Dodane: admin Data: 2012-10-25 21:02:40 (czytane: 30596) 
Dziś (25. października) około godziny 18 na drodze pomiędzy miejscowościami Szaniec i Młyny doszło tragedii. 14-latka jadąca skuterem zderzyła się z oplem vectrą. Zginęła na miejscu.
Do czołowego zderzenia pojazdów doszło na prostym odcinku drogi. W skutek zderzenia dziewczyna kierująca skuterem odniosła poważne obrażenia. Mimo akcji reanimacyjnej przeprowadzonej przez ratowników medycznych, 14 latki nie udało się uratować. 39 letni kierowca opla vectry był trzeźwy.
Okoliczności wypadku pod nadzorem prokuratora ustalają Policjanci KPP w Busku-Zdroju.
/red/
Święto Kielc 2026. Dżem, Natalia Szroeder i Fukaj na scenie. Trzy dni koncertów i mnóstwo atrakcji
Wianki nad Nidą 2026. Tradycja, konkurs i wspólne ognisko nad pińczowskim zalewem
Kolumbia - Portugalia: zderzenie dwóch stylów gry i wielkich ambicji
Dzień Ojca - wyrazy wdzięczności i życzenia dla wszystkich Ojców
Poszukiwany za zabójstwo 49-latek zatrzymany. Policja zakończyła obławę (video)
Dni Ponidzia 2026 w Pińczowie. Trzy dni koncertów i atrakcji. SKOLIM gwiazdą sobotniego wieczoru
e-Doręczenia w aplikacji mObywatel. Urzędową korespondencję odbierzesz teraz w telefonie
Skolim i Zenon Martyniuk wystąpią w Kielcach. Kielecka Gala Disco Polo 2026
Literacki sukces uczennic Publicznej Szkoły Podstawowej nr 1 w Busku-Zdroju
Dzień Ojca - wyrazy wdzięczności i życzenia dla wszystkich Ojców
e-Doręczenia w aplikacji mObywatel. Urzędową korespondencję odbierzesz teraz w telefonie
Organizacje pozarządowe: apteka powinna być pełnoprawnym ogniwem systemu ochrony zdrowia
Największy bieg na świecie, który pomaga innym
Dzień Matki - Święto Miłości i Wdzięczności
Nie żyje Stanisław Janicki. Legendarny twórca programu 'W starym kinie' miał 92 lata
Dni Połańca 2026: Anna Wyszkoni i Czerwone Gitary gwiazdami święta miasta
Iga Świątek, Livka i Zeppy Zep głosem młodego pokolenia w nowym projekcie OSHEE
Tydzień Bibliotek zakończy się literackim weekendem z Adamem Ochwanowskim
Kolumbia - Portugalia: zderzenie dwóch stylów gry i wielkich ambicji
II Buskie Ogólnopolskie Spotkania Taneczne już w czerwcu
Buscy karatecy z medalami Ogólnopolskiego Turnieju w Starachowicach
Trwają zapisy do Pucharu Tymbark. Dominika Grabowska zachęca do udziału
Nowe wzmocnienia AKS 1947 Busko-Zdrój przed sezonem 2025/26
80-lecie Pogoni Staszów: Mecz Przyjaźni z Ruchem Chorzów już w sobotę
Dziś weczorem Wiktor Skiba i Marian Ivanitskiy walczą w Polskiej Lidze Boksu!
Wiktor Skiba zwycięża w walce z Krystianem Kopciem! W niedzielę walczy Partryk Głuch!
