swietokrzyskie.info

Czwartek, 25 czerwca 2026, Do końca roku 189 dni Imieniny: Łucji, Witolda, Wilhelma

Wiadomosci

Zderzenie skutera z osobówką. Nie zyje 14 letnia dziewczyna.

Dodane: admin Data: 2012-10-25 21:02:40 (czytane: 30595)  Wersja do druku

Dziś (25. października) około godziny 18 na drodze pomiędzy miejscowościami Szaniec i Młyny doszło tragedii. 14-latka jadąca skuterem zderzyła się z oplem vectrą. Zginęła na miejscu.

Do czołowego zderzenia pojazdów doszło na prostym odcinku drogi. W skutek zderzenia dziewczyna kierująca skuterem odniosła poważne obrażenia. Mimo akcji reanimacyjnej przeprowadzonej przez ratowników medycznych, 14 latki nie udało się uratować. 39 letni kierowca opla vectry był trzeźwy.

Okoliczności wypadku pod nadzorem prokuratora ustalają Policjanci KPP w Busku-Zdroju.

/red/


  • Wiadomości z regionu
  • Aktualności
  • Sport
  • Kultura, rozrywka
  • Polityka

Uwaga: Redakcja nie ponosi odpowiedzialności za treść komentarzy.

  Komentarze (77)
     

-S. (2012-10-26 18:27:39)

Śpij w spokoju Aniołku (*)
Szczere wyrazy współczucia dla rodziny i bliskich....

-Patrycja (2012-10-26 18:03:42)

Jak miala na nazwisko ? bo chcialabym przyjsc na jej pogrzeb.... Naprawde wsółczuje ! Życie sie tak szybko kończy....

-nie wierze (2012-10-26 16:49:04)

Wielkie kondolencje dla rodziców i całej jej rodziny.

-aaaaaaaaaaaaa (2012-10-26 16:46:04)

Klaudia była kochana wzorowa uczennica i wspaniała i pomocna dziewczyna nie mogła jechać jak szalona bo taka nie była . Jezdziła na konkursy i lubiła tańczyć . Nie piszcie o niej skoro nie wiecie . Zawsze zostanie w naszych sercach . Kondolencje dla rodziców i kochanej przyjaciółki KLAUDI.

-aaaaaaaaa (2012-10-26 16:30:28)

Klaudia była spokojna jak aniołek więc śpij aniołku

- (2012-10-26 16:28:47)

popieram tutaj jedynie komentarz uzytkownika Monika. Trzeba się w końcu wziac za ksiezy bo maja za dobrze w tym kraju i sie rozpanoszyli jak wielcy lordowie.

-:(((((( (2012-10-26 16:15:27)

Ludzie nie wiecie jak było i czyja była wina to się nie wtrącajcie. Pisać każdy umie.

-mementomori (2012-10-26 16:02:51)

Dokładnie. Najlepiej wydać ocenę na podstawie jednego zasłyszanego zdania... Byliście tam? Życie to zlepek sekund, a ta jedna sekunda może zaważyć na dalszym losie. Każdy powinien uświadomić sobie to jakimi jesteśmy kruchymi istotami..
Pamiętajmy o Niej.
Kondolencje dla rodziny i przyjaciół

-;( (2012-10-26 16:01:17)

Wielkie kondolencje dla rodziców Klaudii.
[*] .

-Elanor (2012-10-26 15:46:47)

No oczywiście, przy takich wypadkach zawsze stwierdzacie, że winny był kierowca skutera/motocyklu itp. Taki stereotyp. Niektórzy z Was są śmieszni - nie znacie tej dziewczyny, nie wiecie jaka była, jak możecie ją oceniać. Miała kartę motorowerową. Była OSTATNIĄ osobą, która mogłaby zginąć w wypadku. A Wy zastanówcie się trochę nad sobą i nad tym co piszecie. -.-

