swietokrzyskie.info

Czwartek, 25 czerwca 2026, Do końca roku 189 dni Imieniny: Łucji, Witolda, Wilhelma

Wiadomosci

Kazimierza: Marsz w obronie Telewizji Trwam

Dodane: Agnieszka Data: 2013-02-15 14:28:01 (czytane: 24068)  Wersja do druku

W niedzielę 17.02 w Kazimierzy Wielkiej Marsz w obronie mediów katolickich W 1' Niedzielę Wielkiego Postu, 17 lutego 2013 r. w Kazimierzy Wielkiej odbędzie się marsz w obronie Telewizji Trwam i wolnych mediów w Polsce.

O godz. 12.00 w kościele Podwyższenia Krzyża Świętego w Kazimierzy Wielkiej zostanie odprawiona Msza św. w intencji katolickich mediów. Eucharystii przewodniczyć będzie i Słowo Boże wygłosi delegat Biskupa Kieleckiego ks. prałat dr Andrzej Kaszycki, Kanclerz Kurii Diecezjalnej w Kielcach.

Po Mszy św. rozpocznie się marsz ulicami Kazimierzy Wielkiej, który zakończy się na placu przed kościołem Miłosierdzia Bożego. Organizatorzy serdecznie zapraszają.

 marsz_tvtrwam001.jpg

Buska Rodzina Radia Maryja i buski Klub Gazety Polskiej, by powtórnie zamanifestować swoje stanowisko w kwestii wolności mediów i przyznania miejsca TV Trwam na pierwszym multipleksie, organizują w niedzielę o godzinie 11:00 z ul. Poprzecznej wspólny wyjazd do Kazimierzy Wielkiej. Zbiórka przy pawilonie Rossman. Do wzięcia w nim udziału serdecznie zapraszają wszystkich, którym sprawy te nie są obojętne.

Organizatorzy wynajmują autobus i proszą zainteresowanych wspólnym wyjazdem o możliwie jak najszybsze zgłaszanie się nań u koordynatora wyjazdu, pani Haliny, pod numerami 536 650 636, by dopasować pojazd.

Czytaj również artykuł: 'Nie oddamy wam Telewizji Trwam' - marsz w obronie TV Trwam w Busku-Zdroju (foto/video)

  • Wiadomości z regionu
  • Aktualności
  • Sport
  • Kultura, rozrywka
  • Polityka

Uwaga: Redakcja nie ponosi odpowiedzialności za treść komentarzy.

  Komentarze (81)
     

-i tak bedzie to koniec paliglupa (2013-02-18 11:59:38 - IP: ***209.155.157)

mam nadzieje ze przekrety milionowe palikociarstwa zostana w koncu rozliczone ten cwaniak wyprowadzil do rajow podatkowych ponad 100 milionow oszukal fiskusa a to znaczy ze okradl nas wszystkich za zgoda i blogoslawienstwem po parti oszustow aferzystow

-Mop (2013-02-18 11:18:35 - IP: ***113.216.61)

Bylem w Solcu na basenach mineralnych i wiecie kogo widziałem Dodę z Leonardo di Caprio! Wiecie za czyje pieniążki? Za wasze czytelnicy kolorowych gazetek i oglądacze tfuvn i PO'lsa

Mieli niemodne kąpielówki chyba wciąż za mało kupujecie i oglądacie.

-wybieram mniejsze zło (2013-02-18 11:02:29 - IP: ***39.170.82)

z dwojga złego wybieram telewizje trwam niż obłude oligarchów z polsatu czy tvn lub innych żydoogłupiaczy promujących zboczeńców po to by skłócać normalnie żyjących ludzi i co najważniejsze rydzyk narobił mniaj strat on mniej ukradł niż ten układ mafijny co rządzi polską

-Bob (2013-02-18 10:02:18 - IP: ***60.255.41)

Bylem na nartach i wiecie kogo widziałem? Ksiezulka z babeczka i dwójka dzieciaków.

Wiecie za czyje pieniążki? Za wasze z tacy ciemna maso.

Miał kilkuletni sprzęt, więc wciąż za mało dajecie.

-wybawiciel (2013-02-18 09:25:26 - IP: ***26.189.143)

Banda czarnych prymitywów i mafia jednego pedała w sutannie!!!!!!!!!!!

-jack (2013-02-18 08:39:44 - IP: ***109.148.156)

ta telewizja i pochody w których biora udział ci ludzie to fanatycy nieuda się im to wezma się za podkładanie materjalow wybuchowych i to jest nowy terroryzm pod szyldem radjo maryja ludzie aby nie było zapuzno

-RUCH PALIKOTA TO ZACOFANIE I CIEMNOTA (2013-02-18 00:28:54 - IP: ***209.155.65)

TAM DOPIERO JEST ŚREDNIOWIECZE Z ICH ZACOFANYMI POGLĄDAMI JEGO SŁUCHAJĄ WYŁĄCZNIE JAKIEŚ NIEDOROZWOJE HAHAHAHAHA NIE POTRAFIĄCE SAMODZIELNIE MYŚLEĆ I POWIEM ŻE ON Z TEGO ŻYJE Z OGŁUPIANIA KRETYNÓW TAKICH JAK TY FRAJERZE HEHEHEHE HIHIHIHHI TYLKO IDIOTA GŁOSUJE NA KRETYNA PALIKOTA ŁŁĘĘĘĘĘĘĘĘĘĘĘĘĘĘĘ

