swietokrzyskie.info

Czwartek, 25 czerwca 2026, Do końca roku 189 dni Imieniny: Łucji, Witolda, Wilhelma

Wiadomosci

Zderzenie skutera z osobówką. Nie zyje 14 letnia dziewczyna.

Dodane: admin Data: 2012-10-25 21:02:40 (czytane: 30594)  Wersja do druku

Dziś (25. października) około godziny 18 na drodze pomiędzy miejscowościami Szaniec i Młyny doszło tragedii. 14-latka jadąca skuterem zderzyła się z oplem vectrą. Zginęła na miejscu.

Do czołowego zderzenia pojazdów doszło na prostym odcinku drogi. W skutek zderzenia dziewczyna kierująca skuterem odniosła poważne obrażenia. Mimo akcji reanimacyjnej przeprowadzonej przez ratowników medycznych, 14 latki nie udało się uratować. 39 letni kierowca opla vectry był trzeźwy.

Okoliczności wypadku pod nadzorem prokuratora ustalają Policjanci KPP w Busku-Zdroju.

/red/


  • Wiadomości z regionu
  • Aktualności
  • Sport
  • Kultura, rozrywka
  • Polityka

Uwaga: Redakcja nie ponosi odpowiedzialności za treść komentarzy.

  Komentarze (77)
     

- (2012-10-27 14:20:25)

a kto kupił tą działkę od księdza? napewno jakiś burżuj szaniecki

-~~~~ (2012-10-27 13:14:16)

Nie mogę sie pozbierać po tym. Cały czas mam ją przed oczami. Ona była taka, mądra, zdolna. Wygrywała różne konkursy. Miała tyle planów, marzeń...chciała tyle osiągnąć w życiu. Dlaczego tak młoda osoba z marzeniami musiała odejść ??
Zawsze będziemy o Tobie Klaudia pamiętać!
Wielkie wyrazy współczucia dla rodziców i jej przyjaciółki...:( Życie jest jednak cholernie niesprawiedliwe! A najgorsze jest to, że wystarczy jedna sekunda, aby się skończyła.

-p (2012-10-27 12:41:33)

Onufry , kazdy jak to nazwałes "gnojek" ma ropdzica , zapewne , więc moze najpierw wypadałoby sobie zadac pytanie gdzie sa oni ,ze pozwalaja na to....
Ale w tym konkretnym przypadku to splot niestety niesprzyjajacych okolicznosci...i chyba tak naprawde nie zawinił nikt ..tak poprostu miało byc ... My mozemy sobie tytaj pisac róznie ale tego jak czuja sie obie rodziny nie jestesmy w stanie sobie nawet wyobrazic.... A księdza chyba tez nie czepiałabym sie tak bardzo , bo cały czas powtarza, zeby organizowac dojazdy dzieci w taki sposób aby były bezpieczne , wiecv moze nie "rzucajmy kamieniami" w jego stronę ...a jeśli robi coś nie tak ...cóz, jest tylko człowiekiem, tak jak my wszyscy

-parafianka (2012-10-27 10:34:49)

Proboszcz będzie miał świeżą kase za pogrzeb. Ofiara też będzie nie mała gdyż napewno przyjdzie bardzo dużo ludzi , a jak mu (proboszczowi) będzie jeszcze mało to zawsze może sprzedać jakiś kawałek pola.Przecież jeszcze trochę mu zostało.Lepiej już umówić termin u notariusza. Pazerność KLERU nie zna granic. Przepraszam jeśli kogoś uraziłam ale pisząc KLER miałam na myśli naszego proboszcza. W każdym środowisku trafiają się wyjątki ale one tylko potwierdzają regułę o pazerności i bezkarności KLERU.

- (2012-10-27 10:33:54)

A swoją droga to ciekawe co za te miliony ksiądz wyremontował.Bo nawet do mikrofonu jest kolejka /a są przecież bezprzewodowe a miało być tak pięknie w kościele i wokół/.DZIAŁKA ZA 50000 50 AR TO WSTYD SPRZEDAC W CENTRUM WSI.Pijaczek by tak tanio nie sprzedał-ksiadz chyba nie chce umieć liczyć.

-KSIĘŻA NA KSIĘŻYC (2012-10-27 10:22:56)

TAM JEST MIEJSCE LUDZI KTÓRZY OPOWIADAJĄ BAJECZKI NIE Z TEGO ŚWIATA !!!!!!! CI KTÓRZY POSYŁAJĄ SWOJE DZIECI NA RELIGIĘ NAWET NIE WIEDZĄ JAK BARDZO IM SZKODZĄ !!!!!!

