swietokrzyskie.info

Czwartek, 25 czerwca 2026, Do końca roku 189 dni Imieniny: Łucji, Witolda, Wilhelma

Wiadomosci

XXIV Sesja Rady Miejskiej - transmisja w Ponidzie.TV

Dodane: Agnieszka Data: 2013-01-31 09:13:20 (czytane: 21916)  Wersja do druku

Przewodniczący Rady Miejskiej zwołuje XXIV Sesję Rady Miejskiej w Busku-Zdroju na dzień 31 stycznia 2013 r. o godz. 10:00 w sali konferencyjnej Urzędu Miasta i Gminy w Busku-Zdroju, ul. Mickiewicza 10.

Proponowany porządek XXIV sesji Rady Miejskiej w Busku-Zdroju.

Sesja XXIV - projekty uchwał Rady Miejskiej.

Transmisja audio Sesji Rady Miejskiej na żywo w internecie.

 

 

Posiedzenie Rady Miejskiej transmitowane będzie w naszej Telewizji Internetowej:



ponidzieTVlogo5_200.png
KLIKNIJ I OGLĄDAJ!!!

 
Zapraszamy również do dyskusji na czacie: czat.tbu.pl


 

 

 

  • Wiadomości z regionu
  • Aktualności
  • Sport
  • Kultura, rozrywka
  • Polityka

Uwaga: Redakcja nie ponosi odpowiedzialności za treść komentarzy.

  Komentarze (50)
     

-mieszkaniec (2013-01-31 18:55:29)

do xxx z szacunkiem a może zrobimy listę i pozwiemy pana Wąsowicza do odpowiedzialności z oskarżenia publicznego wystarczy piętnaście podpisów.
Może wtedy jak będzie pozew publiczny coś
więcej wyjdzie na jaw wyjdą sprawy przetargów remontowych wydawniczych organizacji"kulturalnych" przez BSCK Busko po ściągnięciu jakichś zespołów posiłkowali się u Pana Piątka, kolegi Wąsowicza, Żądły, Boryckiego i obecnych przydupników

-xxx (2013-01-31 16:53:46)

O widzę że zaczęła się nagonka na Wąsowicza. Nowy Burmistrz sobie nie radzi to teraz wszystko jest wina poprzednika. Ależ Panie Waldku szedł Pan do wyborów z pomysłami, planami miało być tak PIĘKNIE. Wszystko mógł PAN zmienić no ale ...
PS. Ciekawe czy Admin będzie usuwał wpisy na temat BYŁEGO?

- (2013-01-31 15:14:41)

ta nieszczesna transmija to była czy nie ?????próbowałem kilka razy i jakies reklamy były

-Do mmmm (2013-01-31 13:53:41)

w Polsce pracowałem w dwóch epokach przed i po 89 roku...dzieci jeździły na kolonie....soboty miałem wolne...pracowałem tylko ja i byłem wstanie utrzymać całą rodzinę a teraz? a teraz pracuje w niemczech w kraju który chciał Polaków wymordować i aż głupio to przyznać ale obywatelstwo Niemieckie przyjmę z radością bo zapewni mi stabilizacje czego u nas poprostu nie ma.

-ludzie!!! (2013-01-31 13:05:40)

co wy bredzicie, jest zima musi byc snieg!! tak jest na calym swiecie i nikt nie mydli ludziom oczu odsniezaniem, bo ludzie zajmuja sie powazniejszymi sprawami, a tu tylko sracze i odsniezanie, po prostu gorsza ciemnota niz za komuny, bo wtedy przynajmniej dostrzegaliscie wroga, az w koncu doszlo do zmian, a teraz nie widze szans na jakakolwiek poprawe, przy takim poziomie dyskusji.

- (2013-01-31 11:56:27)

bardzo ciekawe ogłoszenie na stronie bip-u urzędu miasta.
Gmina sprzeda kibel który znajduje się na rynku. ten sam który Pan Wąsowicz zakupił za 300.000 zł.
Nie mam pretensii o Sikory ale w stosunku do Wąsowicza cisną mi się na usta słowa za które słono mółbym zapłacić. Zresztą uważam że tak samo winny jest naczelnik wydziału architektury Pan Tracz . Ten sracz wogóle nie pasuje do charakteru tego rynku.

-mieszkaniec (2013-01-31 11:51:39)

panie burmistrzu czy zajmie się Pan sprawą zmarnotrawionych pieniędzy na zniszczenie Byczej Góry(komu to było potrzebne)Za te pieniądze można by było zrobić tyle dobrego dla ludzi chorych i samotnych.Dlaczego Pan jeszcze nie sprawdza przetargów wykonanych przez Wąsowicza, drukowania wątpliwej gazetki pokazującej non stop wątpliwej urody fałszywego tegoż pana burmistrza,pana Żądło i jego kolesia Piątka który w jakiś tam dziwny sposób wygrał przetarg na restauracje w Domu Kultury Drukowanie tej wątpliwej gazetki (red.Borycki)za pieniądze podatnika,która na każdej stronie umieszczała zdjęcia Wąsowicza.Ta gazetka była drukowana w drukarni UWAGA Pana Piątka. to nie dziw że coraz głośniej się mówi o byłym układzie pod hasłem Busko w rozkwicie.Panie burmistrzu czy Pan się czegoś boi.dlaczego Pan tego nie rusza.za chwile będą wybory.Czy chce Pan powrotu poprzedniej kliki(układu Piątka Żądły) itd.Dziś też sporo Pana pracowników korzysta z dobrodziejstwa pana Piątka w jego knajpach

