Dodane: Kasia Data: 2013-03-15 05:36:47 (czytane: 22803) 
Zapraszamy do oglądania retransmisji XXVI Sesji Rady Miejskiej w Busku-Zdroju, która odbyła się 14 marca 2013 r. w sali konferencyjnej Urzędu Miasta i Gminy w Busku-Zdroju. Retransmisję można obejrzeć dziś (16 marca) o godz. 10.00 i 16.00.

Proponowany porządek XXVI sesji Rady Miejskiej w Busku-Zdroju.
Sesja XXVI - projekty uchwał Rady Miejskiej.
Transmisja audio sesji Rady Miejskiej
Posiedzenie Rady Miejskiej retransmitowane będzie w naszej Telewizji Internetowej:
Godziny retransmisji: 16 marca 2013r., - godz. 10.00, 16.00
Zapraszamy również do dyskusji na czacie: czat.tbu.pl
Święto Kielc 2026. Dżem, Natalia Szroeder i Fukaj na scenie. Trzy dni koncertów i mnóstwo atrakcji
Wianki nad Nidą 2026. Tradycja, konkurs i wspólne ognisko nad pińczowskim zalewem
Kolumbia - Portugalia: zderzenie dwóch stylów gry i wielkich ambicji
Dzień Ojca - wyrazy wdzięczności i życzenia dla wszystkich Ojców
Poszukiwany za zabójstwo 49-latek zatrzymany. Policja zakończyła obławę (video)
Dni Ponidzia 2026 w Pińczowie. Trzy dni koncertów i atrakcji. SKOLIM gwiazdą sobotniego wieczoru
e-Doręczenia w aplikacji mObywatel. Urzędową korespondencję odbierzesz teraz w telefonie
Skolim i Zenon Martyniuk wystąpią w Kielcach. Kielecka Gala Disco Polo 2026
Literacki sukces uczennic Publicznej Szkoły Podstawowej nr 1 w Busku-Zdroju
Dzień Ojca - wyrazy wdzięczności i życzenia dla wszystkich Ojców
e-Doręczenia w aplikacji mObywatel. Urzędową korespondencję odbierzesz teraz w telefonie
Organizacje pozarządowe: apteka powinna być pełnoprawnym ogniwem systemu ochrony zdrowia
Największy bieg na świecie, który pomaga innym
Dzień Matki - Święto Miłości i Wdzięczności
Nie żyje Stanisław Janicki. Legendarny twórca programu 'W starym kinie' miał 92 lata
Dni Połańca 2026: Anna Wyszkoni i Czerwone Gitary gwiazdami święta miasta
Iga Świątek, Livka i Zeppy Zep głosem młodego pokolenia w nowym projekcie OSHEE
Tydzień Bibliotek zakończy się literackim weekendem z Adamem Ochwanowskim
Kolumbia - Portugalia: zderzenie dwóch stylów gry i wielkich ambicji
II Buskie Ogólnopolskie Spotkania Taneczne już w czerwcu
Buscy karatecy z medalami Ogólnopolskiego Turnieju w Starachowicach
Trwają zapisy do Pucharu Tymbark. Dominika Grabowska zachęca do udziału
Nowe wzmocnienia AKS 1947 Busko-Zdrój przed sezonem 2025/26
80-lecie Pogoni Staszów: Mecz Przyjaźni z Ruchem Chorzów już w sobotę
Dziś weczorem Wiktor Skiba i Marian Ivanitskiy walczą w Polskiej Lidze Boksu!
Wiktor Skiba zwycięża w walce z Krystianem Kopciem! W niedzielę walczy Partryk Głuch!
