swietokrzyskie.info


Czwartek, 25 czerwca 2026, Do końca roku 189 dni Imieniny: Łucji, Witolda, Wilhelma

Wiadomosci

Kazimierza: Marsz w obronie Telewizji Trwam

Dodane: Agnieszka Data: 2013-02-15 14:28:01 (czytane: 24070)  Wersja do druku

W niedzielę 17.02 w Kazimierzy Wielkiej Marsz w obronie mediów katolickich W 1' Niedzielę Wielkiego Postu, 17 lutego 2013 r. w Kazimierzy Wielkiej odbędzie się marsz w obronie Telewizji Trwam i wolnych mediów w Polsce.

O godz. 12.00 w kościele Podwyższenia Krzyża Świętego w Kazimierzy Wielkiej zostanie odprawiona Msza św. w intencji katolickich mediów. Eucharystii przewodniczyć będzie i Słowo Boże wygłosi delegat Biskupa Kieleckiego ks. prałat dr Andrzej Kaszycki, Kanclerz Kurii Diecezjalnej w Kielcach.

Po Mszy św. rozpocznie się marsz ulicami Kazimierzy Wielkiej, który zakończy się na placu przed kościołem Miłosierdzia Bożego. Organizatorzy serdecznie zapraszają.

 marsz_tvtrwam001.jpg

Buska Rodzina Radia Maryja i buski Klub Gazety Polskiej, by powtórnie zamanifestować swoje stanowisko w kwestii wolności mediów i przyznania miejsca TV Trwam na pierwszym multipleksie, organizują w niedzielę o godzinie 11:00 z ul. Poprzecznej wspólny wyjazd do Kazimierzy Wielkiej. Zbiórka przy pawilonie Rossman. Do wzięcia w nim udziału serdecznie zapraszają wszystkich, którym sprawy te nie są obojętne.

Organizatorzy wynajmują autobus i proszą zainteresowanych wspólnym wyjazdem o możliwie jak najszybsze zgłaszanie się nań u koordynatora wyjazdu, pani Haliny, pod numerami 536 650 636, by dopasować pojazd.

Czytaj również artykuł: 'Nie oddamy wam Telewizji Trwam' - marsz w obronie TV Trwam w Busku-Zdroju (foto/video)

  • Wiadomości z regionu
  • Aktualności
  • Sport
  • Kultura, rozrywka
  • Polityka

Uwaga: Redakcja nie ponosi odpowiedzialności za treść komentarzy.

  Komentarze (81)
     

-jeżeli nadzieja na jeszcze większe bagno to tylko......palikot (2013-02-20 23:03:55 - IP: ***30.123.30)

o niskim poziomie inteligencji paligłupa świadczy ........jego niskie POparcie nie przekracza nawet progu wyborczego

-jeżeli nadzieja... (2013-02-20 12:35:27 - IP: ***.47.85.227)

... to tylko Palikot!

-jarek (2013-02-19 21:14:44 - IP: ***30.109.160)

paligłup i PO narobili gnojówy i teraz wszyscy będziemy PO nich sprzątac

-RiP JANUSZA PALIKOTA po angielsku zmarły (2013-02-19 21:04:24 - IP: ***30.109.160)

i mam nadzieje że tak będzie mam dość tego wymoczka i sprzedawczyka

-rp (2013-02-19 15:29:12 - IP: ***63.183.88)

jarek z antkiem powinni sie skierować na badania psychiatryczne jarek to stary kawaler a antek to popieprzony staruch

-Romeo (2013-02-19 12:29:23 - IP: ***48.127.210)

Cy ta telewizja Trwam iradio prowadza po 24;00 program erotyczny?