-MONIKA (2012-10-26 15:42:21)

teraz wyobraźcie sobie jak ksiądz wszystko rozegrał. |Dzieciom kaze ze szkoły isc na różaniec . czyli ze szkoły o 15:00 zjesc odpocząć i biegiem do koscioła bo o 17:00 rózaniec się zaczyna o godz 18:00 jest już ciemno . prosze sobie ja wyobrazic wracającą samą z koscioła mozna powiedziec polami . ale co ksiedza obchodzi czy rodzice musza isc do pracy czy nie muszą sie zwolnic z prcy zeby dziecko spokojnie wrociło zz koscxioła i do niego dotarło . no ale ksiadz ma przez droge to koło dup.. mu lata a ludzie na chleb mu dadza !! a gdzie nauka do szkoły???????????? brak czasu..... . biedne dzieci tak młode a tyle obowiązków mają na sobie .wspołczucia i kondolecje dla rodziców i kierowcy

-;/ (2012-10-26 15:39:58)

Dajcie sobie już wszyscy spokój LUDZIE popieprzyło was czy co ?? Ja znałam Klaudie ze szkoły i wiem że była max fajna i spokojna.. ;(

-.;) (2012-10-26 15:11:26)

Ch** was obchodzi skuter. Ja pie***** czy zawsze jeżeli ktoś jedzie na skuterze/motorze to musi być jego wina? DIewczyna jechała normalnie, to wy "profesjonalni kierowcy" nie patrzycie i próbujecie swoje maluchy... Nauczcie sie ku*** jeździć i brać pod uwagę to ze to nie lata 70 i skuter to rzecz niemożliwa. Sam jeździłem na skuterze i wiem jak jest " a zdążę przecież" i potem macie tego skutki. Skuterów jest coraz wiecej, z czego sie bardzo cieszę, bo to frajda dla dziecka i może sie wszędzie dostać. POGÓDZIE SIĘ Z TYM I ZACZNIJCIE ZWRACAĆ UWAGĘ NA " SKUTERKI "

-xxxxx (2012-10-26 14:44:10)

Dajcie sobie spokój z tymi komentarzami i ocenami, to Klaudii nie wróci życia,najodpowiedniej w tej sytuacji bedzie isc na grób i zapalic swieczke. Klaudia byla na prawde bardzo spokojna osoba, i na pewno nie mogla 'wariowac' na tym skuterze. a poza tym juz stalo sie, nie wrocimy jej zycia, wiec po co te przypusczenia co by bylo gdyby ? nie ma reguly na to. kazdy z nas ma cos u gory zapisane i to sie stanie. prosze uszanujmy to ze Klaudii nie ma juz z nami i nie oceniajmy. Wyrazy wspolczucia dla rodziny i jej przyjaciolki !!!

-gość;] (2012-10-26 14:20:54)

czytajac wasze komentarze na echu i tutaj to totalna bzdura.. po pierwsze : byla to dziewczynka ktora miala karte, nie wyprawiala tym skuterem nie wiadomo co, jakby jechala rowerem tez byscie sie czepiali czy ona umie jezdzic ? po drugie nie puscilibyscie swojego dziecka do kosciola ktore przygotowuje sie do bierzmmowania ? sadze ze tak, moze nie miala czym dojezdzac ?! a z tym gdzie byl Bóg ? to kazdy ma wyznaczona droge w swoim zyciu, i poprostu tak musiało się niestety stać..Klaudia była przesympatyczną dziewczynką, grzeczną i kulturalną, w szkole też świetnie sobie radzila, szkoda że jej już nie ma ;((

<< poprzednie 15

Nasz patronat

Data: 2026-06-27, godz:

Międzynarodowy Festiwal Muzyczny im. Krystyny Jamroz w Busku-Zdroju

Buskie Samorządowe Centrum Kultury zaprasza na XXXII Międzynarodowy Festiwal Muzyczny im. Krystyny Jamroz, który odbędzie się w dniach od 27 czerwca do 5 lipca w Busku-Zdroju. Wydarzenie od lat przyciąga miłośników muzyki klasycznej i stanowi jedno z najważniejszych wydarzeń kulturalnych w regionie. Sprawdźcie program tegorocznego festiwalu.



Wróć do góry