Święto Kielc 2026. Dżem, Natalia Szroeder i Fukaj na scenie. Trzy dni koncertów i mnóstwo atrakcji
Wianki nad Nidą 2026. Tradycja, konkurs i wspólne ognisko nad pińczowskim zalewem
Dni Ponidzia 2026 w Pińczowie. Trzy dni koncertów i atrakcji. SKOLIM gwiazdą sobotniego wieczoru
Skolim i Zenon Martyniuk wystąpią w Kielcach. Kielecka Gala Disco Polo 2026
Festiwal Kwiatów 2026 w Busku-Zdroju. Trzy dni pełne natury, muzyki i wyjątkowych atrakcji
Eko Dzień Dziecka w Mikułowicach. Strażacy i mieszkańcy wspólnie zadbali o naturę (foto)
Dni Jędrzejowa 2026. B.R.O i Oskar Cyms gwiazdami trzydniowego święta miasta
Święto Chęcin 2026: SKOLIM, koncerty i laserowe widowisko
24. Festiwal Kultury Dziecięcej - Pacanów 2026
18. Ogólnopolski Festiwal Piosenki im. Wojtka Belona - (foto/zapisTransmisji)
Marcin Wojniak oficjalnie burmistrzem Pińczowa (foto)
Poseł Michał Cieślak interweniuje ws. systemu SENT
Marcin Wojniak wygrał przedterminowe wybory na burmistrza Pińczowa
Obchody Święta Pracy w Kielcach. Zaplanowano przemarsz i wydarzenia towarzyszące
Grzegorz Braun w Pińczowie. Finał kampanii Konrada Liberka - zapis transmisji
Wybory burmistrza Pińczowa: ośmiu kandydatów spotka się na debacie
Świętokrzyskie struktury Koalicji Obywatelskiej z nowym Zarządem
Wizyta Prezydenta Karola Nawrockiego w naszym regionie
Pińczów wybierze nowego burmistrza. Głosowanie zaplanowano na 26 kwietnia
| Komentarze (59) |
-460 tyś za kibel (2013-03-14 14:44:57)
Nieźle. Koszt kibla Sikorki to 460 tyś. zł. Ale jaja. Mój dom kosztował 120 tyś. a tu tyle kasy za kibel. Busko to wiocha.
-Kibel w rynku zamknięty... (2013-03-14 13:07:00)
bo idą mrozy, a jak idą mrozy to kibelek nie działa czego nie przewidział ten kto polecił zakupić to cudo. Może ktoś z gminy udzieliłby mieszkańcom informacji ile kosztował ten kibelek i jego serwisowanie.
-większa bonifikata dla Włókniarza? (2013-03-14 12:54:38)
oj, taka wrzutka w ostatniej chwili, na posiedzeniu Rady, radnego Cielińskiego pomysłu o udzieleniu większej bonifikaty dla Włókniarza, opuszczeniu o dadatkowe bodaj 300.000 zł nie zalatuje aby k......ą?
-do radnego Gradzika (2013-03-14 12:34:57)
Odnosząc się do zagrodzenia włoskiego WC Wąsowicza w cielętniku, radny Gradzik stwierdził, że widzi analogię do likwidacji za PRL małych elektrowni wodnych, w bodaj Szklarskiej Porębie, w imię tylko tego jakoby że były poniemieckie. Czyżby to był zarzut r. Gradzika o złośliwe działanie obecnego burmistrza wobec dzieł kolegi poprzednika?
Panie radny, ośmielę się stwierdzić ,że powiela pan kłamliwe teorie. Czy świadomie czy nieświadomie - radnemu chyba nie przystoi. Likwidacja małych elektrowni wodnych na Dolnym Śląsku jak również w CAŁEJ Polsce było spowodowane innymi względami. Nie działo się to z przyczyn ideologicznych, rasistowskich czy widzimisiowych. To wynikało z perfidnej sowieckiej doktryny panowania nad narodem, poprzez zawładnięcie m.in wszelkimi źródłami energii. Podobnie działo się to z prywatnymi młynami - były zabierane lub niszczone, po to by władza miała monopol na żywność, by naród jadł z jej ręki.
Czemu to służyło? służyło zniewoleniu narodu. Proszę zapoznać się z lekcją pt. kolektywizacja Ukrainy - wielki głód na Ukrainie.
- (2013-03-14 11:05:04)
cytat: to może powie kogo lubią budowniczowie kibla w rynku, wykonawcy nowego parku, bsck, czy projektanci rewitalizacji.odp.ten pan już zapłacił.
kibelek w parku to ,,cudo"techniki więc kosztowało a to przy światłach ?wiata pokryta glazurą też kosztowała:-)) a co do rewitalizacji babcia POWIADAŁA WIDZIAŁY GAŁY ITD .Mimo to wzięły i co ano układali po kilka razy jedno i to samo a tyś podatniku płacił za brak nadzoru i widzimisię obecnie nam panującego Jeszcze jakieś pytania ???
- (2013-03-14 09:21:01)
Jak to nie ma na kogo, wystarczy tylko spojrzeć dookoła, czy nawet na parit gdzie młodych i uczciwych, a także zaangażowanych i szczerze oddanych ideał obywatelskiego społeczeństwa jest dużo.
