swietokrzyskie.info

Czwartek, 25 czerwca 2026, Do końca roku 189 dni Imieniny: Łucji, Witolda, Wilhelma

Wiadomosci

Pierwszy studniówkowy polonez zabrzmiał w ZSTiO - nowe video

Dodane: Agnieszka Data: 2013-01-15 16:56:56 (czytane: 37907)  Wersja do druku

Pierwszy bal maturalny w szkołach powiatu buskiego odbył się w minioną sobotę w stylowym wnętrzu 'Dworku Soplicowo' w Busku-Zdroju. Bawili się uczniowie czterech klas maturalnych z Zespołu Szkół Technicznych i Ogólnokształcących w Busku-Zdroju.

Sto dni do matury świętowali abiturienci z klas: IV TA wychowawcy Agnieszki Partyki, IV TB/K wychowawcy Ewy Charczuk, IV TG/H wychowawcy Beaty Suwaj, III LO wychowawcy Aleksandry Jędrochy.

Studniówkę rozpoczął królewski polonez a w pierwszej parze tradycyjnie od lat w tej szkole wystąpili dyrektor ZSTiO Lucyna Wojnowska i nauczyciel w-f Grzegorz Owsiński. Perfekcyjnie wykonany wprowadził uczestników balu i zaproszonych gości w świetny nastrój wspólnego spotkania na progu dorosłości.

budowlanka029.jpg 

Starosta Buski Jerzy Kolarz przekazał przedstawicielom klas maturalnych słoniki szczęścia, aby tegorocznym już niedługo absolwentom szkoły przyniosły szczęście w czasie zdawania matury i egzaminów zawodowych. Burmistrz Miasta i Gminy Busko Waldemar Sikora z życzeniami dobrej zabawy i powodzenia w okresie przygotowań do czekających egzaminów przekazał kosz słodyczy - aby wzmocniły energię do nauki i regeneracji sił po balu.

budowlanka096.jpg

budowlanka100.jpg 

Dyrektor Lucyna Wojnowska wręczyła „magiczne zegary" dla każdej z klas aby każdej z nich szczęśliwie odmierzały czas do matury. Przewodniczący Komitetu Studniówkowego Jerzy Piasecki przekazał w imieniu rodziców uczniów ogromny tort w kształcie książki aby energii i radosnej atmosfery nie brakowało w czasie studniówki aż do białego rana.

budowlanka142.jpg

budowlankaM1136.jpg

budowlankaM1220.jpg 

Zabawę zainaugurował stylowy walc angielski, do którego uczniowie zaprosili swoich nauczycieli i gości. Po nim czas przepysznej, żywiołowej w dynamicznych rytmach zabawy na Balu Studniówkowym 2013 w ZSTiO zakończył blady świt.

/Robert Gwóźdź/

fotoreportaż

 

  • Wiadomości z regionu
  • Aktualności
  • Sport
  • Kultura, rozrywka
  • Polityka

Uwaga: Redakcja nie ponosi odpowiedzialności za treść komentarzy.

  Komentarze (88)
     

-uczestniczka z LO (2013-01-07 21:03:59)

impreza była świetna.. Panie jak i Panowie wyglądali pięknie, dostojnie i elegancko.. Tak właśnie powinno się wyglądać na studniówce... A Olo się nie zna i widocznie nie był nigdy na studniówce.. znawca mody... Olo to nie potrzebnie dajesz tutaj zbędne komentarze, którymi i tak nikt się nie przejmuje, ponieważ każdy wie jak było. Ty to powinieneś pracować w modelingu bądź być stylistą marnujesz się dając takie komentarze... A tak naprawdę to każdy ima własny gust i każdy wyglądał pięknie...

-do olo (2013-01-07 21:01:09)

większość zdjęć jest wyrwanych z kontekstu więc jeśli ktoś nie był -Olo- na tej studniówce więc nie może wiedzieć o co chodzi i czego dotyczą.. a tym bardziej nie powinieneś ich komentować... Impreza była świetna

-yyy (2013-01-07 21:00:39)

Olo powiedz czego Ty im tak naprawdę zazdrościsz???? Takiej świetnej imprezy? czy tego że ty nigdy na takiej nie byłeś? A może miałeś gorsza studniówkę i dlatego masz taki wielki problem z tym? poprostu wszyscy świetnie się bawiliśmy i napewno nikt się nie będzie przejmował Twoimi zbędnymi komentarzami.Więc daruj sobie.

