Mecz Bokserski Między Reprezentacją Polskich Klubów Gwardyjskich
2012-11-24 09:53:39

BMUKS "RING" Busko-Zdrój zaprasza na mecz bokserski między reprezentacją polskich klubów Gwardyjskich vs Reprezentacją Klubów Bokserskich Okręgu Lubelskiego, który odbędzie się 25 listopada 2012.


Harmonogram zawodów:

godz. 13.00 - 14.00 walki przedmeczowe
godz. 14.00 uroczysta prezentacja, rozpoczęcie walk

Hala PMOS, ul. Kusocińskiego 3 w Busku-Zdroju

boks_2012.jpg 


WSTĘP WOLNY
Zapraszamy.


 








https://swietokrzyskie.info/printnews.php?id=12770