swietokrzyskie.info

Czwartek, 25 czerwca 2026, Do końca roku 189 dni Imieniny: Łucji, Witolda, Wilhelma

Wiadomosci

XXIV Sesja Rady Miejskiej - transmisja w Ponidzie.TV

Dodane: Agnieszka Data: 2013-01-31 09:13:20 (czytane: 21918)  Wersja do druku

Przewodniczący Rady Miejskiej zwołuje XXIV Sesję Rady Miejskiej w Busku-Zdroju na dzień 31 stycznia 2013 r. o godz. 10:00 w sali konferencyjnej Urzędu Miasta i Gminy w Busku-Zdroju, ul. Mickiewicza 10.

Proponowany porządek XXIV sesji Rady Miejskiej w Busku-Zdroju.

Sesja XXIV - projekty uchwał Rady Miejskiej.

Transmisja audio Sesji Rady Miejskiej na żywo w internecie.

 

 

Posiedzenie Rady Miejskiej transmitowane będzie w naszej Telewizji Internetowej:



ponidzieTVlogo5_200.png
KLIKNIJ I OGLĄDAJ!!!

 
Zapraszamy również do dyskusji na czacie: czat.tbu.pl


 

 

 

  • Wiadomości z regionu
  • Aktualności
  • Sport
  • Kultura, rozrywka
  • Polityka

Uwaga: Redakcja nie ponosi odpowiedzialności za treść komentarzy.

  Komentarze (50)
     

-spacerowicz (2013-01-25 20:42:06)

dla czego w latach 60 -80 XX wieku Busko potrafiło uporać sie ze skutkami zimy ulice i miasto było na bieżąco odśnieżane a śnieg wywożono za miasto .Pracę te były wykonywane w większości ręcznie a skutek tego był taki że np al.Mickiewicza była praktycznie zawsze odkuta do gołego chodnika robiły to panie mając za narzędzie takie zwykłe proste motyczki którymi sprawnie to wszystko oczyściły .A teraz koparki spychy a w mieście śniegu po pas na chodnikach i ulicach. I tu rodzi się pytanie Czy tamta władza była mądrzejsza czy dzisiejsza głupsza?? Bo jak na Uzdrowisko gdzie w mieści i w parku ludzie własnymi nogami ubijają śnieg by można było się jakoś poruszać to raczej kpiny z mieszkańców i kuracjuszy ta nasza władza sobie robi.

-mmmmm (2013-01-25 07:24:51)

proponuję żeby karzdy mieszkaniec buska wziął łopatę i odśnieżył a nie oglądać się na innych

- (2013-01-24 15:58:31)

popieram wniosek przedmówcy. Jezeli nie umie się zarządzać, to do łopaty.

-gabi (2013-01-24 15:46:49)

no właśnie zamiast siedzieć w ciepłej salce ...może tak na ulice Buska wyjśc , łopaty w garść i za odśnieżanie śnieżku się wziąsść

-.. (2013-01-24 13:53:33)

Proponuję zająć się odśnieżeniem chodników w mieście.

<< poprzednie 15

Nasz patronat

Data: 2026-06-27, godz:

Międzynarodowy Festiwal Muzyczny im. Krystyny Jamroz w Busku-Zdroju

Buskie Samorządowe Centrum Kultury zaprasza na XXXII Międzynarodowy Festiwal Muzyczny im. Krystyny Jamroz, który odbędzie się w dniach od 27 czerwca do 5 lipca w Busku-Zdroju. Wydarzenie od lat przyciąga miłośników muzyki klasycznej i stanowi jedno z najważniejszych wydarzeń kulturalnych w regionie. Sprawdźcie program tegorocznego festiwalu.



Wróć do góry