swietokrzyskie.info

Czwartek, 25 czerwca 2026, Do końca roku 189 dni Imieniny: Łucji, Witolda, Wilhelma

Wiadomosci

XXIV Sesja Rady Miejskiej - transmisja w Ponidzie.TV

Dodane: Agnieszka Data: 2013-01-31 09:13:20 (czytane: 21915)  Wersja do druku

Przewodniczący Rady Miejskiej zwołuje XXIV Sesję Rady Miejskiej w Busku-Zdroju na dzień 31 stycznia 2013 r. o godz. 10:00 w sali konferencyjnej Urzędu Miasta i Gminy w Busku-Zdroju, ul. Mickiewicza 10.

Proponowany porządek XXIV sesji Rady Miejskiej w Busku-Zdroju.

Sesja XXIV - projekty uchwał Rady Miejskiej.

Transmisja audio Sesji Rady Miejskiej na żywo w internecie.

 

 

Posiedzenie Rady Miejskiej transmitowane będzie w naszej Telewizji Internetowej:



ponidzieTVlogo5_200.png
KLIKNIJ I OGLĄDAJ!!!

 
Zapraszamy również do dyskusji na czacie: czat.tbu.pl


 

 

 

  • Wiadomości z regionu
  • Aktualności
  • Sport
  • Kultura, rozrywka
  • Polityka

Uwaga: Redakcja nie ponosi odpowiedzialności za treść komentarzy.

  Komentarze (50)
     

- (2013-02-02 15:53:54)

Jak myślicie, czy możliwe jest stworzenie strony internetowej gdzie mieszkańcy będą mogli zadawać pytania władzy? I oczywiście by władza nam odpowiadała? Bo jak na razie to pozamykali się w pokojach służbowych a jak już z nich wychodzą to najczęściej na spotkania między swoimi np jak ostatnio w buskiej straży

-mieszkaniec (2013-02-02 14:50:15)

facet o czym ty mówisz dobre pieniądze to miał u Piątka on się z nich nie rozliczał.człowieku gdzie się żywili pseudo artyści zamawiani przez żądło...
otóż żywili się i spali u piątka żądło grał u piątka na sprzęcie bsck za to był wyszynk u piątka a kwestja rozliczeń to nie moja sprawa. co pan na to panie prokuratorze M.przecież wiadomo o co chodzi jak nie wiadomo o co chodzi. czy to była klika czy dalej jest.odpowiedz.proszę

-?? (2013-02-02 10:36:22)

może dlatego że nie ma z kim pracować coś w tym jest bo jak wierzyć wiewiórką to w KZC ,,Ponidzie'' też wstawił na prezesa osobnika z wyrokami który załatwił pracę dla klesi a potem sam w 3-ce wyleciał za karalność i jak tu nie szukać zbieżności ??

-może dlatego że nie ma z kim pracować (2013-02-02 10:05:05)

ludzie odchodzą ze stanowisk, może nie wszystko za wszelką cenę,a o Sikorze już w PSS mówili że to furiat i egocentryk i że nie da się z nim współpracować.

-do poprzednika (2013-02-01 22:03:32)

Były naczelnik, prawa ręka kandydata (aktualnego) burmistrza zrezygnował z bardzo dobrze płatnej i nieodpowiedzialnej pracy! Dziwne? Jednak przwdziwe w czasach dużego bezrobocia. P.o. dyrektora Domu Kultury zrezygnował z funkcji!Dziwne? Poprzednik zwolniony ze względu na źle układającą się współpracę. "z ludźmi, dla ludzi" czy wam to coś mówi?

- (2013-02-01 20:45:35)

a tak z innej beczki: czy ktoś wie czemu w urzedzie miasta zmienił sie naczelnik promocji?

-mieszkaniec (2013-02-01 14:44:27)

tak zbliża się wiosna pan sikora powie że udało się przetrwać zimę.wyrzucone pieniądze na rewitalizacje też prawda, a teraz poczekaj szanowny mieszkańcu Buska, niech wyschną te deseczki na Mickiewicza które jakiś mądry projektant zaprojektował za czasów Wąsowicza a Wąsowicz się na to zgodził. według mnie buska młodzież potrafi wiele i jak te deseczki wyschną oby nie zrobiły się fajerwerkiem na al. Mickiewicza.

-mieszkaniec. (2013-02-01 11:52:54)

masz racje poprzedniku co do dróg w mieście.Są takie na terenie nawet uzdrowiska gdzie widze dużo kuracjuszy którzy wybierają sobie spacery dalej jak park i wstyd że muszą pokonywac ta trase polnymi drogami;UL.Armii Ludowej,Jabłoniowa.Ludzie chcą sie budowac bo chca zostać w Busku to utrudnia się im start a bo nie ma pieniędzy na to ,na tamto a na takie głupoty betonowe SĄ PIENIĄDZE.

