swietokrzyskie.info


Czwartek, 25 czerwca 2026, Do końca roku 189 dni Imieniny: Łucji, Witolda, Wilhelma

Wiadomosci

Mecz Bokserski Między Reprezentacją Polskich Klubów Gwardyjskich

Dodane: Agnieszka Data: 2012-11-24 09:53:39 (czytane: 20269)  Wersja do druku

BMUKS "RING" Busko-Zdrój zaprasza na mecz bokserski między reprezentacją polskich klubów Gwardyjskich vs Reprezentacją Klubów Bokserskich Okręgu Lubelskiego, który odbędzie się 25 listopada 2012.

Harmonogram zawodów:

godz. 13.00 - 14.00 walki przedmeczowe
godz. 14.00 uroczysta prezentacja, rozpoczęcie walk

Hala PMOS, ul. Kusocińskiego 3 w Busku-Zdroju

boks_2012.jpg 


WSTĘP WOLNY
Zapraszamy.


 

  • Wiadomości z regionu
  • Aktualności
  • Sport
  • Kultura, rozrywka
  • Polityka

Uwaga: Redakcja nie ponosi odpowiedzialności za treść komentarzy.

  Komentarze (26)
     

- (2012-11-27 07:32:44)

tak

-- (2012-11-27 07:07:48)

Kluby Gwardyjskie wygrały Mecz 16 - 4 to wysokie zwycięstwo i bardzo dobry boks.Lubelskie ma boks na bardzo dobrym poziomie. Każda walka z zawodnikami Lublina była bardzo trudna.Należy wsiąść i to od uwagę,że w reprezentacji Gwardyjskiej wystąpili Gwardyjscy Mistrzowie Polski

-- (2012-11-24 11:09:39)

W reprezentacji Lubelskiego wystąpią w ringu Mistrzowie Okręgu Lubelskiego ale i Mistrzowie Polski zapowiada się mecz ostry jak brzytwa ale jak zawsze z kulturą bo Busko jest z tego znane i będzie spoko i h..

-.. (2012-11-24 10:36:56)

poczekam na zakończenie walk

-Radi Paco (2012-11-22 23:06:29)

Czeka was łomłot Lubelskie was rozniesie.

-czako (2012-11-21 22:07:59)

Podziwiam rozmach działalności klubu,sukcesy i wspaniałe osiągnięcia.W tak krótkim czasie medale na mistrzostwach ogólnopolskich zdobyło trzech bokserów.Kilku zdobyło tytuły Gwardyjskich Mistrzów Polski,Mistrzów Województwa. Zwycięskie występy i udział w Meczach Międzynarodowych.Organizacja Gwardyjskich Mistrzostw Polski bogdaj że dwukrotna .Teraz Mecz sprawdzian o dużym wydźwięku.W składzie Gwardii wystąpi w niedzielę 4 bądź jak mówią 5 zawodników to jest połowa składu.Buski boks to poważni zawodnicy i poważny klub.Ponadto mieszkańcy ich lubią, rośnie grupa kibiców i sympatyków. Na treningach jest pełna sala. Do walk na 2013 r po badaniach lekarskich przygotowana jest kilkunastoosobowa grupa zawodników.Tak nie dawno w Busku była bokserska pustynia. Serdeczne gratulacje dla Sponsorów,dzielnych Zawodników,Trenerów i Energicznego Zarządu. Czas myśleć o sponsorze strategicznym kto z Biznesu jest na tyle odważny by podjął się tego zadnia. Na tym Klubie na pewno nie straci gdyż medale Mistrzów Polski są w ich zasięgu zobaczymy ich na ringu w Busku Zdroju już w najbliższa niedzielę.

-Kuba Zakopiec (2012-11-19 07:18:03)

Też byśmy mieli dobry klub nawet lepszy ale nam nie dają kasy. Mądrale mają Uzdrowisko i Polskie Składy Budowlane Ci kasy maja jak lodu na biegunie

-Mariusz (2012-11-19 06:56:15)

Nie wiem czy trenerzy dobrze robią,że wystawią aż pół składu z Buska. To zbyt duża odpowiedzialność za wynik meczu-boję się

-Almette (2012-11-19 06:50:32)

Dobrowoda z Sołysem niezawodne kibice.Lublin je byczo silny.Pako,Gwarek Awia bendo szaleć w ryngu

-BMUKS (2012-11-18 18:18:05)

-do BMUKS

dotrzeć(dojechać , przybyć ) na miejsce zawodów - tak ciężko pomyśleć?Myślenie nie boli.

-do BMUKS (2012-11-18 17:41:10)

Na czym niby ma polegać to docieranie zawodników ?

-BMUKS (2012-11-18 15:54:05)

WWSTĘP WOLNY , zestawienie par będzie podane w dniu zawodów - Zawodnicy muszą najpierw dotrzeć , przejść ważenie i badanie lekarskie dopiero będą dopuszczeni do walk.

-Poldi (2012-11-18 13:57:21)

Jednak wstęp wolny.Gimnazjum Zbludowice trzyma kciuki za Marcina

-ohoho (2012-11-18 12:24:12)

Ale się porobiło Budowlanka ma Kaszubę i Nowaka,Górka ma Nowaka,Mechanik ma Marcinkowskiego.Ogólniak ma Kapałkę.Chłopaki z Budowlanki idą na Kaszubę i Nowaka jak zwykle będzie ostro kibicowane

-Parówa z Rynku (2012-11-18 11:27:28)

Gdyby Marek boksował to bymy z całego Chmielnika byli a tak to jedzie tylko grupa Szczepcia.

Nasz patronat

Data: 2026-06-27, godz:

Międzynarodowy Festiwal Muzyczny im. Krystyny Jamroz w Busku-Zdroju

Buskie Samorządowe Centrum Kultury zaprasza na XXXII Międzynarodowy Festiwal Muzyczny im. Krystyny Jamroz, który odbędzie się w dniach od 27 czerwca do 5 lipca w Busku-Zdroju. Wydarzenie od lat przyciąga miłośników muzyki klasycznej i stanowi jedno z najważniejszych wydarzeń kulturalnych w regionie. Sprawdźcie program tegorocznego festiwalu.



Wróć do góry