o dadatkowe bodaj 300.000 zł nie zalatuje aby k......ą?

-do radnego Gradzika (2013-03-14 12:34:57)

Odnosząc się do zagrodzenia włoskiego WC Wąsowicza w cielętniku, radny Gradzik stwierdził, że widzi analogię do likwidacji za PRL małych elektrowni wodnych, w bodaj Szklarskiej Porębie, w imię tylko tego jakoby że były poniemieckie. Czyżby to był zarzut r. Gradzika o złośliwe działanie obecnego burmistrza wobec dzieł kolegi poprzednika?

Panie radny, ośmielę się stwierdzić ,że powiela pan kłamliwe teorie. Czy świadomie czy nieświadomie - radnemu chyba nie przystoi. Likwidacja małych elektrowni wodnych na Dolnym Śląsku jak również w CAŁEJ Polsce było spowodowane innymi względami. Nie działo się to z przyczyn ideologicznych, rasistowskich czy widzimisiowych. To wynikało z perfidnej sowieckiej doktryny panowania nad narodem, poprzez zawładnięcie m.in wszelkimi źródłami energii. Podobnie działo się to z prywatnymi młynami - były zabierane lub niszczone, po to by władza miała monopol na żywność, by naród jadł z jej ręki.

Czemu to służyło? służyło zniewoleniu narodu. Proszę zapoznać się z lekcją pt. kolektywizacja Ukrainy - wielki głód na Ukrainie.



- (2013-03-14 11:05:04)

cytat: to może powie kogo lubią budowniczowie kibla w rynku, wykonawcy nowego parku, bsck, czy projektanci rewitalizacji.odp.ten pan już zapłacił.
kibelek w parku to ,,cudo"techniki więc kosztowało a to przy światłach ?wiata pokryta glazurą też kosztowała:-)) a co do rewitalizacji babcia POWIADAŁA WIDZIAŁY GAŁY ITD .Mimo to wzięły i co ano układali po kilka razy jedno i to samo a tyś podatniku płacił za brak nadzoru i widzimisię obecnie nam panującego Jeszcze jakieś pytania ???

- (2013-03-14 09:21:01)

Jak to nie ma na kogo, wystarczy tylko spojrzeć dookoła, czy nawet na parit gdzie młodych i uczciwych, a także zaangażowanych i szczerze oddanych ideał obywatelskiego społeczeństwa jest dużo.
Jednak to my wyborczy zdecydujemy czy chcemy tej zmiany pokoleniowej, zmiany na lepsze.
Chyba, że uważacie że emeryci w dużej części oderwani od dzisiejszej rzeczywistości i realiów rzeczywistości są lepszymi kandydatami. Dobre wykształcenie i zdolność samodzielnego myślenia jest przeszkodą do bycia waszym reprezentantem, to ok - tylko wtedy bez płaczów i lamentów proszę.

Idzie nowe, idzie lepsze tylko wy musicie sami zdecydować w wyborach, że je chcecie. :)

- (2013-03-14 09:09:04)

ludzie szczekają a oni (buscy celebryci) mają was głeboko.
bo jak przyjdą wybory to te wszystkie ciotki wujkowie kuzyni zatrudnieni w administracji pójdą na nich głosować, a ci co szczekają nie pójdą głosować bo stwierdzą że nie ma na kogo i tak wszystko bedzie się kisić we własnym sosie.

-spacerowicz dobrze zorientowany... (2013-03-14 08:54:03)

... to może powie kogo lubią budowniczowie kibla w rynku, wykonawcy nowego parku, bsck, czy projektanci rewitalizacji.

-spacerowicz (2013-03-13 13:36:20)

do edka mam beczkę wazeliny oddam za darmo.Podaj adres .A co do ,,pana" Waldka oj lubią go lubią zwłaszcza wykonawcy np.układacze kostki na Kopernika lub budowniczy kibelka prawda edziuuuu??

- (2013-03-12 08:35:48)

Niedługo będą oświadczenia majątkowe radnych. Zobaczymy jak im się kryzys dał we znaki ;) I ciekawe ile pani Nurek dali w MGZK pensji, choć to co pobiera jako przewodnicząca niejednemu by już wystarczyło jako pensja !!!

-ob (2013-03-12 08:33:01)

Zaraz nam rozkopią rynek i po mieście. A potem plac targowy ... miasto bez rynku i targu to przecież wieś taka sama jak Widuchowa. (Nasz wódz jak Najwyższy ... na obraz i podobienstwo swoje)

- (2013-03-12 08:19:10)

A kto niby tyle narobił dl os. Piłsudskiego? Chodzi o te parę drzewek wsadzonych obok obwodnicy? A i może jeszcze o te gówna którymi pies pana radnego nawozi zieleń dookoła. A co do rad nadzorczych to wspomniany Pan SZ. nigdy nie był?Ano pewnie był w czasie kiedy przy korycie była jego opcja

-XXXXX (2013-03-12 08:17:39)

DO DRAGONA ZASTANÓW SIĘ CO PISZESZ NAJPRAWDOPODOBNIE SAM MASZ KORZENIE SIĘGAJĄCE POLSKIEJ WSI KTÓRA TAK NAPRAWDĘ DAJE CI JEŚĆ BO INACZEJ BYŚ ZDECHŁ Z GŁODU CHYBA ZE JADŁBYŚ TRAWKĘ I SZCZAW A BUSKO TO NIE METROPOLIA A MIASTECZKO PRZEROBIONE ZE WSI TAK PISZE HISTORIA O BUSKU SZANOWNY BUSZCZANINIE

-? (2013-03-11 21:52:52)

kto z was, poza wypisywaniem tutaj różności, zrobił coś by zmienić rzeczywistość na którą tu tak szczekacie??

-edek (2013-03-11 21:37:25)

Widzę panie Waldku, że ktoś bardzo Pana Nie lubi, Pan z Ziemi Buskiej w radzie nadzorczej -to śmiech na sali, ale konkurencja zrobi wszystko żeby Pana zdyskredytować, a tyko Pan walczy o nasze osiedle Piłsudskiego, reszta ma nas w d...e. Tak trzymać

<< poprzednie 15

Nasz patronat

Data: 2026-06-27, godz:

Międzynarodowy Festiwal Muzyczny im. Krystyny Jamroz w Busku-Zdroju

Buskie Samorządowe Centrum Kultury zaprasza na XXXII Międzynarodowy Festiwal Muzyczny im. Krystyny Jamroz, który odbędzie się w dniach od 27 czerwca do 5 lipca w Busku-Zdroju. Wydarzenie od lat przyciąga miłośników muzyki klasycznej i stanowi jedno z najważniejszych wydarzeń kulturalnych w regionie. Sprawdźcie program tegorocznego festiwalu.




Wróć do góry