swietokrzyskie.info

Czwartek, 25 czerwca 2026, Do końca roku 189 dni Imieniny: Łucji, Witolda, Wilhelma

Wiadomosci

Pierwszy studniówkowy polonez zabrzmiał w ZSTiO - nowe video

Dodane: Agnieszka Data: 2013-01-15 16:56:56 (czytane: 37908)  Wersja do druku

Pierwszy bal maturalny w szkołach powiatu buskiego odbył się w minioną sobotę w stylowym wnętrzu 'Dworku Soplicowo' w Busku-Zdroju. Bawili się uczniowie czterech klas maturalnych z Zespołu Szkół Technicznych i Ogólnokształcących w Busku-Zdroju.

Sto dni do matury świętowali abiturienci z klas: IV TA wychowawcy Agnieszki Partyki, IV TB/K wychowawcy Ewy Charczuk, IV TG/H wychowawcy Beaty Suwaj, III LO wychowawcy Aleksandry Jędrochy.

Studniówkę rozpoczął królewski polonez a w pierwszej parze tradycyjnie od lat w tej szkole wystąpili dyrektor ZSTiO Lucyna Wojnowska i nauczyciel w-f Grzegorz Owsiński. Perfekcyjnie wykonany wprowadził uczestników balu i zaproszonych gości w świetny nastrój wspólnego spotkania na progu dorosłości.

budowlanka029.jpg 

Starosta Buski Jerzy Kolarz przekazał przedstawicielom klas maturalnych słoniki szczęścia, aby tegorocznym już niedługo absolwentom szkoły przyniosły szczęście w czasie zdawania matury i egzaminów zawodowych. Burmistrz Miasta i Gminy Busko Waldemar Sikora z życzeniami dobrej zabawy i powodzenia w okresie przygotowań do czekających egzaminów przekazał kosz słodyczy - aby wzmocniły energię do nauki i regeneracji sił po balu.

budowlanka096.jpg

budowlanka100.jpg 

Dyrektor Lucyna Wojnowska wręczyła „magiczne zegary" dla każdej z klas aby każdej z nich szczęśliwie odmierzały czas do matury. Przewodniczący Komitetu Studniówkowego Jerzy Piasecki przekazał w imieniu rodziców uczniów ogromny tort w kształcie książki aby energii i radosnej atmosfery nie brakowało w czasie studniówki aż do białego rana.

budowlanka142.jpg

budowlankaM1136.jpg

budowlankaM1220.jpg 

Zabawę zainaugurował stylowy walc angielski, do którego uczniowie zaprosili swoich nauczycieli i gości. Po nim czas przepysznej, żywiołowej w dynamicznych rytmach zabawy na Balu Studniówkowym 2013 w ZSTiO zakończył blady świt.

/Robert Gwóźdź/

fotoreportaż

 

  • Wiadomości z regionu
  • Aktualności
  • Sport
  • Kultura, rozrywka
  • Polityka

Uwaga: Redakcja nie ponosi odpowiedzialności za treść komentarzy.

  Komentarze (88)
     

-uczestniczka z LO (2013-01-07 19:41:15)

impreza była świetna.. Panie jak i Panowie wyglądali pięknie, dostojnie i elegancko.. Tak właśnie powinno się wyglądać na studniówce... A Olo się nie zna i widocznie nie był nigdy na studniówce.. znawca mody... Olo to nie potrzebnie dajesz tutaj zbędne komentarze, którymi i tak nikt się nie przejmuje, ponieważ każdy wie jak było. Ty to powinieneś pracować w modelingu bądź być stylistą marnujesz się dając takie komentarze... A tak naprawdę to każdy ima własny gust i każdy wyglądał pięknie...

