swietokrzyskie.info

Czwartek, 25 czerwca 2026, Do końca roku 189 dni Imieniny: Łucji, Witolda, Wilhelma

Wiadomosci

XXVI sesja Rady Miejskiej - retransmisja w Ponidzie.TV

Dodane: Kasia Data: 2013-03-15 05:36:47 (czytane: 22805)  Wersja do druku

Zapraszamy do oglądania retransmisji XXVI Sesji Rady Miejskiej w Busku-Zdroju, która odbyła się 14 marca 2013 r. w sali konferencyjnej Urzędu Miasta i Gminy w Busku-Zdroju. Retransmisję można obejrzeć dziś (16 marca) o godz. 10.00 i 16.00.

 busko_herb.jpg

 

Proponowany porządek XXVI sesji Rady Miejskiej w Busku-Zdroju.

Sesja XXVI - projekty uchwał Rady Miejskiej.

Transmisja audio sesji Rady Miejskiej

 

Posiedzenie Rady Miejskiej retransmitowane będzie w naszej Telewizji Internetowej:

 

ponidzieTVlogo5_200.png
KLIKNIJ I OGLĄDAJ!!!

 Godziny retransmisji:  16 marca 2013r., - godz.  10.00, 16.00


Zapraszamy również do dyskusji na czacie: czat.tbu.pl

 



 

  • Wiadomości z regionu
  • Aktualności
  • Sport
  • Kultura, rozrywka
  • Polityka

Uwaga: Redakcja nie ponosi odpowiedzialności za treść komentarzy.

  Komentarze (59)
     

- (2013-03-11 20:54:28)

o radnych z Buska szczególnie tych z psl, kto pracuje w krusie? agencji restrukturyzacji? urzędzie pracy?urzędzie miasta synowie córki kuzyni tych osób nikt więcej

- (2013-03-11 20:51:57)

Np radny Szarliński: pobiera emeryturę, jest radnym i jeszcze pracował do niedawna (być może jeszcze pracuje) w zespole szkół informatycznych. I ponoć jeszcze w radzie nadzorczej gdzieś go wepchnęli

- (2013-03-11 20:45:53)

O których radnych mówisz ?

-Grunge'u (2013-03-11 18:44:34)

Jak przechodzę mickiewką koło urzędów to mnie na pawia zbiera

- (2013-03-11 17:39:15)

są radnym pracują na etacie i zasiadają w radach nadzorczych to tak jak 3 etaty

- (2013-03-11 17:30:53)

którzy radni pracują na trzy etaty ? podaj nazwiska

--do Dragon (2013-03-11 17:09:58)

Po Twojej wypowiedzi można sądzić, że reprezentujesz hołotę. Ciekawe czy gdzieś pracujesz czy tylko twoim zajęciem jest znaleźć naiwnego żeby Ci postawił?

- (2013-03-11 16:54:52)

Radni pracują na 3 etaty a młodzi nie mają pracy więc są za granicą tylko ciekawe kto zarobi na emerytury?

-tyle w temacie (2013-03-11 16:27:25)

Kolarz to już dawno powinien uprawiac rolę w Broninie a nie piastowac wysokie stanowisko w mieście.Kto pracuje w starostwie?Ciotki ,cioteczki,kuzyni,kuzynki,tam nie ma pracownika który bez żadnej pretekcji objął stanowisko.Kupa niekompetentnych ludzi po byle jakich studiach które robił w oszalamiającym tempie1

-do Dragon (2013-03-11 15:23:51)

Puknij się pacanie w łeb. Kogo mamy tu wybrać. Kto mógł to stąd uciekł, zostali ludzie twojego pokroju, a od nich wole trzymać się daleko.

-DRAGON (2013-03-11 14:54:27)

Najwyższy czas moi drodzy zmienić coś w mieście. Hołotę należy pogonić z miasta i pokazać jej miejce w szeregu. Nadejdzie kiedyś dzień wyborów i chwila prawdy dla świń przy korycie. To już koniec miłośników buska i chłopków z koniczynką w klapie i gospodarnych inaczej. Do boju Busczanie, nie macie nic do stracenia, bo już dawno nie identyfikujecie się z bezradnością i głupotą buskich urzędasów fundujących Wam bezsens, marazm i tułaczkę do nikąd.

-DRAGON (2013-03-11 14:50:15)

Najwyższy czas moi drodzy zmienić coś w mieście. Hołotę należy pogonić z miasta i pokazać jej miejce w szeregu. Nadejdzie kiedyś dzień wyborów i chwila prawdy dla świń przy korycie. To już koniec miłośników buska i chłopków z koniczynką w klapie i gospodarnych inaczej. Do boju Buszczanie, nie macie nic do stracenia, bo już dawno nie identyfikujecie się z bezradnością i głupotą buskich urzędasów fundujących Wam bezsens, marazm i tułaczkę do nikąd.

-ob (2013-03-11 14:39:11)

Drodzy mieszkańcy zachęcam do przeczytania artykułu o buskim szpitalu i jego wladzach na stronie www.echodnia.eu w zakladce busko-zdrój. Pan starosta nagrodził dyrektora szpitala (10 tyś zl) za utworzenie oddziału geriatrycznego a dziś oddział już jest zamknięty.
a dyrektora zafundowali nam panowie Kolarz i Jarubas z PSL-u. Pan marszałek zgnoil już szpitalik dziecięcy w Kielcach teraz szpital w Busku ...pytanie kiedy upadnie uzdrowisko.???

-polak (2013-03-11 13:42:15)

lemingi zapomniły o jeszcze dwóch punktach a więc w sprawie podniesienia podatków wszystkim i na wszystko oraz w sprawie podniesienia pensji ale tylko sobie tym co przy korycie

<< poprzednie 15

Nasz patronat

Data: 2026-06-27, godz:

Międzynarodowy Festiwal Muzyczny im. Krystyny Jamroz w Busku-Zdroju

Buskie Samorządowe Centrum Kultury zaprasza na XXXII Międzynarodowy Festiwal Muzyczny im. Krystyny Jamroz, który odbędzie się w dniach od 27 czerwca do 5 lipca w Busku-Zdroju. Wydarzenie od lat przyciąga miłośników muzyki klasycznej i stanowi jedno z najważniejszych wydarzeń kulturalnych w regionie. Sprawdźcie program tegorocznego festiwalu.



Wróć do góry