swietokrzyskie.info

Czwartek, 25 czerwca 2026, Do końca roku 189 dni Imieniny: Łucji, Witolda, Wilhelma

Wiadomosci

XXVI sesja Rady Miejskiej - retransmisja w Ponidzie.TV

Dodane: Kasia Data: 2013-03-15 05:36:47 (czytane: 22802)  Wersja do druku

Zapraszamy do oglądania retransmisji XXVI Sesji Rady Miejskiej w Busku-Zdroju, która odbyła się 14 marca 2013 r. w sali konferencyjnej Urzędu Miasta i Gminy w Busku-Zdroju. Retransmisję można obejrzeć dziś (16 marca) o godz. 10.00 i 16.00.

 busko_herb.jpg

 

Proponowany porządek XXVI sesji Rady Miejskiej w Busku-Zdroju.

Sesja XXVI - projekty uchwał Rady Miejskiej.

Transmisja audio sesji Rady Miejskiej

 

Posiedzenie Rady Miejskiej retransmitowane będzie w naszej Telewizji Internetowej:

 

ponidzieTVlogo5_200.png
KLIKNIJ I OGLĄDAJ!!!

 Godziny retransmisji:  16 marca 2013r., - godz.  10.00, 16.00


Zapraszamy również do dyskusji na czacie: czat.tbu.pl

 



 

  • Wiadomości z regionu
  • Aktualności
  • Sport
  • Kultura, rozrywka
  • Polityka

Uwaga: Redakcja nie ponosi odpowiedzialności za treść komentarzy.

  Komentarze (59)
     

-DRAGON (2013-03-15 11:21:37)

Witam, wkrótce powstanie nowa inicjatywa w mieście dla ludzi myślących o tym, by żyło się w mieście lepiej nie tylko swoim. Liczymy na poparcie, wsparcie i twórczą pracę tych, którzy rzeczywiście chcieliby POZYTYWNYCH zmian w mieście i mają dość ignorancji obecnej władzy.

- (2013-03-15 10:43:51)

To pójdzie po rozum do głowy i głosujcie na młodych po uniwersytetach, a nie na emerytów oderwanych od dzisiejszej rzeczywistości, cwaniaków co myślą tylko o nachapaniu się jak najwięcej.
Głosujcie na tych co mają w duszy rzeczywistą troskę o wspólnotę, a w sercu miłość do ojczyzny.
Chcesz prawdziwych zmian to wybierzcie zupełnie nowe twarze.

- (2013-03-15 10:41:22)

szedł Grześ przez wieś i ...........rozj....szpital. Niechcący

- (2013-03-15 10:35:12)

Co ty, ten drugi Grzesiek ze szpitala będzie lepszy !

-do ludu buska (2013-03-15 10:32:27)

lud proponuje grzegorza lasaka

-do poprzednika (2013-03-15 09:58:58)

po co szczekasz -startuj sam i zobaczymy co pokazesz,

-Ludu Buska (2013-03-15 09:39:23)

... w przyszłym roku wybory samorządowe mamy dość poprzednika i obecnego to może zamiast się zastanawiać który wygra, wybierzmy innego który nie jest w tym całym ukladzie. Dajcie jakieś propozycje!!!

-do busko (2013-03-15 09:15:02)

Nie słuchałeś baranie sesji? Koszt kibla Sikorki to 460 tyś. a Wąsa 250 tyś. Ale jaja. Jeden lepszy od drugiego.

-do ob (2013-03-15 07:21:14)

Jestem przerażony.Byłoby ku... aż tak źle. Czy to prawda czy piszesz bzdury?

-vvv (2013-03-14 20:13:49)

poprzednika Sikory, sztywniaka wąsowicza popierają tylko dawny kurdupel z bsck obecnie w Kijach załatwia sprawy,oraz knajpiarz (budowlaniec zbrojarz po zsz)
oraz pewien marny redaktorek z upadłych gazetek które non stop drukowały maskę wąsowicza za miejską kasę a drukowaną w drukarni zbrojarza.

-busko (2013-03-14 19:50:10)

kibelek Sikory kosztował prawie połowę kasy KIBLA BUBLA sztywniaka wąsowicza czyli dużo mniej.a więc miłego opróżniania
nawet między betonami wąsowicza na Bycoku tak jak to się dzieje obecnie

- (2013-03-14 17:11:38)

A kto pozwolił na sprzedaż artykułów spożywczych w nowym kiblu?

-chłop (2013-03-14 15:20:27)

Tych naszych radnych-bezradnych to bym zapakował w cięzarowke i wywiózl na syberię,jak im mózg trochę stężeje to może coś wymyślą co tak najbardziej jest potrzebne miastu ,żeby zatrzymać mlodych ,żeby mialy gdzie mieszkać i gdzie pracować bo niedlugo to zostaną sami emeryci i nieudacznicy.Ta rada to nie ma zielonego pojęcia,,siedza pierdza i biora kase a przy okazji zalatwiaja swoje i bliskich sprawy ,bo przeciez znajomi i rodzina ich tam wepchnęła na stanowiska!

- (2013-03-14 15:12:56)

A czemu na bycoku między tymi betonowymi zaporami powkladane sa jakies podkłady drewniane,czy to ta rewitalizacja bo niemogę sie nigdzie jej zobaczyć!

-ob (2013-03-14 14:53:56)

Ale Pani Przewodnicząca na urlopie ? Oczywiście?!!!
Miesięczny czynsz za 51 zl, chetnie się tam wprowadzę, zapłacę za wodę,światło i inne a jeszcze zarobie to i tak taniej niż moje mieszkanko w bloku hihihih.
Pomysł dla gminy - budujcie KIBLE SOCJALNE!!!

<< poprzednie 15

Nasz patronat

Data: 2026-06-27, godz:

Międzynarodowy Festiwal Muzyczny im. Krystyny Jamroz w Busku-Zdroju

Buskie Samorządowe Centrum Kultury zaprasza na XXXII Międzynarodowy Festiwal Muzyczny im. Krystyny Jamroz, który odbędzie się w dniach od 27 czerwca do 5 lipca w Busku-Zdroju. Wydarzenie od lat przyciąga miłośników muzyki klasycznej i stanowi jedno z najważniejszych wydarzeń kulturalnych w regionie. Sprawdźcie program tegorocznego festiwalu.



Wróć do góry