-RP (2013-02-17 23:39:41 - IP: ***63.173.29)

kACZOR nie może być prezydentem bo to obłuda i cham tylko PALIKOT tylko RUCH PALIKOTA

-do baranka co twierdzi że to pis skłóca polaków (2013-02-17 22:24:40 - IP: ***30.93.94)

pis popiera kościół a nie księży pedofilów to wy platforma i palikociarstwo-gówniarstwo chcecie zalegalizować zboków a potem oczywiście cichaczem pedofilów cwaniaku tempy to wy wmówiliście że całe zło to Kaczyński i Pis wasz guru ryży zrobił to po to by złodzieje mogli sobie dalej kraść a aferzyści chodzili spokojnie na wolności bo jak rządził Pis to ich ścigał ale co taki psychol jak ty który nie potrafi logicznie myśleć rozumie ty wiesz matole tylko to co ci palant palikot wmówi lub kołki z Po !!!!!!!!!!!!!!

-byłem i widziałem (2013-02-17 18:01:14 - IP: ***41.176.170)

Na Mszę w intencji katolickich mediów przyszło full ludzi, ledwo mieścili się w kościele! W marszu o wolność w mediach poszło ponad 200 osób! Okazuje się, że Kazimierza Wielka nie jest taka zielona jak twierdzi PSL!

-odp do wszyscy oprócz piss (2013-02-17 15:32:45 - IP: ***.212.230.134)

jeśli ktoś skłóca polaków to właśnie pis to oni popierają pedofilje stojąc murem za kościołem gdzie pedofilów jest tam masa to oni popierają pedałów którzy kryją się pod czarnymi sukienkami to oni bronią interesów rydzyka dla którego radio ma ryja a tv trwam to biznes nie mający nic wspólnego z katolickimi mediami tv rydzyka i PISU TO sposób by dotrzeć do ludzi najglupszych bo głupim najłatwiej manipulować próba przejęcia władzy przez pis to sposób by oczyścić prezesa który jest winny śmierci pasażerów i załogi tupcia bo to on kazał bratu by ten wydał rozkaz lądowania kaczyński to morderca który z zimna krwią pozbawił życie brata i niewinnych ludzi dla próby przejęcia władzy

-odp do wszyscy oprócz piss (2013-02-17 15:32:18 - IP: ***.212.230.134)

jeśli ktoś skłóca polaków to właśnie pis to oni popierają pedofilje stojąc murem za kościołem gdzie pedofilów jest tam masa to oni popierają pedałów którzy kryją się pod czarnymi sukienkami to oni bronią interesów rydzyka dla którego radio ma ryja a tv trwam to biznes nie mający nic wspólnego z katolickimi mediami tv rydzyka i PISU TO sposób by dotrzeć do ludzi najglupszych bo głupim najłatwiej manipulować próba przejęcia władzy przez pis to sposób by oczyścić prezesa który jest winny śmierci pasażerów i załogi tupcia bo to on kazał bratu by ten wydał rozkaz lądowania kaczyński to morderca który z zimna krwią pozbawił życie brata i niewinnych ludzi dla próby przejęcia władzy

-odp do wszyscy oprócz piss (2013-02-17 15:31:35 - IP: ***.212.230.134)

jeśli ktoś skłóca polaków to właśnie pis to oni popierają pedofilje stojąc murem za kościołem gdzie pedofilów jest tam masa to oni popierają pedałów którzy kryją się pod czarnymi sukienkami to oni bronią interesów rydzyka dla którego radio ma ryja a tv trwam to biznes nie mający nic wspólnego z katolickimi mediami tv rydzyka i PISU TO sposób by dotrzeć do ludzi najglupszych bo głupim najłatwiej manipulować próba przejęcia władzy przez pis to sposób by oczyścić prezesa który jest winny śmierci pasażerów i załogi tupcia bo to on kazał bratu by ten wydał rozkaz lądowania kaczyński to morderca który z zimna krwią pozbawił życie brata i niewinnych ludzi dla próby przejęcia władzy

--wieczorówka vel krzakodajka. (2013-02-17 12:27:12 - IP: ***48.67.191)

Jakie sprytne zdjęcie. Klękajta Narody.Jakoby czoło pochodu 1 majowego.Za tym czołem pusta pustka.Mani..pulacja?.Maryśka czy chodzi o ta zetempiczkę czy tą od Pietrka z Galusowa- odpowiedzcie bo usycham z niewiedzy.

-mam nadzieje że przyjdzie dużo ludzi (2013-02-17 11:42:40 - IP: ***30.91.82)

pokażą co myślą o tym rządzie oszustów złodzieii i ogłupiaczy narodu

<< poprzednie 15

Nasz patronat

Data: 2026-06-27, godz:

Międzynarodowy Festiwal Muzyczny im. Krystyny Jamroz w Busku-Zdroju

Buskie Samorządowe Centrum Kultury zaprasza na XXXII Międzynarodowy Festiwal Muzyczny im. Krystyny Jamroz, który odbędzie się w dniach od 27 czerwca do 5 lipca w Busku-Zdroju. Wydarzenie od lat przyciąga miłośników muzyki klasycznej i stanowi jedno z najważniejszych wydarzeń kulturalnych w regionie. Sprawdźcie program tegorocznego festiwalu.




Wróć do góry