Jednak to my wyborczy zdecydujemy czy chcemy tej zmiany pokoleniowej, zmiany na lepsze.
Chyba, że uważacie że emeryci w dużej części oderwani od dzisiejszej rzeczywistości i realiów rzeczywistości są lepszymi kandydatami. Dobre wykształcenie i zdolność samodzielnego myślenia jest przeszkodą do bycia waszym reprezentantem, to ok - tylko wtedy bez płaczów i lamentów proszę.
Idzie nowe, idzie lepsze tylko wy musicie sami zdecydować w wyborach, że je chcecie. :)
- (2013-03-14 09:09:04)
ludzie szczekają a oni (buscy celebryci) mają was głeboko.
bo jak przyjdą wybory to te wszystkie ciotki wujkowie kuzyni zatrudnieni w administracji pójdą na nich głosować, a ci co szczekają nie pójdą głosować bo stwierdzą że nie ma na kogo i tak wszystko bedzie się kisić we własnym sosie.
-spacerowicz dobrze zorientowany... (2013-03-14 08:54:03)
... to może powie kogo lubią budowniczowie kibla w rynku, wykonawcy nowego parku, bsck, czy projektanci rewitalizacji.
-spacerowicz (2013-03-13 13:36:20)
do edka mam beczkę wazeliny oddam za darmo.Podaj adres .A co do ,,pana" Waldka oj lubią go lubią zwłaszcza wykonawcy np.układacze kostki na Kopernika lub budowniczy kibelka prawda edziuuuu??
- (2013-03-12 08:35:48)
Niedługo będą oświadczenia majątkowe radnych. Zobaczymy jak im się kryzys dał we znaki ;) I ciekawe ile pani Nurek dali w MGZK pensji, choć to co pobiera jako przewodnicząca niejednemu by już wystarczyło jako pensja !!!
-ob (2013-03-12 08:33:01)
Zaraz nam rozkopią rynek i po mieście. A potem plac targowy ... miasto bez rynku i targu to przecież wieś taka sama jak Widuchowa. (Nasz wódz jak Najwyższy ... na obraz i podobienstwo swoje)
- (2013-03-12 08:19:10)
A kto niby tyle narobił dl os. Piłsudskiego? Chodzi o te parę drzewek wsadzonych obok obwodnicy? A i może jeszcze o te gówna którymi pies pana radnego nawozi zieleń dookoła. A co do rad nadzorczych to wspomniany Pan SZ. nigdy nie był?Ano pewnie był w czasie kiedy przy korycie była jego opcja
-XXXXX (2013-03-12 08:17:39)
DO DRAGONA ZASTANÓW SIĘ CO PISZESZ NAJPRAWDOPODOBNIE SAM MASZ KORZENIE SIĘGAJĄCE POLSKIEJ WSI KTÓRA TAK NAPRAWDĘ DAJE CI JEŚĆ BO INACZEJ BYŚ ZDECHŁ Z GŁODU CHYBA ZE JADŁBYŚ TRAWKĘ I SZCZAW A BUSKO TO NIE METROPOLIA A MIASTECZKO PRZEROBIONE ZE WSI TAK PISZE HISTORIA O BUSKU SZANOWNY BUSZCZANINIE
-? (2013-03-11 21:52:52)
kto z was, poza wypisywaniem tutaj różności, zrobił coś by zmienić rzeczywistość na którą tu tak szczekacie??
-edek (2013-03-11 21:37:25)
Widzę panie Waldku, że ktoś bardzo Pana Nie lubi, Pan z Ziemi Buskiej w radzie nadzorczej -to śmiech na sali, ale konkurencja zrobi wszystko żeby Pana zdyskredytować, a tyko Pan walczy o nasze osiedle Piłsudskiego, reszta ma nas w d...e. Tak trzymać
| << poprzednie 15 |
Buskie Samorządowe Centrum Kultury zaprasza na XXXII Międzynarodowy Festiwal Muzyczny im. Krystyny Jamroz, który odbędzie się w dniach od 27 czerwca do 5 lipca w Busku-Zdroju. Wydarzenie od lat przyciąga miłośników muzyki klasycznej i stanowi jedno z najważniejszych wydarzeń kulturalnych w regionie. Sprawdźcie program tegorocznego festiwalu.