Święto Kielc 2026. Dżem, Natalia Szroeder i Fukaj na scenie. Trzy dni koncertów i mnóstwo atrakcji
Wianki nad Nidą 2026. Tradycja, konkurs i wspólne ognisko nad pińczowskim zalewem
Dni Ponidzia 2026 w Pińczowie. Trzy dni koncertów i atrakcji. SKOLIM gwiazdą sobotniego wieczoru
Skolim i Zenon Martyniuk wystąpią w Kielcach. Kielecka Gala Disco Polo 2026
Festiwal Kwiatów 2026 w Busku-Zdroju. Trzy dni pełne natury, muzyki i wyjątkowych atrakcji
Eko Dzień Dziecka w Mikułowicach. Strażacy i mieszkańcy wspólnie zadbali o naturę (foto)
Dni Jędrzejowa 2026. B.R.O i Oskar Cyms gwiazdami trzydniowego święta miasta
Święto Chęcin 2026: SKOLIM, koncerty i laserowe widowisko
24. Festiwal Kultury Dziecięcej - Pacanów 2026
18. Ogólnopolski Festiwal Piosenki im. Wojtka Belona - (foto/zapisTransmisji)
Marcin Wojniak oficjalnie burmistrzem Pińczowa (foto)
Poseł Michał Cieślak interweniuje ws. systemu SENT
Marcin Wojniak wygrał przedterminowe wybory na burmistrza Pińczowa
Obchody Święta Pracy w Kielcach. Zaplanowano przemarsz i wydarzenia towarzyszące
Grzegorz Braun w Pińczowie. Finał kampanii Konrada Liberka - zapis transmisji
Wybory burmistrza Pińczowa: ośmiu kandydatów spotka się na debacie
Świętokrzyskie struktury Koalicji Obywatelskiej z nowym Zarządem
Wizyta Prezydenta Karola Nawrockiego w naszym regionie
Pińczów wybierze nowego burmistrza. Głosowanie zaplanowano na 26 kwietnia
| Komentarze (77) |
-!<333 (2012-10-30 16:15:20)
'Krótkie info dla ciebie !<333.Wiem co sie tam stało i jak to było ponieważ wiem z wielu żródeł i wszystko tak sie składa że tak było. Mój kolega był prawie od początku wypadku'
Hahahaha, nie wiem który ten kolega tam był , wiesz co naprawdę żal mi cię truth .Jeżeli mi nie wierzysz to nie wiem , jedź na policję zapytaj , ale i tak oni ci nic nie powiedzą , i wiesz co jeszcze, czasami pomyśl o tym że to mogło się przytrafić tobie , ale niestety przydarzyło się to człowiekowi którego b.dobrze znam.Który nie jest niczemu winien , który dobrze znał Klaudię , który nie będzie spał spokojnie chyba już nigdy , i proszę was nie rozsiewajcie takich durnych plotek , bo na prawdę chyba nikt z was nie zna faktów.
-truth (2012-10-29 06:01:45)
Krótkie info dla ciebie !<333.Wiem co sie tam stało i jak to było ponieważ wiem z wielu żródeł i wszystko tak sie składa że tak było. Mój kolega był prawie od początku wypadku
-jo (2012-10-28 20:14:09)
dlaczego? tak mloda dziewczyna musi odejsc z tego swiata,przykre to bardzo bardzo wspolczuje rodzinie i kierowcy,to prawdziwa tragedia
-bbbbbbbbbbb (2012-10-28 17:54:42)
Ksiądz sprzedał dziłke za pozwoleniem kuri diecezilane oraz podpisom rady parafialnej ..ale ja nie rozumiem jak można kogoś oskarżać o coś co sie nie zrobiła wiec ja tylko mówie że jest to karalne a z tej stron policja może wyłapac ajpi kaputera to jest wielka trgedi dla rodzin ale tagże dla całej parfafii wiec byscie sie uspokaili z tymi kometarzami jesli macie za grosz szacunku dla zmarłej klaudi .........
-Ramona (2012-10-28 17:36:45)
Mieszkam w dużym nieście. I my nie chodziliśmy z indeksami do kościoła. U nas tak nie ma. Czy ktoś nie zauważa, że zmuszanie młodzieży do kościoła przynosi odwrotny skutek.
Bardzo, bardzo współczuję rodzicom i wszystkim którzy znali Klaudię!!
-!<333 (2012-10-28 16:21:43)
Krótko i na temat Klaudia była miłą ładną i utalentowaną dziewczyną. Ksiadz ponosi jakąś wine napewno.