-p (2012-10-27 09:14:08)

ja nie chce bronic nikogo ale sam mialem wypadek na motorowerze gdzie kierowca na podwojnej lini ciaglej z oznakowanym skrzyzowaniem wyprzedezil mnie choc widzial ze ja sygnaliuzuje manewr skretu i ze go wykonywalem , mial kase zalatwil sprawe jeszcze ja zostalem ukarany mandatem w wysokosci 100zł , z analiz wychodzilo ze on jechal 101 km na godz , i nie tak dawno w busku jednego dnia bym mial wypadki spowodowane przez kierowcow wyjezdrzajacych z ulic podporzadkowanych jedna kobieta zdarzyla pacierz zmodlic gdyby nie moja szybka reakcja i uczulenie to znow szpital . kierowcy samochodow nie jestescie sami na drodze

-do -,,, (2012-10-26 23:44:04)

lecz się człowieku; w Twoim poście z pewnością nie miałeś na myśli wyrażenia żalu

-karik (2012-10-26 23:25:57)

brak slow

-,,, (2012-10-26 22:54:02)

[quote]I co teraz proszę księdza? Czy to dziecko zebrało już wystarczającą liczbę pieczątek w indeksie do bierzmowania?????!!!!! Czy o to księdzu chodziło w zmuszaniu dzieci z pobliskich wsi do chodzenia do kościoła ciemnymi polnymi drogami pod pretekstem niedopuszczenia do sakramentu bierzmowania???! Nauczy to Księdza czegoś???? WĄTPIE! Teraz zacieramy rączki...co łaska za udzielenie pogrzebu...i już kaska wpadnie! [/quote]

Tu się zgadzam w 100%! Też kilka lat temu byłem u bierzmowania w tej parafii, było dokładnie jak piszesz. To jest zmuszanie młodych ludzi, którzy nie mają na głowie ciągle kościół. Godz 15, wracasz ze szkoły, na 17 masz być w kościele bo jak nie to "do bierzmowania zapraszamy za rok". Skąpstwo! Chamstwo! To powinno być uregulowane prawnie...
Co najlepsze temu całemu "proboszczykowi" zachciało się, żeby dzieci komunijne też nosiły indeksy! No to jest już jakieś przegięcie pały!! A co jeśli to dziecko nie będzie chodziło nie dopuścisz (zwrot do księdza) go do komuni? 8-letnie dziecko?!

Tej dziewczynki nie znałem... Jedyne to z widzenia, skromna, spokojna, ładna... Nie zasłużyła na takie coś... Nie wiem co było powodem, ale bardzo i to bardzo współczuję kierowcy. Zabił dziecko praktycznie nie ze swojej winy, to niestety będzie mu się śnić po nocach...

Wypadki zawsze się zdarzały i zdarzać będą ale ona miała całe swoje życie przed sobą...

Wielkie kondolencje dla rodziny i ogromne wyrazy współczucia dla kierowcy, wszyscy wiedzą, że to nie było z jego winy.

-xxx (2012-10-26 19:49:18)

Kłania się tutaj kawałek: Rahim - Sekunda...

` Na szczęście pracujesz całe życie, a na nieszczęście sekundę...

-amigo (2012-10-26 19:41:04)

kler do pluga i doroboty w pole

-amigo (2012-10-26 19:40:26)

kler do pluga i doroboty w pole

- (2012-10-26 19:30:05)

I co teraz proszę księdza? Czy to dziecko zebrało już wystarczającą liczbę pieczątek w indeksie do bierzmowania?????!!!!! Czy o to księdzu chodziło w zmuszaniu dzieci z pobliskich wsi do chodzenia do kościoła ciemnymi polnymi drogami pod pretekstem niedopuszczenia do sakramentu bierzmowania???! Nauczy to Księdza czegoś???? WĄTPIE! Teraz zacieramy rączki...co łaska za udzielenie pogrzebu...i już kaska wpadnie!

-Piotr (2012-10-26 19:18:00)

Hay Fajf Pietrzyku!!!!

<< poprzednie 15

Nasz patronat

Data: 2026-06-27, godz:

Międzynarodowy Festiwal Muzyczny im. Krystyny Jamroz w Busku-Zdroju

Buskie Samorządowe Centrum Kultury zaprasza na XXXII Międzynarodowy Festiwal Muzyczny im. Krystyny Jamroz, który odbędzie się w dniach od 27 czerwca do 5 lipca w Busku-Zdroju. Wydarzenie od lat przyciąga miłośników muzyki klasycznej i stanowi jedno z najważniejszych wydarzeń kulturalnych w regionie. Sprawdźcie program tegorocznego festiwalu.



Wróć do góry