-uczestnik (2013-01-07 20:54:15)

byłam na tej studniówce, wspaniała muzyka, doskonale przygotowana sala oraz ludzie kórzy na niej byli, Nie zapominajmy o nauczycielach którzy doskonale nauczyli nas zasad moralnych, zdjecia nie ukazuje wszystkiego poniewać to uchwycenie chwili to trzeba przeżyć samemu. Taka studniówka się już nie powtórzy nigdy a szkoda

-oooo (2013-01-07 20:38:17)

byłam osobą towarzyszącą, i to nie była pierwsza studniówka na jakiej byłam, a wspominam ją najlepiej, świetny zespół, wspaniała atmosfera, bardzo fajni ludzie, czego chcieć więcej ;))

-olo (2013-01-07 20:35:13)

nie byłem na tej studniówce. Nie oceniam panującej tam atmosfery. Komentuję jedynie obrazki z tej imprezy prezentowane publicznie.Skoro ktoś wystawia się publiczności
powinien zdawać sobie sprawę z tego ,że będzie oceniany. Nie oceniałem urody, sylwetki a jedynie sprawy które nalezy poprawić. Rolą nauczycieli jest nie tylko nauczyć tańczyc poloneza ale także nauczyć odpowiedniego ubioru i zachowania się na jedynej w swoim rodzaju uroczystości jaka jest bal przedmaturalny

-maturzystka (2013-01-07 20:34:02)

Jestem uczennicą ZSTiO miałam okazje uczestniczyć w balu studniówkowym. Osobiście jestem bardzo zadowolona, zespół rewelacyjny, atmosfera również uczniowie wraz z nauczycielami bawili się świetnie. Osoby które nie miały przyjemności uczestniczyć w studniówce nie powinny krytykować innych skoro nie mają zielonego pojęcia jak wszyscy się bawili, a tym bardziej poddawać krytyce strojów.

-:* (2013-01-07 20:21:48)

,,olo" żal mi Cię nie byłeś na tej studniówce a masz najwięcej do powiedzenia! Pozwól że tą studniówkę beda oceniac osoby, które tam były i to one naprawde wiedzą jak tam było. A było naprawdę super: muzyka świetna towarzystwo jeszcze lepsze świetna zabawa do białego rana. to była najlepsza impreza na jakiej byłam.

-DO WSZYSTKICH oprócz olo (2013-01-07 20:07:51)

dajcie spokój z jakimkolwiek komentarzem nie warto się zniżać do jego poziomu

-do olo (2013-01-07 20:05:49)

SKORO TAK ŚMIAŁO KOMENTUJESZ WSZYSTKO CO SIĘ DZIEJE W BUSKU , BO PEŁNO TWOICH WPISÓW POD KAŻDYM ARTYKUŁEM, MIEJ ODWAGĘ SIĘ PODPISAĆ IMIENIEM I NAZWISKIEM
BUSKO I OKOLICE CHCE POZNAĆ ZNAWCĘ W KAŻDEJ DZIEDZINIE

-abc (2013-01-07 20:01:02)

super impreza

-xxz (2013-01-07 19:59:42)

byłem na tym balu jako osoba towarzysząca i naprawdę było super , rewelacyjny zespół

-* (2013-01-07 19:53:00)

na stronie echodnia.eu jest fotoreportaż z kilku studniówek min w Kielcach, Radomiu
Zobaczcie czy ktoś tam w kolorowych butach na bal przyszedł? Można w necie zobaczyć fotoreportaże z warszawskich liceów. Zobaczyć i porównac

-gości studniówki (2013-01-07 19:47:50)

po głębszych rozwarzaniach śmiem twierdzić iż studniówka była bardzo uda i wszytko było dopięte na ostatni guzik. a komentarze pana olo są wręcz oburzające, widać po nich brak znajomości etyki, estetyki i kultury ponieważ kto może wypowiadać się na temat czyjejś studniówki jak nawet na niej nie był oraz to że obraża ich uczestników. Widać tutaj iż niżej podpisany pan ,,Olo'' nie posiada własnych wartości a takie komentarze tylko o nich świadczą widać tu i jest to bardzo prawdopodobny iż mogł przeżyć jakiś uraz z dzieciństwa spowodowany jakimiś chorami genetycznymi mamy. Po dłuższej naradzie z komisją składającą sie z wielu osób uznajemy że pan olo jest chory psychicznie i jest swego rodzaju niepoczytalny

- (2013-01-07 19:46:36)

studniowka to nie jest gala rozdawania oskarow ani bal w operze wiedenskiej to jest bal wolnej mlodziezy chodzi wylacznie o dobra zabawe sam jestem dobrze po 50 siatce i to mi sie podoba ze mlodziez bawi sie na luzie sztywno to moze byc tylko na stypie a jak sie komus nie podoba to niech idzie na bal rencistow i emerytow albo na rekolekcje do kosciola trzymac tak dalej z pozdrowieniami dla wszystkich uczestnikow zgred gebels z wiednia

<< poprzednie 15

Nasz patronat

Data: 2026-06-27, godz:

Międzynarodowy Festiwal Muzyczny im. Krystyny Jamroz w Busku-Zdroju

Buskie Samorządowe Centrum Kultury zaprasza na XXXII Międzynarodowy Festiwal Muzyczny im. Krystyny Jamroz, który odbędzie się w dniach od 27 czerwca do 5 lipca w Busku-Zdroju. Wydarzenie od lat przyciąga miłośników muzyki klasycznej i stanowi jedno z najważniejszych wydarzeń kulturalnych w regionie. Sprawdźcie program tegorocznego festiwalu.




Wróć do góry