-do ruch palokota to zacofanie i ciemnota (2013-02-19 10:14:36 - IP: ***209.144.51)

masz racje to co proponuje palikot te malzenstwa dwoch pedziow to jest dopiero zacofanie sredniowieczne zeby samiec samca jak jakies zwierzeta i do tego dzikie a jeszcze zeby ludzie byli glupsi to ich otumanic markotykami by latwiej kierowac ciemnogrodem

-Ruch Palikota (2013-02-19 00:24:28 - IP: ***30.111.93)

Faktycznie to co napisał poprzednik o Palikocie i rządzących to całkowita prawda dlatego ODRADZAMY GŁOSOWANIE NA TYCH TYPÓW jak mówił Palikot STOP OBŁUDZIE a ja dodam że zwłaszcza PO i POlikotów

-Palikot to obłuda i cham oraz ciemnogród (2013-02-18 23:35:37 - IP: ***209.141.229)

Palikot nie może być prezydentem ani premierem bo to obłudziarz ogłupiacz cham pieniacz oraz totalny prostak ani jego przełożony tfusk to taki sam obłudziarz ogłupiacz cham i pieniacz oni się nadają co najwyżej na podwórko a nie na salony

-Rp (2013-02-18 20:48:08 - IP: ***63.189.214)

Smoleńsk zakazany na stadionach

-Ruch Palikota anty ITI (2013-02-18 20:45:49 - IP: ***63.189.214)

Tusk ty matole,Kaczor ty pedale tylko Palikot

-Kazik (2013-02-18 12:55:19 - IP: ***76.196.186)

Kazimierza Wielka dziękuje również delegacji z Chmielnika Polskiego za udział w niedzielnej Mszy Świętej i w Marszu w obronie katolickich mediów i wolności w mediach!
Alleluja i do przodu!

-Kazik (2013-02-18 12:50:39 - IP: ***76.196.186)

Kazimierza Wielka dziękuje delegacji z Pińczowa za udział w niedzielnej Mszy Świętej i w Marszu w obronie katolickich mediów i wolności w mediach!
Alleluja i do przodu!

-Tusk = anty Midas? (2013-02-18 12:32:12 - IP: ***113.216.61)

Mityczny Midas czego dotknął, to zamieniało się w złoto - oj przydałby się nam teraz taki przywódca!
A u nas rządzi PO i Tusk, którzy moim zdaniem, za co się nie wezmą - czy to Euro2012, czy autostrady, kolej, LOT, lotnisko w Modlinie, szkolnictwo, wojsko, szpitale, TVP, stocznie, kopalnie, porty, itditp, to zamieniają to w ''gruz i popiół''.

-POństwaowe TVP się wali choć wspierane abonamentem a TVRydzyk kwitnie i rozwija się - jak to jest? (2013-02-18 12:26:44 - IP: ***113.216.61)

Media dziś donoszą, że TVP, od 2011 pod rządami naszego ziomala spod Chęcin, Julka Brązowego Brauna ma dziś grubo ponad 200 mln zł straty i brak pomysłów, jak ratować spółkę.

Julek Brązowy Braun w PRLu był dziennikarzem PZPRowskiego Echa Dnia,po 81 chwilowo 'internowany', potem przez 6 lat przygarnięty z litości pzrez kościół, pisał w Niedzieli. Po 89 szybko obrósł w piórka i wskoczył w szeregi Unii Demokratycznej, ramię w ramię z innymi 'oPOzycjonistami', którymi za Jaruzela opiekował się kościół:Mazowieckim, Michnikiem, Kuroniem, Geremkiem i innymi.

Czy prezes Braun TVP zapłaci stanowiskiem?
Jak to jest że państwowy gigant, zasilany podatkiem z abonamentu, cieszący się POparciem rządzących plajtuje, a TV i radio ojca dyrektora kwitnie i szybko się rozwija?
Czyżby Rydzyk miał być kandydatem z Polski do ekonomicznego Nobla?

Nasz patronat

Data: 2026-06-27, godz:

Międzynarodowy Festiwal Muzyczny im. Krystyny Jamroz w Busku-Zdroju

Buskie Samorządowe Centrum Kultury zaprasza na XXXII Międzynarodowy Festiwal Muzyczny im. Krystyny Jamroz, który odbędzie się w dniach od 27 czerwca do 5 lipca w Busku-Zdroju. Wydarzenie od lat przyciąga miłośników muzyki klasycznej i stanowi jedno z najważniejszych wydarzeń kulturalnych w regionie. Sprawdźcie program tegorocznego festiwalu.



Wróć do góry