swietokrzyskie.info


Czwartek, 25 czerwca 2026, Do końca roku 189 dni Imieniny: Łucji, Witolda, Wilhelma

Wiadomosci

Mecz Bokserski Między Reprezentacją Polskich Klubów Gwardyjskich

Dodane: Agnieszka Data: 2012-11-24 09:53:39 (czytane: 20270)  Wersja do druku

BMUKS "RING" Busko-Zdrój zaprasza na mecz bokserski między reprezentacją polskich klubów Gwardyjskich vs Reprezentacją Klubów Bokserskich Okręgu Lubelskiego, który odbędzie się 25 listopada 2012.

Harmonogram zawodów:

godz. 13.00 - 14.00 walki przedmeczowe
godz. 14.00 uroczysta prezentacja, rozpoczęcie walk

Hala PMOS, ul. Kusocińskiego 3 w Busku-Zdroju

boks_2012.jpg 


WSTĘP WOLNY
Zapraszamy.


 

  • Wiadomości z regionu
  • Aktualności
  • Sport
  • Kultura, rozrywka
  • Polityka

Uwaga: Redakcja nie ponosi odpowiedzialności za treść komentarzy.

  Komentarze (26)
     

-do poniżej (2012-11-18 11:13:39)

Antoni.On nie będzie się bił,bo biją to się łobuzy,czy idioci na ulicy.On będzie walczył,bo boks to sport walki.A tak to ok.i pozdrawiam.

- Radek Pińczów (2012-11-18 09:00:52)

Gdybyśmy mieli ring tak jak wy i trenera choć jednego to byśmy wam dali takie wp.....,że mucha nie siada

-Jarek do Grega (2012-11-18 08:54:54)

RING Wystawi 5 lub 6 - Damian Nowak. Damian Kaszuba, Michał Marcinkowski.Pozostali dwaj albo trzej tego nie wiem może jeszcze Kapałka,Zielonka lub Lamczyk bo to bardzo dobrzy zawodnicy. Do występu na zawodach jest jeszcze kilku innych co chcieliby ale kto dalej to nie wiem

-Marzena (2012-11-18 08:28:49)

W składzie Gwardii ilu będzie bokserów z Buska i czy będą nasze dziewczyny bo może i ja bym chciała.

-Ali Piasek Wielki (2012-11-18 08:23:58)

Jak zawsze będzie mój wuj Józef Grudzień Mistrz Olimpijski

-Gregu Nowa Huta (2012-11-17 22:05:32)

Jestem bardzo ciekaw wyniku.Reprezentacja Polski Klubów Gwardyjskich to już jest coś.Mam nadzieje,że poziom będzie .Nie znany jest jeszcze skład.Jeśli jet znany to już należałoby go podać.Lubelskie jest też bardzo mocne,zapowiada się hitowo.To druga impreza w Busku po Gwardyjskich Mistrzostwach Polski o tak wysokim poziomie.Przyjedziemy jeśli Wisła wystawi bokserów

-Moni (2012-11-17 21:28:11)

Nareszcie coś konkretnego. Słyszałem ,ze już nie ma miejsc i na ten rok treningi nie zapisują.

-- (2012-11-17 16:01:57)

Solec i Korczyn to co też się postaraja i wystawaią

-orli (2012-11-17 15:58:40)

Z każdej gminy ktoś pretenduje i chciałby błysnąć.Jle wystawią trenery z Buska bo ma być na meczu podobno 12 na 12 napiszcie ile towarzyszących i skąd i kto.Dlaczego takie tajemnice? Ile za bilety?

-Jrek (2012-11-17 15:52:38)

Oleśnica pozdrawia i przyjedzie na walki.

-Antoni (2012-11-17 15:48:45)

Ile za bilety i czy będzie się bił Marek Michał.Gdy będzie walczył Kapałka przyjedzie Pińczów

<< poprzednie 15

Nasz patronat

Data: 2026-06-27, godz:

Międzynarodowy Festiwal Muzyczny im. Krystyny Jamroz w Busku-Zdroju

Buskie Samorządowe Centrum Kultury zaprasza na XXXII Międzynarodowy Festiwal Muzyczny im. Krystyny Jamroz, który odbędzie się w dniach od 27 czerwca do 5 lipca w Busku-Zdroju. Wydarzenie od lat przyciąga miłośników muzyki klasycznej i stanowi jedno z najważniejszych wydarzeń kulturalnych w regionie. Sprawdźcie program tegorocznego festiwalu.




Wróć do góry