-Sikora olał wyborców (2013-02-01 10:31:55)

Wstyd bo sam na niego głosowałem i namawiałem znajomych, a teraz niestety , dróg nie będzie bo nie ma pieniędzy, odśnieżania miasta nie było, bo nie ma pieniędzy, papieru toaletowego w Urzędzie nie ma , bo nie ma pieniędzy. . . ale na rewitalizację ponad koszty to jest. . . Ciekawe kto będzie konserwował te podesty z drogiej sosny syberyjskiej, które są bardzo niezbędne dla poprawy estetyki miasta.... Tak samo jak 3 różne lampy w jednym miejscu, a mieszkańcy pobocznych ulic w Busku dalej będą bez światła , kanalizacji i z polnymi drogami bo przecież 100 m jakiekolwiek asfaltu to koszt ponad miarę naszego gminnego budżetu.... Wstyd i szkoda. . .

-mieszkaniec (2013-02-01 09:35:14)

to prawda co piszecie.mnie zastanawia,dlaczego Leszkowi czarnemu postawiono pomnik w miejscu którego jeszcze w tych odległych czasach nie było.sam o tym mówił Pan Rusak kolega obecnego Leszka Czarnego.a o następne sprawy należy pytać Pana Sikorę tylko ten pan zrobi spotkanie w trakcie najbliższych wyborów bo dziś swoich wyborców olewa...na razie nas mieszkańców ma głęboko w d..ie wstyd Panie sikora wielki wstyd co nie ma Pan o czym rozmawiać z mieszkańcami tymi którzy Pana wybierali.

- (2013-02-01 08:30:26)

Ten kibel co gmina sprzedaje niech sobie Wąsowicz kupi na działkę. A tak poważnie to mam nadzieję że ktoś zajmie się obciążeniem Wąsowicza i tych którzy przyczynili się do ustawienia tego pałacu srania w parku. Ciekawe ile na tej sprzedaży gmina straci, zresztą co tam dołoży się z niczyich... czyli z naszych

-kumata (2013-02-01 07:40:15)

Na tle naszej, przez samego Stwórcę buskim dzieciom podarowanej,Byczej Góry tak-jakoś poobgryzanej przez ludzi i czas ,wiekopomnej myśli i czynu dla dzieci- Górki Starkiewicza,pomnikiem Leszka Kurzej- poległych w latach 39-45 i wielu innych dochodzi jeszcze pomnik założyciela miasta Leszka Czarnego. Moim zdaniem dobrze,ze pamiętamy.Pod pomnikiem jest i jego nazwisko a obok wpięte w byczą Górę tak wiele nazwisk w/g mnie za dużo wystarczyłoby jedno np społeczeństwo, Towarzystwo Miłosników Buska i darczyńcy.Teraz taka moda czy co?

-janek (2013-01-31 23:17:51)

po co te komentarze kupcie sobie batonika i paluszki w nowym kiblu i siedzcie cicho:)

-do mieszkańca (2013-01-31 21:36:08)

Tak to niestety jest że przy***sy jak nas nazwano, angażują własne środki materialne i intelektualne dla budowania wizerunku miasta,gminy,powiatu.Może to i niewiele, ale uważam że jako wieśniaczka ze wsi daję dla wspólego pożytku więcej niż pseudomiejskie gulony buskie.

-* (2013-01-31 21:18:12)

do listy spraw niejasnych i wymagających wyjaśnienia proponuję dopisać strategię promocji turystyki w Busku zamówioną i zapłacona przez Sikorę
Opracowanie lezy w szyfladzie bo ponoć nie ma pieniędzy na realizację. Choć wróble ćwierkają ,że to knot nie do realizacji. Cwierkają też ,że Sikora musiał to g.... zamówić. Warto posłuchać wróbli

<< poprzednie 15

Nasz patronat

Data: 2026-06-27, godz:

Międzynarodowy Festiwal Muzyczny im. Krystyny Jamroz w Busku-Zdroju

Buskie Samorządowe Centrum Kultury zaprasza na XXXII Międzynarodowy Festiwal Muzyczny im. Krystyny Jamroz, który odbędzie się w dniach od 27 czerwca do 5 lipca w Busku-Zdroju. Wydarzenie od lat przyciąga miłośników muzyki klasycznej i stanowi jedno z najważniejszych wydarzeń kulturalnych w regionie. Sprawdźcie program tegorocznego festiwalu.



Wróć do góry