Jeśli chodzi o wypadek to Klaudia mogła maksymalnie jechać 45 km/h. Z tego co wiem to prawdopodobnie wyprzedzał ją jakiś szybki motor i się przestraszyła, zachamowała wpadła w poślizg tak jak samochód który uderzył w tył skutera i zmarła poprzez uderzenie czaszką o asfalt.
KONDOLENCJE DLA JEJ RODZINY I PRZYJACOÓŁ
Z tego co ja widzę to ma pan/pani złe informacje na ten temat . To że Klaudia była cudowną i jedyną w swoim rodzaju dziewczyną to wszyscy wiedzą ale co do tego jak to było , to się na pewno nie zgodzę nie było tam pana/pani nikt tego nie widział i nagle nie wiadomo z kąd wszyscy wiedzą jak to wszystko wyglądało.Oprócz kierowcy , Boga i poniekąd Klaudii nikt tego nie wie, i jak dalej tak będziecie rozsiewać plotki nie znając faktów to ja nie wiem co to bedzie .
- (2012-10-28 16:06:45)
jak nazywała się klaudia
-truth (2012-10-28 10:40:37)
Krótko i na temat Klaudia była miłą ładną i utalentowaną dziewczyną. Ksiadz ponosi jakąś wine napewno.
Jeśli chodzi o wypadek to Klaudia mogła maksymalnie jechać 45 km/h. Z tego co wiem to prawdopodobnie wyprzedzał ją jakiś szybki motor i się przestraszyła, zachamowała wpadła w poślizg tak jak samochód który uderzył w tył skutera i zmarła poprzez uderzenie czaszką o asfalt.
KONDOLENCJE DLA JEJ RODZINY I PRZYJACOÓŁ
-ani (2012-10-27 23:32:47)
Wielkie kondolencje dla Rodziców i całej Jej rodziny.
- (2012-10-27 22:34:27)
Idioci weszędzie idioci!! Weź cie się ogarnijcie. Zwalacie całą wine na księdza jak by on był czemu winien. Robicie mu wyżuty że musicie chodzić z indeksami na Różaniec. Wyboraźcie sobie że jeśli chcecie iść do bierzmowania dzieci to musicie chodzić na różaniec. Tak było jest i będzie. Kuźwa wielka wam się krzywda dzieje raz na rok poświęcić sobie miesiąc , w którym bedziecie chodzić na Różaniec. Ale macie problemy. Jestem pewny/a że jak byście nie chodzili na nabożeństwa to byście ani razu różańca do ręki nie wzieli Różańca. Jak wam zależy to chodźcie. Pamietajcie że to nie jest obowiązkowe. I jak nie chcecie to nie chodźcie. Ksiądz was nie zmusza do chodzienia do koscioła bo to jest wasza sprawa. Ja nie jestem jakąś piczką że uważam iż ksiądz jest święty i wszystko mu wolno. Wiem jak to wyglada. I od ostatniego czasu nie zostaje się księdzem dla powołania tylko dla kasy. Wypadek tej dziewczyny to jest niczyja wina. Stało co się stało. Napewno teraz jest w lepszym miejscu. A wy droga młodzieży protestując nie chodząc na rózaniec nic w ten sposób nie wskuracie. Lepiej by było dal waszej swiętej pamięci kolezance gdybyście poszli na różaniec i pomodlili się w jej intencji. I pamiętajce że chodząc na melanże dyskoteki czy chodźby i nawet siedząc w domu nic nie robiąc to do bierzmowania się nie przygotujecie !
