Mecz Bokserski Między Reprezentacją Polskich Klubów Gwardyjskich 2012-11-24 09:53:39
BMUKS "RING" Busko-Zdrój zaprasza na mecz bokserski między reprezentacją polskich klubów Gwardyjskich vs Reprezentacją Klubów Bokserskich Okręgu Lubelskiego, który odbędzie się 25 listopada 2012.
Harmonogram zawodów:
godz. 13.00 - 14.00 walki przedmeczowe godz. 14.00 uroczysta prezentacja, rozpoczęcie walk Hala PMOS, ul. Kusocińskiego 3 w Busku-Zdroju
WSTĘP WOLNY Zapraszamy.
|
|
|