-spacerowicz (2013-01-31 11:47:45)

cytuję: po za tym zastanów się co piszesz kto teraz miałby to robić i za jakie pieniądze.Za złotówki przewidziane w budżecie na każdą zimę .Bo widzisz wyobraźnia podpowiada że dobry gospodarz przewiduje że zimą spadnie śnieg którego trzeba usunąć . I nie piernicz o fundacji Helsińskiej tylko pomyśl sam nim walniesz głupoty w necie To cię nie zastanowiło np: Ile kasy poszło w błoto podczas tzw rewitalizacji miasta?? te słynne układanie i zrywanie dywaników asfaltowych i kostki brukowej po kilka razy (Kopernika, Stary dworzec PKS itd itd) na terenie miasta TU JEST POTRZEBNY GOSPODARZ KTÓRY PLANUJE PRZEWIDUJE I CHRONI NASZE MIENIE PRZED CWANIACTWEM I OBŁUDĄ

-MMMMM (2013-01-31 10:57:08)

do bezrobotnego z tytułem magistra ,magistrem teraz jest co drugi człowiek więc to nic wielkiego ,a jeśli chodzi o pracę za czasów komuny to nikt nie wybrzydzał tylko brał co mu zaproponowano i za jaką łacę nie pytał, a teraz pierwsze pytanie to ile będzi wynagrodzenia jaki minimum to magister dziękuje ,bp chce odrazu dużo zarabiać

-do: do spacerowicza (2013-01-31 10:13:19)

A ja potwierdzam słowa spacerowicza - tak było, miasto było odśnieżane sprawnie i na bieżąco przez ludzi z łopatami, 'motyczkami' na sztorc i miotłami. Gdy śnieg jest świeży wystarczy miotła brzozowa. Gdy udepczą go ludzie lub samochody, zmrozi się, to po kilku dniach i spychacz nie poradzi. Kłania się słynne 'lepiej zapobiegać niż leczyć'.A kto miałby to robić - spółki miejskie komuna'lka , zieleń i inne pęcznieją od pracowników 'biurowych' i 'fizycznych', którzy chyba są od utrzymania porządku w mieście.

- (2013-01-31 10:12:51)

z innej beczki
prosiłbym Burmistrza, Panią Przewodniczącą, Radnych do zajęcia się taką Spółką należącą do Gminy która nazywa się PHU LOTOS.
Przedewszystkim brakuje na BIP-ie jakichkolwiek informacji na temat tej spółki. Nie ma sprawozdania finansowego nic poprostu nic.
Jedynie co to jest oświadczenie mająkowe Pani prezes. Niechcę być złośliwy w stosunku do kobiety ale ona ma już 70 lat i ponad 5700 złoty pensji miesięcznie.
Panie Burmistrzu czy przypadkiem nie czas na zmiany.
Po za tym jaką działalnośc prowadzi Lotos z tego co widzę to mają tylko jedno stoisko spożywcze i te Panie które tam sprzedają tylko się męczą, a pan konserwator przeważnie podpiera blat na stoisku z komórkami.
Cała reszta jest wynajęta przez prywatne osoby. Więc po co nam taka spółka gminna która generuje tylko koszty. Przecież można wynająć całą powierzchnię i czerpać korzyści.
A tak to tylko koszty
ciekawe ile członkowie rady nadzorczej pobierają diet , chwila wogóle kto tam jest w radzie nadzorczej brak takiej informacji, następnie główna księgowa ciekawe ile zarabia i tak możnaby wymieniać.
Więc Panie Burmistrzu czas na działanie

-do spacerowicza (2013-01-31 09:32:16)

teraz ci co mogli by motyczkami grzebać w kostce brukowej wyjechali do angli i tam robia to samo ale za funty.
po za tym zastanów się co piszesz kto teraz miałby to robić i za jakie pieniądze.
naprzykład sądy mogłyby skazywać takich alkoholików co ich policja dogoniła na takie sprzątanie tylko czy zaraz nie wyskoczy fundacja helskinka albo jakaś inna co broni praw nie tych co trzeba że oni nie mogą bo są chorzy z przepicia
trochę wyobraźni by ci się przydało

-Bezrobotny (2013-01-31 09:21:53)

Za komuny to ja jeździłem na wakacje a teraz jestem mgr. bezrobotnym, rozgonić tą władzę i ich szydercze uśmieszki....

-spacerowicz (2013-01-28 13:06:19)

a jednak to prawda .Pytaj starszych mieszkańców a będziesz zaskoczony operatywnością w tamtych czasach .A co do komuny to ja ich nie gloryfikuję i nie mam zamiaru gloryfikować natomiast co do odśnieżania opisuje faktyczny stan tamtych czasów

-do spacerowicz (2013-01-28 10:22:52)

nie wierzę w to co piszesz. Za komuny nikt śniegu nie sprzatał. Nikt nie wywoził. Ciężkie miliony idą na zmianę myślenia o tamtych czasach a tu okazuje się ,że niektórzy wspominaja je zupelnie dobrze. Podatnik płaci na te rózne ipeeny, śmeny i okazuje się pieniądze w błoto?

<< poprzednie 15

Nasz patronat

Data: 2026-06-27, godz:

Międzynarodowy Festiwal Muzyczny im. Krystyny Jamroz w Busku-Zdroju

Buskie Samorządowe Centrum Kultury zaprasza na XXXII Międzynarodowy Festiwal Muzyczny im. Krystyny Jamroz, który odbędzie się w dniach od 27 czerwca do 5 lipca w Busku-Zdroju. Wydarzenie od lat przyciąga miłośników muzyki klasycznej i stanowi jedno z najważniejszych wydarzeń kulturalnych w regionie. Sprawdźcie program tegorocznego festiwalu.



Wróć do góry