-RT (2012-10-27 22:15:00)
TO BYŁ NIESZCZĘŚLIWY WYPADEK KLAUDIA BYŁA SUPER DZIEWCZYNKĄ GRZECZNĄ I MĄDRĄ NIECH SPOCZYWA W SPOKOJU KIEROWCA SAMOCHODU TO DOBRY I UCZCIWY CZŁOWIEK DLA NIEGO I CAŁEJ JEGO RODZINY TO WIELKIE NIESZCZĘŚCIE I TRAGEDIA NIE OCENIAJCIE GO BO NICZEMU NIE JEST WINNY ZROBIŁ WSZYSTKO ŻEBY URATOWAĆ KLAUDUSIE NALEŻY MU WSPÓŁCZUĆ I WSPIERAĆ GO
-ff (2012-10-27 21:50:37)
kondolencje
-SYN DYREKTOR (2012-10-27 15:56:25)
Na wstępnie nie będę się wypowiadał kogo była, bo po 1 nie znałem jednej jak i drugiej strony wypadku po 2 nie obchodzi mnie.
Dodam tylko od siebie z własnych obserwacji, że świat zapie**** i co poniektórzy gubią się w tym świecie i kupują dzieciom czego du** ich zapragnie(nie oceniam tu rodziców zmarłej, bo ich nie znam tylko ogólnie piszę, bo już nie jeden raz miałem nieprzyjemne sytuacje ze skuterkami i ich młodocianymi kierowcami).
Jedna osoba napisała tu:
"Skuterów jest coraz wiecej, z czego sie bardzo cieszę, bo to frajda dla dziecka i może sie wszędzie dostać. POGÓDZIE SIĘ Z TYM I ZACZNIJCIE ZWRACAĆ UWAGĘ NA " SKUTERKI"
Pragnę się do tego odnieść - niech dziecko ma frajdę z jazdy ale niech rodzice i przede wszystkim to "dziecko" ma świadomość, że z samochodem nie ma szans i niech nie puszcza wodzy wyobraźni. Poza tym na drodze się trzeba myśleć za siebie a drugą osobę i umieć przewidywać ale przede wszystkiem trzeba dorosnąć umysłowo, bo nawet taki skuter może być śmiertelnym narzędziem.
-Tośka (2012-10-27 14:42:08)
'Tej dziewczynki nie znałem... Jedyne to z widzenia, skromna, spokojna, ładna... Nie zasłużyła na takie coś... Nie wiem co było powodem, ale bardzo i to bardzo współczuję kierowcy. Zabił dziecko praktycznie nie ze swojej winy, to niestety będzie mu się śnić po nocach...'
Powiem tak : z tym komentarzem się nie zgodzę, ponieważ ten kierowca jej nie zabił on nie jest niczemu winien , ona wpadła w poślizg , i tyłem motoru podjechała mu pod koła , on jechał swoim pasem .Był trzeźwy . .Spac spokojnie nie będzie przez bardzo długi czas , ale jeśli on przez przypadek przeczytałby to co tu piszą ludzie na ten temat to by się załamał . To nie była niczyja wina . Jej , kierowcy , księdza , i przede wszystkim nie jej rodziców . Po prostu tak miała pisane . Każdy z nas umrze bo rodzimy się po to . I to że stała się taka tragedia to naprawdę nie jest niczyja wina . Stało się . Ona jest teraz w niebie jest jej tam lepiej . Aniołki się nią dobrze zaopiekują .
Więc ludzie od czasu do czasu zastanówcie się co piszecie i co mówicie nie znając faktów. Wiem że plotki się szybko rozchodzą i zazwyczaj mają setki wersji , ale tylko Ona Bóg i po części kierowca , choć on był w wielkim szoku i nie pamięta wszystkiego wiedzą jak na prawdę było .Więc od czasu do czasu używajcie tego co chyba macie pod włosami .
-dzialka (2012-10-27 14:22:30)
NO A KTO JAK NIE ZASTEPCA PANA BURMISTRZA :))
Buskie Samorządowe Centrum Kultury zaprasza na XXXII Międzynarodowy Festiwal Muzyczny im. Krystyny Jamroz, który odbędzie się w dniach od 27 czerwca do 5 lipca w Busku-Zdroju. Wydarzenie od lat przyciąga miłośników muzyki klasycznej i stanowi jedno z najważniejszych wydarzeń kulturalnych w regionie. Sprawdźcie program tegorocznego festiwalu.