-ona (2013-01-07 19:28:03)

uważam, że dyskusja jest zbędna :)
czekamy na zdjęcia jakże szykownego Olo :D

-OMFG (2013-01-07 19:24:13)

olo wielki znawco powiedz mi czy ci jedzenie na studniowce w soplicowie smakowalo najadles sie ogladac zdjecia? to co mialem w marynarce sie gotowac jak na sali bylo powyzej 30 stopni? co mialem ja w kiblu spuscic by nie bylo ich na oparcaich krzesel? co do rak to co mialem sobie je w 4 litery wsadzic by nie byly widoczne na zdjeciu?
sluchaj nie kazdy ma jedynke i szesc zer na koncie w banku by wydawac z 5tys zl na kreacje w ktorej pokaze sie raz szczegolnie o paniach mowie
ciekawie mowisz o spodniach... spodnie maja odpowiednia dlugosc jesli dotykaja do obcasa buta. na zdjeciach nie ma az takiej swietnej jakosci by bylo widac ze ktos ma zbyt dlugie spodnie. pewnie twoim zdaniem najlepszym strojem byloby sie ubrac w bermudy i koszule flanelowa... byc moze ty tak byles ubrany na swojej studniowce

-uczestniczka z LO (2013-01-07 19:20:23)

Jeśli ktoś nie był na tej studniówce to nie powinien wg komentować... Impreza była świetna do białego rana.. Uważam że każdy chciałby mieć taką studniówkę

-xxx (2013-01-07 19:18:02)

do olo
chyba nie byliście nigdy na studniówce i jest wam żal to teraz takie głupoty wypisujesz. Są ludzie i parapety, ale wiesz żeby się klamką urodzić.

-do olo (2013-01-07 19:13:24)

niech sobie gada co chce my przeciez lepiej wiemy jak było ... było zajefajnie ... Jedyną wadą jaka była na studniówce to CZAS który tak szybko leciał ...

-xxx (2013-01-07 19:02:50)

do Olo : kolorowe buty do twojej wiadomości świetnie współgrają z czarną sukienką ,chyba ktoś tu nie ma pojęcia, co jest modne i w dobrym stylu.

-do wszystkich (2013-01-07 19:02:24)

czaicie typa na studniówce go nie było a najwięcej do gadania ma ........ Jesteś bezczelny ... daj sobie już spokój

-do olo (2013-01-07 18:54:37)

a masz coś o jedzeniu ?

-olo (2013-01-07 18:51:38)

przejrzeliśmy ze znajomymi fotoreportaż z balu i po debacie wytypowaliśmy następujące kiksy
- zbyt długie spodnie większości uczestników
- generalnie żle dobrane krawaty
- przyciasne nieco koszule, które trzeba rozpinać
- tandetne fryzury części Pań /. styl lolitowaty/
- dziwna maniera kolorowego obuwia i to żle dobranego do reszty stroju
- fatalny styl ,, piłkarskiego,, trzymania rąk przez Panów. Panie też to kupiły
- jak co roku marynarki na oparciach krzeseł
- ciasnota na stołach co żle świadczy o obsłudze
- jak co roku plastikowe butle z gazowana tandetą. Na bal nie daje się gazowanych napojów
- taneczne hołubce w koszulach wyłażących z portek
- żle skomponowane u części balowiczów stroje Pana i Pani

A pozytywy? kilka ciekawych twarzy, także gustownie ubranych osób. Jednocześnie pytanie: było polecenie ubioru na czarno?

-vvv (2013-01-07 18:50:21)

ja chce jeszcze raz ...

-:) (2013-01-07 18:45:29)

było świetnie , zapamiętam ten bal do końca życia ...

- LO (2013-01-07 18:43:50)

Będe się za ciebie Olo modlił ........ ( o rozum oczywiście którego i tak raczej nie masz )

-do wszystkich (2013-01-07 18:41:30)

On to robi chyba po to żeby zwrócić na siebie uwage . Wiecie taki typowy hejter ...

-do olo (2013-01-07 18:24:31)

człowieku jak by każdy miał się tak przejmować ubiorem jak Ty to to byłby bal sztywniaków a to był bal wesołych ludzi którzy przyszli po to żeby głównie dobrze się bawić i tak było do samego końca. Oby więcej takich udanych studniówek było

<< poprzednie 15

Nasz patronat

Data: 2026-06-27, godz:

Międzynarodowy Festiwal Muzyczny im. Krystyny Jamroz w Busku-Zdroju

Buskie Samorządowe Centrum Kultury zaprasza na XXXII Międzynarodowy Festiwal Muzyczny im. Krystyny Jamroz, który odbędzie się w dniach od 27 czerwca do 5 lipca w Busku-Zdroju. Wydarzenie od lat przyciąga miłośników muzyki klasycznej i stanowi jedno z najważniejszych wydarzeń kulturalnych w regionie. Sprawdźcie program tegorocznego festiwalu.




Wróć do góry